reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Milla dzięki za miłe słowa . Są teraz bardzo potrzebne podczas tego wyczekiwania. A co U ciebie, co z twoim wykresem, nic nie zaznaczasz?:-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki.
Widzę że "stare" staraczki przyszły ze wsparciem:-) Fajnie że tu zaglądacie. Tak pobieżnie przejrzałam kilka stron do tyłu i widzę śliczne dzieci na fotkach.
Ja jestem załamana, bo "owulka mnie w konia zrobiła" po prosu bezczelnie nie przyszła tak jak zwykle. A tak się cieszyłam że wstrzeliłam się w ten cykl Jonasa. Jestem załamana:-(
 
Daria ja bym się nie sugerowała tym ph. Na chłopca niby jest powyżej 7, a na dziewczynkę w granicach 5, ale mi z Marcelkiem zawsze wychodziło dziewczynkowe. I wszystkie te testy z kapusty i sody też. Ale tylko dlatego,że ph moczu miałam cały czas niskie. Nawet wydałam 20 funtów na test co to miał mi płeć przepowiedzieć, ale d***, bo to też było oparte na ph moczu. Jedyna rada, czekaj cierpliwie;-)
 
Magda Owulacja miała się pojawić 15-16 ale w tym miesiącu nie mam nawet bólu takiego typowego przed owulacją, do tego dochodzi jeszcze moja dziwnie skacząca temperatura:( Dzisiaj dopiero pojawił się śluz ciągnący, więc pewnie owulacja pojawi się u mnie dzisiaj albo jutro. Ja tak mocno uwierzyłam w to że ten cykl Jonasa u mnie się sprawdzi. Przez ostatnie trzy miesiące miałam idealnie owulację w tym dniu co powinnam. Wyregulował mi się cykl miesiączkowy jak zaczęłam brać witaminę B100 a w tym miesiącu taki szok i tyle nadziei...:-(
 
Antosia dobrze cię rozumiem, nasz organizm płata nam figla i zawsze w momencie najmniej odpowiednim. Ja tez owulacje miałam 29 rano a wieczorem 28 księżyc wszedł w znak męski, ale byłam zła.Takie to życie przekorne jest.
 
Ewelin tym że księżyc wszedł w znak męski to bym się nie sugerowała, bo niby Jonas działa tylko wtedy gdy owulacja pokrywa się idealnie z tym cyklem. Ty i Elmo zrobiłyście naprawdę dużo by wpłynąć na płeć i jestem pewna że wam się uda. Ja niby też zrobiłam dużo, tylko że w moim przypadku już nie ma szans na ciąże w tym miesiącu:-(bo odstęp jest zbyt długi...
 
reklama
Antosiu nie skreślaj tego cyklu. U mnie w cyklu, który spisałam na straty, począł się Marcelek;-) Zerknęłam sobie na Twój wykres i troszkę dziwne,że w 15dc był test owu pozytywny, a owulacji niet:confused: Może będzie drugie podejście? Czasem organizm płata nam figle:baffled: Trzymam kciuki, żeby jutro tempka skoczyła &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)

A co do cyklu Jonasa, to mi się sprawdził tylko z jedną córką. Nika powinna być według niego chłopcem, a Marcelek dziewczynką:szok:
 
Do góry