reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kochane jesteście!!!! Dziękuję!

Kocham moich chłopców nad życie i oddałabym wszystko nawet życie żeby w życiu było im najlepiej żeby nic złego ich nie spotkało nieba bym im uchyliła ale mam poczucie braku taką małą pustkę którą bardzo chciałabym zapełnić malutką "różową" dziewczynką co nie oznacza że moich chłopców nie chce czy nie kocham w pełni bo jak pisała wcześniej oddałabym wszystko nawet życie za moich synów. Zgadzam się że zdrowie ważniejsze niż płeć ale cóż począć na uczucia wiadomo że bardzo chciałabym przede wszystkim ZDROWE DZIECKO a jak się uda że była by dziewczynka to pełnia szczęścia .

Dobra już nie zatruwam muszę swoje odchorować i już! Miłego Dnia Wam Życzę !!!!
 
reklama
misia doskonale Cie rozumiem ;) tak juz jest, ze nad tym pragnieniem posiadania córki po prostu nie da sie zapanować, chociaz niejedna osoba patrzaca z boku powiedzialaby o nas "wariatki! nie doceniaja tego co maja", ja przestałam o tym mowic w rodzinie meza, bo mam wrazenie, ze jego siostry bardzo sie cieszaą, ze cos mi wreszcie nie wyszło, jedna ma 5 córek i syna, syn udał sie za 4 razem! wiec oni powinni najbardziej zrozumiec pragnienie posiadania konkretnej płci, a tymczasem słyszę teksty w stylu" zobacz jakie dziewczynki sa super", "na dziewczynke trzeba sobie zasłuzyc" "trzeba było sie bardziej postarac, sa przeciez podreczniki o planowaniu płci" ble ble ble wyobrazasz sobie moja mine jak to słyszę? ;D
pisz jak tylko masz ochotę, ja bardzo skorzystalam z pomocy tego forum... trzeba powalczyc o dziewczynke i próbowac nie myslęc o tych wszystkich ludziach i ich córkach, ktorzy nas otaczaja:)

zaraz doczytam wstecz:)
 
Misia naprawde nie musisz nam tłumaczyć. Kazda z nas kocha swoje dzieci nad życie i to nie podlega dyskusji. Ale jest jeden powód dla którego spotkałyśmy się wszystkie na tym właśnie forum i wszystkie wiemy jaki to powód :tak: Nie przejmuj się będziemy walczyc do ostatniej kropli śluzu o te nasze wymarzone dzieciaczki hehe
 
Wprowadzam coraz bardziej dietę dziewczynkową nie wszystko w tej diecie jest moim ulubionym jedzeniem własnie wcinam malutką ilość musli i jogurtem naturalnym - jogurt naturalny bleee ale zrobię wszystko co w mojej mocy aby spełnić marzenie jem ten niedobry jogurt i myslę sobie " bardzo będę kochać moją córeczkę będę się stosować do tej diety i innych wskazówek nawet jeżeli nie będe tego lubić to chcę zrobić wszystko żeby nic sobie nie zarzucać że mogłam coś jeszcze zrobić :-)
 
Misia naprawde nie musisz nam tłumaczyć. Kazda z nas kocha swoje dzieci nad życie i to nie podlega dyskusji. Ale jest jeden powód dla którego spotkałyśmy się wszystkie na tym właśnie forum i wszystkie wiemy jaki to powód :tak: Nie przejmuj się będziemy walczyc do ostatniej kropli śluzu o te nasze wymarzone dzieciaczki hehe

Elmo aż sie uśmiałam :-) " do ostatnie kropli śluzu" heheheh potrafisz pocieszyć :-)
 
Witajcie,
U nas zima powróciła do tego stopnia, że nie wyjadę z domu, więc odwołałam wizytę u fryzjera :sad:. Jestem tak zakręcona w tym tygodniu, że wczoraj byłam na najkrótszym szkoleniu w moim życiu -przyjeżdżam i pytam się gdzie odbędzie się szkolenie, a kobieta, że było wczoraj :szok:-cała wyprawa, sprowadzenie mojej mamy do małego, a tu niespodzianka, nigdy w życiu mi się to nie zdarzyło -uśmiałam się na maksa...
Misia wszystkie tu Cię rozumiemy, ja jak dowiaduję się, że ktoś jest wciąży i będzie miał córkę to kipię ze złości, niejednokrotnie też płaczę, tak bardzo pragnę córki, że staje się to jakąś obsesją. Pisałam kiedyś, że moja przyjaciółka jest w ciązy z drugim dzieckiem, ma synka i ja teraz w głębi duszy życzę jej drugiego, bo nie przeżyję jak ona będzie miała córkę, na początku kwietnia będzie wiedziała. Wcinaj te jogurty i inne produkty, niech marzenie sie spełni :tak:

Krystianmartin, ja przysłałaby Ci mnóstwo tych fluidków, ale ja mam dwóch synków, więc niech któraś posiadaczka córki ci je podeśle;-). Ja trzymam mocno kciuki i życzę ci z całego serca dzidziusia oczywiście córci.
Dzieczyny cudne macie dzieciaczki, a wyobrażacie sobie jakie piękne będą wasze córczki:yes:
 
reklama
krystianmartin ja ma dwie wiec posyłam podwójna dawke :) i oczywiście wolałabym to czego nie mam - chłopa ;-)


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




pozdrawiam wszystkich serdecznie :*
 
Do góry