reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Antosia tak sobie podglądam Twój cykl i widzę że bierzesz codziennie żurawinę tak? bo ja też zaczęłam brać calcium citrate, witaminę C1000, witaminę B100 oraz Saw Palmetto te witaminy cały cykl a żurawinę do owulacji.
teraz nie wiem czy czegoś nie pokręciłam i nie powinnam brać Saw Palmetto do owulacji :baffled: czekam na termometr owulacyjny i niedługo też wstawię mój cykl :tak:
 
reklama
Hej
Mamakubulki- chciałabym napisać że mam się świetnie ale niestety tak nie jest..... dobrze, że przygotowania do komunii mnie wciągają.
Elmo muszę poczekać bo znowu mam zwidy :confused:
Pozdrawiam cieplutko
 
Elle , biorę żurawinę 3xdziennie aż do owulki, Saw Palmetto 1xdziennie do owulki, B100, C500x2 i Calcium Citrate x 2
Nie wiem czy mi się wszystkie pokazują -ustawiałam żeby było dostępne wszystko.
krystianmartin głowa do góry, za pięć dni Twój dzień i dobrze się zastanów co chcesz żeby Ci się spełniło:tak:
Pytałaś się mnie o kalendarz księżycowy -gdzie podejrzeć jak się nam nie zbiega z owu. Więc jest to tu http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/ZodM1950-2050.txt
Każdy znak ma przypisaną płeć Baran M; Byk F... itd na przemian. Na tej liście wypisany jest czas kiedy księżyc rozpoczyna swoją wędrówkę przez dany znak.
Jak z Twoich dni płodnych nie wychodzi, to może spróbuj jeszcze działać w tych dniach co pokazuje Twój indywidualny kalendarz księżycowy. Podobno jest coś takiego jak ukryta owulacja. Kto wie może Ci się sprawdzi:tak: (no chyba że te dni są w trakcie miesiączki)
 
Witajcie kochane w ten uroczy, pełen słońca dzionek:-D
W taką pogodę to aż chce się góry przenosić, nawet po nie przespanej nocy. Za oknem, mimo że to blokowisko słychać jak pięknie ptaki śpiewają.
Czy powinnam wypełniać wykres temperaturą jak średnio co 1,5h wstawałam? Zmierzyłam ją o ok 5 i maiłam 36,68:baffled:

Życzę Wam dobrego samopoczucia i duużoo słońca:-)
 
HEj
Antosia dziekuję bardzo za pomoc. U nas wreszcie też świeci słońce. o 7.30 termometr pokazuje 11 stopni huuura wiosna!!!!!!!!!!!!!
U mnie 23 dc, 11 dpo temp 37,15. Zatestuję w urodziny i bardzo chciałabym w prezencie otrzymać dwie kreski.... tego pragnę:tak:.
Miłej niedzieli
 
Ostatnia edycja:
Antosia nanies temp. I zaznacz w notatce, że może być zaburzona
KrystianMartin Trzymam kciuki I bardzo Ci zycze zeby tym razem sie udało &&
Verita wielu mamom z tego watku sie to udało :)
czarna witaj u Ciebie juz 30 tydzien minąl wiec jeszcze troszke I poznacie małego chłopczyka :) będa emocje :)
 
Krystianmartin temperatura bardzo wysoka :tak: jak patrzę na inne wykresy dziewczyn które się starały to już przy temp 37 w 23 dniu były w ciąży więc myślę że tym razem mogło się udać ;-) trzymam mocno kciuki! na pewno byłby to najpiękniejszy prezent urodzinowy :-D
Verita czytając całe forum to naprawdę sporu osobom się udało zaplanować płeć swojego dzieciątka i myślę że my staraczki w najbliższym czasie także potwierdzimy to że płeć dziecka można zaplanować :-) a Ty też planowałaś córeczkę czy tak po prostu się udało?
Antosia chyba ciężką noc miałaś :-(?
 
reklama
Witajcie,
dziś zasiadłam i spróbowałam wypisać dziewczyny i efekty ich starań, ale potrzebuję Waszej pomocy, nie pamiętam wszsytkiego.Wklejam, to co zapamiętałam.Czytając forum, mogłam się bardziej przyłożyć.:-)
Nik
Planowała
Jest
Merylin
Córka
Syn
Kociatka
Córka
Syn
Ladies
Córka
Córka
Ewcik
Córka
Córka
Noemi
Córka
Córka
Aguska

Syn
Samana
Córka
córka
Monico
Córka
córka
Asiuniak
Córka
Córka
Truskafffka
Córka
córka
Bettsie
Córka
córka
Tasha
Córka
córka
Jagienka
Córka
córka
Beatka78
Córka
córka
Parysiak
Córka
córka
AneczkaK
Córka
córka
Piranha
Córka
córka
Nullka
Córka
córka
Czarna
Syn
syn

Pewnie kogoś pominęłam -dodawajcie i uzupełniajcie, uaktualnimy statystyki.
Natusia, Agulek, Misia, Marzycielka,Kate, Dido –wynotowałam jeale nie pamiętam w jakim celu.

 
Do góry