reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

witajcie
nie zaglądam kilka dni a tu taaaakie wieści :szok:
daria gratuluję ,życzę ci córeczki &&&&&&& skoro dieta była to na 100% ci się udało
elmo, ewelin, verita też bym bzikowała na waszym miejscu, bądźcie dobrej myśli na pewno wam się udało w końcu zrobiłyście wszystko żeby mieć pociechy wymarzonej płci i będzie tak jak chciałyście zobaczycie:tak:głowy do góry
antosia z nie cierpliwością czekam na 2 kreseczki &&&&&&&&&&
andziak wspaniałych masz synów a Jędruś jaki słodziaczek...jaka ty jesteś szczupła, wogóle nie widać po tobie że 4 dzieci urodziłaś, ja 2 i tu i tam mam tłuszczyk pozostałości po ciąży:-( super wyglądasz naprawdę pozazdrościć
magda_z_uk jaki twój synek duży jak na 5 miesięcy i jaki słodki
dopiero co wam pisałam że nie mam @ a tu w sobotę szok przylazła hehe przywołałam ją chyba wkońcu będę mogła się poobserwować...

dobrej nocki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Jak tam po weekendzie?
Elmo , ewelin, verita, daria jak samopoczucie?
Mój M pojechał wiec raczej nici z tego cyklu. No chyba że stanie się cud u owu przyjdzie jutro he he. Odliczam dni do wakacji i wyjazdu. Już część rzeczy pojechało a my za 2 tygodnie
 
Hejka Dziewczyny!
Ja przeżyłam cudowny weekend całą rodzinką pojechaliśmy do naszych przyjaciół którzy też mają 2 synów na działeczkę pod domek taki normalny jak domek do mieszkania więc warunki naprawdę wysokie było super wypoczęłam fizycznie i psychicznie nagadałam się :-) i opalałam dzieciaki szalały grały w piłkę kąpały się nad jeziorem pies biegał za patykiem skakał i wylegiwał się na trawce :-) tak więc wszyscy zadowoleni :-)
Poza tym czekam na @ bo chciałabym już zacząć nową partię leków i działać niebawem :-) a ta się ociąga :-p
Nadrobić was nie łatwo więc jak tylko chwila pozwoli to doczytam co tak naskrobałyście :-)
Pozdrawiam Gorąco i Miłego Dnia :)
 
dzien dobry wszystkim :)

u mnie samopoczucie dobrze nie czuje ze jestem w ciazy :-)
z colinem od poczatku mdlosic i sennsosc i wlczy apetyt a tu narazie cisza oby tak dalej :)
ale i tak wiem ze to bedzie Dylan :)

Magda uk sliczny synek :)
truskaffka super dzieci podobne do siebie :)
 
Cześć dziewczyny, ale dużo naskrobane.
Truskaffka śliczna córeczka, ach śliczna.Jesteś moją nadziejąże planowanie jest coś warte.
:biggrin2:Andziak chłopcy śliczni, mały cudowny, w ogóle śliczna rodzinę tworzycie.:biggrin2:
Magda maluch słodki. I pewnie dlaczego by się nie postarać o kolejnego chłopca. Brat by miał brata i siostrę a siostra brata i siostrę. Świetne połączenie.
Tak myślę jakie to musi być uczucie dowiedzieć się ze się udało się zaplanować?

Elle uważaj z tymi specyfikami, żeby Ci nie namieszały w cyklu. Czekamy na II kreseczki u ciebie więc owulacja nech przyjdzie normalnie..
Krystian martin u mnie w porządku. Głowa mnie trochę boli ale nie wiem czy to przez ciążę czy przez zatoki bo bardzo zakatarzona jestem. A ty cierpliwie czekaj na wakacje z mężem, my będziemy Ci kibicowac. Musi sie udać, dwa miesiące będziecie razem, nie ma innej opcji.
Piranha wszystkiego najlepszego dla Kai.
Elmo a ty gdzie się podziewasz? jak samopoczucie?
84 misia fajnie ze wypoczęłaś i wszyscy zadowolenie.:biggrin2: Czekamy na rozpoczęcie cyklu i działań.
Daria a dlaczego taka pewna jesteś że Dylan. Przecież dieta była dziewczynkowa.
 
eweline przy colinie tez taka dieta byla suplementy bralam dluzej co prawda inne ale zawsze cos , ph niskie stosunnek dzien przed i po (ewentualnie moglo sie zdarzyc ze w czasie owulacji ale wydaje mi sie ze bylo po ) jednak byl colin
a teraz tylko dieta wysokie ph duplmnty tylko 2 tygodnie seks po lub w owulacje nie ma szans na corke :)
ja juz wizyte mam na 2 lipca :)
 
hejka
ja tylko na chwileczkę bo zaraz zmykam do lekarza na kontrolę bioderek kubusia...
daria nie nakręcaj się tak będzie dobrze najważniejsze żeby dzidzia którą nosisz pod serduszkiem była zdrowiutka a ja trzymam kciukasy żeby to była dziewczynka, fajnie że nie masz ciążowych dolegliwości...
misia zazdroszczę ci takich wypadów rodzinnych mój M nawet w weekendy pracuje:-(
krystianmartin cuda się zdarzają pamiętaj:tak: może i twój cykl też będzie owocny w &&&&&
zmykam 3majcie sie miłego dzionka
 
daria a stosowałaś sylk albo jakieś zakwaszacze przed albo po starniach? A ph jakie miałaś, mówisz że wysokie? Po diecie dziwzcynkowej powinno być niskie.
hejka mysiulka
 
reklama
ewelin w maju nic nie stosowalam z zakwaszaczy dopiero odczrwca a ja juz w ciazy bylam :-Da czekalam az przyjdzie @:-D

dieta nie obnizyla mi za bardzo bo mialam bakterie i przez to wysokie ph i vitagyn c mi zbil ph na 4,7 ale juz bylo po zamiatane :p

ewelin a kiedy idziesz na wizyte ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry