reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

DSCN1526 (480x640).jpg Pozdrowienia
 

Załączniki

  • DSCN1526 (480x640).jpg
    DSCN1526 (480x640).jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 19
reklama
Marika nie ma takiej opcji zeby zajsc w ciaze 1-2 dni przed @. Jajeczko potrzebuje kilka dni zeby sie zagniezdzic, wiele par nie moze miec dzieci wlasnie dlatego ze kobiety maja zbyt krotka faze lutealną a wiec tą po owulacji. Więc nikt mnie nigdy :no: nie przekona ze zaszedl w ciąże 2 dni przed @ :-D Oczywiscie jesli ma sie reguralne cykle. Slyszalam o takich przypadkach ze kobiety maja @ juz bedac w ciazy wiec ciaza jest z poprzedniego cyklu, slyszalam tez o podwojnych owulacjach, z reszta Pirania tu na forum pisala ale to inny temat. Owszem jesli ma sie nie regularne cykle i zalozmy ze spodziewasz sie @ 30 dc a ten nastapilby gdyby nie ciaza dopiero 40 dc to owszem mozna zajsc w ciaze 28 dc jesli owulacja sie przesunela. Ale takie jednorazowe przedluzenie cyklu jest raczej watpliwe.
Eden super ze u was juz lepiej. Lampa wyglada imponujaco :-) Odpoczywaj i wracaj do nas. Do mnie :-)
Milla do eksperta mi daleko. Ciagle szperam tu na forum i czytam posty wstecz. Przegladam tez na ingenderze wpisy dziewczyn ktorym sie udalo zaplanowac chlopca. Wszystko skrzetnie kopiuje i notuje. Ja tak jak pisalam juz bardzo chce dzidziusia w domu ale wy macie male dzieciaczki a ja juz taka duza pannice! Nadal mam bardzo duze cisnienie na plec choc caly czas pamietam ze moze sie nie udac. Nawet chwilami mysle ze byloby calkiem fanie gdyby Zuza miala siostre. A imienia dla syna nadal nie mam. Musze szybko cos wymysleć :-D zeby to nie okazalo sie zla wrozba. A wy nie wysypujcie mi sie tu bo sie zdenerwuje :angry:. Co chwila ktoras oznajmnia ze chyba odlozy starania i zostane sama :szok:
Ps. I jeszcze mi takie zdjęcie wrzucasz? Chcesz zebym Ci go porwała? :-)
 
Elmo no mi tez się wydaje, ze jej się coś pomyliło. Może stosunek przerywany traktuje jako 100% zabezpieczenie ;-). A najśmieszniejsze jest w tym to, ze w/g jej 2 dni po zapłodnieniu na teście były wyraźne kreseczki, co tez jest niewyobrażalne.
Bardziej u siebie bym spodziewała sie takiego czegoś bo moje cykle potrafią wydłużyć się nawet do 46 dni. Dlatego zawsze wolałam zabezpieczyć się czymś konkretnym. Ponoć takie zaburzenia hormonalne mają mi w przyszłości utrudnić zajście w ciążę i czym będę starsza tym gorzej. A jak pytam co na to to brać - tabletki antykoncepcyjne :wściekła/y:
 
Marika , kreski na teście po 2 dniach od zapłodnienia - nierealne , musiała zajść wcześniej , albo nawet we wcześniejszym cyklu , bo przecież i @ w ciąży się zdarzają .... :)

Eden , lampa super ! niech ci dobrze służy :)

mama kubulki , nie smutaj się

Elmo , ~~~~~~~~~~~~~~ chłopakowe fluidy przesyłam :)
 
witam i ja
Milla ale cudeńko :) ja już bym takiego "zrobionego" chciała najbardziej ;) nie było by problemu z planowaniem i stresu, że sie nie uda ;)
Elmo ja tam czuje jakoś, że Tobie sie uda i to za pierwszym razem :) i tego Ci z calego serca zycze :)
wszystkie babeczki pozdrawiam i mocno sciskami i ide po Ale do przedsazkola bo dzis nie mam auta i nusze z Majką wózkiem jechać...

zajrze później pa
 
Elmo, ja też coś czuję, że Ci się uda :tak: No i najlepiej w pierwszym cyklu :)) Będziesz miała małego Józia albo Czesia albo... sama wymyśl ;))) No jak Tobie się uda to i może Maran się skusi :tak:

Milla cudowny chłopczyk, jak ja uwielbiam takie kilkumiesięczne bobaski.
Jak są małe to można by je schrupać a jak podrosną to się żałuje, że się tego nie zrobiło :-D

Powiem Wam, że lampa jest niesamowita zwłaszcza wieczorem daje taką piękną, romantyczną poświatę. Dobry zakup, teraz czekam jeszcze na bransoletkę ;)
 
eden77 łapię wszystkie fuidki......., tak jestem juz w fazie poowulacyjnej dzis 20 dzień cyklu, 6 po owu. Oczywiście pełna nadziei i przygotowana na kolejna porażkę.
czekam na testy :rofl2: a jednak hehe
 
Elmo Twoje starania już się zbliżają wielkimi krokami. Oby Ci się udało szybciutko zaciążyć.

Eden fajna ta lampa naprawdę. Pewnie super klimat wprowadza. I widzę, że masz chyba fajny gust wnętrzarski. Ładne te krzesło. Ja całe dnie bym mogła przesiedzieć na sklepach internetowych i patrzeć na rzeczy dekoracyjne do domu. Nawet teraz patrzę na żyrandole:tak:. Mam hopla na tym punkcie przez co nasz budżet domowy cierpi. Muszę się opanować bo tu trzeba suplementy zakupić, miernik, testy, bransoletki i lampę.

Oglądałam "Miasto kobiet" i było o cesarkach. Już mnie normalnie te kobitki przeraziły. Ale chyba 3 to jeszcze nie tragedia? Przed planowaniem muszę iśc do gina i mu powiedzieć o zamiarze zajścia w trzecią ciążę. A jakoś mam obawy, że mnie zbeszta.
 
Dziękuję Milla :-) Przyznam się że po przeprowadzce w zeszłym roku urządziłam sama nasz domek ;) Mam na tym punkcie prawdziwego hopla. Gazet wnętrzarskich mam w domu na tony, prenumeruję Werandę. Udzielam się też na forum wnętrzarskim deccoria.pl :) Uwielbiam mieszanie stylów tzw. styl eklektyczny ;-)

krystianmartin, no to podwójnie trzymam kciuki żebyś miała na święta super prezent od losu :)
 
reklama
Milla21 ja też staram się o dzidzię miałam już 2 cesarki i pytałam jak to jest z tym cięciem, a gin na to mam pacjentkę, której robiłem już 5 cięć i wszystko gra.... widocznie można:tak: minimum rok trzeba odczekać
 
Do góry