reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można zajść w ciąże mając endometriozę???

Dziewczyny pisze do was ze złą wiadomością, mój pęcherzyk nie pękł. Już nie mam szans. Mam dość. IUI była w poniedziałek więc to już długo okres czasu. Plemniki tyle nie żyją:((((((((((((((((
 
reklama
Tuszka, Ty żeś dziewczyno też przeszła... ale kurczę dobrze, że ginka przymusiła Cię do 3 in vitro:tak:. Gratuluję udanej próby i życzę zdrowia dla synusia i Ciebie;-) Fajnie tak o tym wszystkim piszesz. Niby byłaś podłamana, ale co Cię nie zabiło, to Cię wzmocniło. Takie mam wrażenie, że jesteś teraz silną kobietą, silną przyszłą mamą.:tak:



Gieniek dooooooo aaaaaattttaaaaaakuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Tuszka niesamowicie się cieszę,że tu do nas napisałaś, prosimy pisz częściej,bo dodajesz nam siły!!:tak: jeśli chodzi o laparoskopię,to co się odwlecze to nie uciecze, więc nie uniknione, że będę musiała zrobić. W którym tygodniu ciąży jesteś? P.S: napisz mi jak wygląda pick up komórek,bo trzęsę się przed sobotą..
Nadzieja83 są tutaj dziewczyny, na przykład AniaSm, której udało się bez in vitro,więc nie podłamuj się być może właśnie inseminacja będzie dla ciebie strzałem w 10. Nie wiem,czy dobrze kojarzę,ale chyba u ciebie nie wykryli endometriozy podczas laparoskopii? Wielkie dzięki za miłe słowa odnośnie moich komórek:tak:
SonySony można zrobić dwie inseminacje na jednym cyklu, możecie jeszcze raz iść do kliniki z mężem i spróbować ponownie-nie powinni wam policzyć za drugie podejście, spróbuj maleńka tyle się starałaś, więc nie poddawaj się i tym razem niech podadzą Ci silniejszą dawkę na pęknięcie!! Główka do góry

Tere Fere Atakuję Atakuję mam nadzieję,że ten atak przyniesie skutki, kurna dziewczyny,ale my się staramy i poświęcamy przecież do cholery jasnej jeśli istnieje jakaś sprawiedliwość to już dawno zasłużyłyśmy na te dwie kreski!!!
 
Tuszka nie doczytałam,że zostały Ci już tylko 3 miesiące, więc z górki;-) trzymam mocne kciuki za szybki i niebolesny poród!!!Chcesz rodzić naturalnie?
 
reklama
sony ja jak miałam inseminację to robili mi tylko na pękniętym pęcherzyku , a jak nie pękł to odsyłali do domu i kazali następnego dnia podjechać , także jestem zdziwiona że robili ci na niepękniętym jeszcze ,poza tym moje pęcherzyki po stymulacji z reguły nie pękały i przechodziły w cysty , wtedy się okazało że mam za dużą prolaktynę i dopiero po pół roku brania bromergonu zaszłam w ciąże naturalnie
 
Do góry