reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Laseczki.
Witam się z rana.
Zapowiada się kolejny piękny dzien. Super, bardzo sie ciesze ze wreszcie jest pogoda!
Niestety na rower sie wczoraj nie wybralam z braku czasu ale dzis nie odpuszcze noł łej.
Nie wiem czy sie wam chwaliłam ale jak dobrze pojdzie to caly przyszly tydzien bede miec wolne no ale dobra narazie nie zapeszam! (wiecie kiedy ostatnio miałam tydzien wolnego? chyba na macierzynskim :-D)
U mnie temp spadła wiec jeszcze szansa na owu jest.

Miłego dnia babeczki!
Meldowac mi sie tu :-)
 
reklama
Hej
U nas też piekny poranek. Za moment jadę Martinka zawieźć do przedszkola rowerem :-D. Dzisiaj kolejne kilogramy w dół i kolejny cm:-D. Dzisiaj mam duzo zadań. Szczepionka Krystiana, zamówić ciasto na komunię, zaakceptować menu. Szał
Elmo życzę udanego wolnego tygodnia. Do mnie nie dochodzi, że to majówka.. Krystian 3 ma urodziny
 
Krystianmartin to powodzenia w załatwianiu spraw!
Eden jeszcze co do Sochy i Gardias... to wiesz, punkt widzenia zalezy od punktu patrzenia :tak: ja np. mam wrazenie ze wszyscy maja synów. Steczkowska Malinowska owszem teraz beda mialy córki ale maja po 2 synów! Tak samo było z Viktorią Bekham. Górniak, Bachleda Curuś, Kołakowska teraz urodziła syna, Cichopek, Miranda Kerr i nawet Shakira :-D Pazura tez bedzie miał (czy juz ma) syna.
Ale pamiętaj my tez bedziemy mialy te wymarzone dziaciaczki! :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam
Mam pytanie wczoraj wieczorem test owulacyjny byl z druga kreska jasna, czyli to na dziewczynke bo przed owulacja? Tylko kiedy ja mam go powtorzyc i kiedy starac sie na chlopca? Dzis rano powinnam zrobic? Chyba nie ogarniam
 
Verita test POZYTYWNY jest dopiero wtedy kiedy kreska testowa jest tak samo wyrazna jak kontrolna, badz nawet mocniejsza. Czasem mozesz miac slabe stezenia i wtedy kreska testowa moze nie wyjsc az tak samo mocna ale bardzo zblizona do kontrolnej. Na chlopca powinnas starac sie najwczesniej 12 godz po takim pozytywnym tescie. Taka blada krecha to na dziewczynke (na dziewczynke powinno sie starac do pozytywnego testu). Tylko pamietaj ze owu wystepuje w granicach 24-36 godz po pozytywnym tescie a dzialania po owu to tez na dziewczynke. Robisz cos na podniesienie ph?
 
Hej,
Eden ja wczoraj zrobiłam dokładnie to samo -prześledziłam ploty o ciążach i dokładnie taki sam wniosek, wszystkie będą miały córki, aż znowu w sercu takie dziwne uczucie się pojawiło. Elmo a Malinowska już wie, że to córka? bo tej info nie znalazłam.
Pewnie tak jest, jak się marzy o płci której się nie ma w domu to wokół wszystkim rodzą się maluszki właśnie takiej płci...:tak:Milla to kciuki trzymam za spokojne zakupy. Verita chyba się testuje od momentu gdy obie kreski są jednakowego koloru, ale na 100% nie wiem, bo ja jeszcze się nie przymierzam do starń. Zaraz tu dziewczyny Ci podpowiedzą.
 
Yyyyyy Sofi no nie wiem :-) zdaje sie ze tu cos czytalam o Malinowskiej... a moze Eden tylko obstawiala ze Malinowskiej tez sie uda... heh no ciekawe. Moja kumpela urodzila w sobote córeczke. Drugą córeczke. Takze powiem wam ze w sumie wokol mnie ostatnio glownie dziewczynki... :szok:
 
Witam wszystkich.
lalala.gif
Piękny poranek aż śpiewać się chce.
Dziewczyny radzą aby na poczatku sprawdzić jak na nas te lubrykanty działają. Ja będę stosować rephres, sylk przed staraniami i gynoflor(czopki te stsowały eden, andziak, noemi i mówiły ze ich bardzo zakwaszały)
 
czesc Laski

milla dzieki, ze o mnie pamietasz:)
sofi, eden tez zauwazylam, ze wokół duzo dziewczynek sie rodzi, no i te celebrytki........
elmo fajnie, tydzien wolnego, można poszalec;) a maj juz za pasem


ostatnio cos dziwnego sie ze mna dzieje, juz trzeci tydzien, prawie codziennie mam koszmarry, śni mi sie, ze chcę zostawić w szpitalu moje dziecko, a w kazdym śnie rozmawiam z kim innym, a to z lekarzem, położnymi, przyjaciółkami, rodzicami, tesciowa i kazdemu tłumacze, ze nie chce go, bo jest chłopcem i że to nieporozumienie, ze przyszedl na świat, a nikt mnie nie rozumie, maz sie nie zgadza, zeby go oddac i sie o to kłócimy...... a jak sie budzę z tego koszmaru to 2 godziny nie moge usnąć, a w trakcie dnia padam na twarz ze zmeczenia
 
reklama
Verita test POZYTYWNY jest dopiero wtedy kiedy kreska testowa jest tak samo wyrazna jak kontrolna, badz nawet mocniejsza. Czasem mozesz miac slabe stezenia i wtedy kreska testowa moze nie wyjsc az tak samo mocna ale bardzo zblizona do kontrolnej. Na chlopca powinnas starac sie najwczesniej 12 godz po takim pozytywnym tescie. Taka blada krecha to na dziewczynke (na dziewczynke powinno sie starac do pozytywnego testu). Tylko pamietaj ze owu wystepuje w granicach 24-36 godz po pozytywnym tescie a dzialania po owu to tez na dziewczynke. Robisz cos na podniesienie ph?
Aha to chyba rozumiem ,to tak to powstala corka, zaraz jak zobaczylam 2 linie byly staranka. Na razie nawet nie ma przytulanka bo mala z goraczka nasze lozko opanowala, Ale sode juz zakupilam tylko do uzytku zewnetrznego ze wzgledu ze corke karmie. Tak czy inaczej chce chociaz sprawdzic kiedy jakie linie sa to w nasrepnym cyklu jak teraz nie wyjdzie bede miala lepsze rozeznanie
 
Do góry