reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

ewelin to mnie troszku uspokoiłaś,żeby do tych staranek dodatkowo doszło obserwowanie z którego jajnika jest owulacja to chyba bym zwariowała na maxa ....
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama kaja myślałam o castangusie ale jak mi Piranha napisała ze sie go bierze trzy miesiące a potem trzeba zrobić przerwę i może wtedy namieszać w cyklu to odpuściłam. Ja w ogóle bałam sie brać wszystkiego bo bałam sie o regularność cykli. Tak mniej więcej wiem co i jak bo mierze tempki kilka lat a jak by mi namieszały w cyklu to nie wiedziałabym kiedy celować. Ale oczywiście każdy powinien podjąć samemu decyzję czy warto.
 
dziewczynki ja zmykam do wieczorka:laugh2:przy tak pięknej pogodzie aż chce się żyć...a u nas jest po burzy to powietrze normalnie miodzio i taaakie świeżutkie
 
Mamakaja no moze nie tak znowu caly czas ale duzo rozmyslam przyznaje :baffled:
Mysiulka z tego co wiem to bolacy jajnik w trakcie owulacji wcale nie oznacza ze owulacja jest wlasnie z tego bolącego, nawet tu dziewczyny pisaly ze np. bolal je prawy jajnik a monitoring potwierdzal owulke z lewego. Takze jesli nie mialabys monitoringu to nie mialabys pewnosci z ktorego jajnika jest owulka, ja bym sie tym nie sugerowala.
Ewelin nie wiem jak u Ciebie ale u mnie narazie wszystko przebiega podobnie do pierwszej ciazy :baffled:
 
hejka elmo:-)
Nie martw sie tym u mnie tez jak na razie spokój, cycki tylko coraz większe. a właśnie przyszedł mi strój kąpielowy na wyjazd wakacyjny i mam nadzieję że one się tam zmieszcza za trzy tygodnie.
Pociesze cię, moje dwie koleżanki mowiły ze byly pewne ze beda miały drugich chłopców bo ciąże była identyczne a okazało sie ze będą miały córeczki. Tak więc ciąża nie musi być inna.
Elmo a masz przeczucie kogo nosisz pod serduszkiem, podobno mama przeczuwa, a Imię dla synusia masz już wybrane?
 
Witajcie
dziewczyny nie kierujcie się tym, z którego jajnika jest owulacja. U mnie tak się złożyło, że akurat jak zaszłam w ciążę z synkiem to owu była z lewego czyli powinna byc dziewczynka:-D A co do tego że planowani to chłopcy a wpadki dziewczynki to też ściema. U mnie wpadka -syn, planowany -syn:-D
Maran - otrzymałaś wróżbę? Ciekawi mnie bardzo, co ci napisała.
 
Ostatnia edycja:
Elmo to pocieszające. Mi tez cycki rosna w oczach a juz sie cieszylam ze moze tym razem zostana mniejsze :/ Nie mam przeczucia. Ktos tu kiedys napisal ze chyba jak ma sie corke to mu sie wydaje ze juz zawsze bedzie mial córki i na odwrot. I ja tak mam, wydaje mi sie ze jestem stworzona do rodzenia córek i tyle moich przeczuc.
Maran no wlasnie bo ja nawet wczoraj wieczorem zastanawialam sie jak tam Twoja wrozba.
 
Hejka
Ale Wam zazdroszczę tych dylematów.. czy to chłopiec czy córeczka.... Życzę Wam spełnienia marzeń:tak:
Elmo napisz mi proszę, jak robiłaś testy owu i pojawiała się coraz mocniejsza kreska testowa to co ile testowałaś?
 
reklama
Krystianmartin no dokładnie też już chciałabym mieć ten dylemat :tak: a tu jeszcze sobie poczekam na nowy cykl bo coś czuję że albo owulka dopiero przed mną albo wcale jej nie będzie w tym cyklu :wściekła/y: a Ty kochana widzę że masz kilka dni plamień po @ ? zawsze tak miałaś?
 
Do góry