reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Antosia mnie wogole zastanawia ta Twoja temp, juz kidys pytalam ale nie odpowidzialas. No bo temp powinno mierzyc sie o stalej porze a widze ze zapisujesz dosc roznie, a korygujesz ta temp czy nie???
Verita ostatnio Czarna76 potwierdzala plec, bedzie miala chlopca ktorego planowala, pozniej Ewcik oglosila ze bedzie miala zaplanowana coreczke. Reszta na etapie staran badz planow. Chcesz do nas dolaczyc? :-)
Krystianmartin trzymam kciuki, ale pamietaj nie nakrecaj sie! Wiesz jak to z ta temp bywa.
Sofi niezle zestawienie :szok: Maran juz pisala ze jeszcze Magda uk. Dzis wpadam na szybko, ale jutro na spokojnie zobacze, moze cos mi jeszcze przyjdzie do glowy.

Dlaczego weekend zawsze leci tak szybko???
 
Elmo wiem wiem, nie rozumiem jednak jak to się ma do wieczornych temp... w ostatnim cyklu z rana była wysoka a na wieczór spadła i rano była juz niska i @, teraz jak zmierzyłam to mam 37,4.... ale to chyba nie jest ważne
 
Elmo :) u mnie kazdy dzien taki sam wiec ja nie czuje róznicy jak jest weekend widze tylko, ze na naszym watku w weekend cicho bardzo...
krystianmartin u mnie wieczorem też jest zwykle niższa niz rano I nie wiem co to za dziwna zależność... I u mnie czasem tem przed @ spada a czasem nie I dopiero po @ sie obniąz do tego poziomy 36,5-36,6 a po owu mam czasem od razu skok a czasem stopniowe zwiekszanie sie by w okolicy 4-5 dnia po owu było ok 36,9-37,2 nie zawsze wszystko jest tak samo...
 
Ostatnia edycja:
Elmo, przepraszam, ale musiało mi umknąć. U mnie mierzenie jest o różnej porze bo staram się zmieścić w trzech godzinach przespanych ciągiem... Nie wiedziałam że ma to być o stałej porze:-( Ja mam z młodszym problem bo w nocy różnie się budzi na mleczko. A ta ostatnia noc to była straszna, nie tylko dwa razy chciał mleko ale też miał silny kaszel i nie chciał spać , był nie spokojny. A do tego jeszcze starszy syn wymiotował-przypuszczam że u znajomych struł się żelkami :-(bo jego koleżanka miała tego pełno, a on łasuchem jest strasznym jak widzi słodycze.
Dziękuję za sugestie i proszę o więcej. Chyba muszę się douczyć w tym temacie. Temperatury nie korygowałam bo nie bardzo wiem jak i dlaczego...

Dzisiaj mam okropny ból głowy-migrena:baffled:
 
Witam wszystkich :)
u nas tez slonecznie 21 stopni dzis to bylo jeszcze cieplej :) az wypad na basen zaliczony :)
antosia co do termometru to te cyclotest czy lady comp maja limit czasowy 3 godziny w przod i tyl a inne termometry te zwykle zawsze o tej samej porze ale ja kupilam sobie ostatnio cyclotest termometr owulacyjny taki zwykly wylicytowalam go za 7 e a w polsce kosztuje 99 zl i pani mi powiedziala ze nie ma zalecenie zeby zawsze o tej samej porze mierzyc i wlasnie jak sie wstaje do dziecka w nocy bo sie specialnie pytalam i dlatego sie na niego zdecydowalam bo tani i mozna roznie mierzyc .
tak wyglada Basalthermometer zur Zykluskontrolle | eBay
 
Daria dziękuję za info. Ja mam też owulacyjny ale troszkę tańszy. Pomyślę o zmianie.
Ja jestem nad ranem tak nieprzytomna, że jak mierzę temp. to trudno mi ją sobie później przypomnieć. Ostatnio nawet spałam z notesem ale jakoś ciężko mi zapisywać w takim stanie. Ja chyba przechodzę to przesilenie wiosenne. To jest straszne:szok:
Dobija mnie w tych staraniach to że nie mogę ani kawy się napić, a piłam po 4 dzienne i jeszcze to co dawało mi kopa to coś słodkiego.
Może wy mi doradzicie czy można jeść mleko w proszku, bo jak wyczytałam to ma bardzo dużo wapnia, a jest słodkie w smaku więc można by zastąpić nim słodycze.
 
reklama
To uaktualniamy razem listę. Pomyślałam, że zagląda tu sporo osób i pyta o skuteczność planowania, więc zbiorę co pamiętam i same zresztą zobaczymy jak to wygląda. Ostatnio Ewelin czytając forum przeżywała, to co ja -że jednak nie wszystkim się udaje, ale....dowód jest poniżej -jak uzupełnimy listę to Elmo (księgowa) wyliczy skuteczność;-). A co w końcu praca zbiorowa musi być :-D
U mnie chłopcy już zdrowi, wiosna też zagląda - już doczekać się nie mogę, no i za dwa tygodnie wracam do pracy:-(Antosia też czytałam, że wytrzymałość plemników to bajka. Wiem coś o słodyczach, ja je pochłaniam, ale od wczoraj dieta i ćwiczenia - rano hula-hop, wieczorem Ewa Chodakowska (skalpel), muszę jakoś wyglądać -bo co niektore koleżanki dopytują się innych, jak wyglądam...no więc presja jest, aż głupio, ale jak na razie to na mnie działa -ciekawe jak długo, myślę, że dam radę...jest jeszcze kilka sukienek w które się nie dopinam, ale już niedługo...
Dobrej nocki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry