reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

cześć babeczki!!!:-)

Pirania - nie mam kochana takiego smoczka...a mogłabyś wrzucić fotkę, żebym skumała co i jak???;-); brawa dla Kajutki, że stoi na nóżkach:-), Sonia nie ustoi, nóżki się pod nią uginają, ale jeszcze ma czas... buziaczki!!!

Pirania, Andziak, Missbella - chyba mam szczęście, że Sonia pięknie śpi, w dzień ma 3 drzemki po ok 1,5-2 godz a na noc zasypia ok 20-21 i śpi do ok 7-7.30 rano:-)

Czarna - no właśnie mam wrażenie, że twój suwaczek najszybciej zasuwa:-D; kiedy masz wizytę???

pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ja tak na szybko. Byłam na szczepieniu mały wazy w ubraniu 6350 i mierzy 64 cm. misś a laura jest na cycu?bo nasz tak jeszcźe innegó mleka w ustach nie miał. A niedawno moja znajoma urodziła 3 córke. Na szczepieniu była mała amelka ktora ma w domu 2 siostry. Na chrzcie tez byla mala amelka. W domu teź maja corke jeszcze jedna
 
ja na wizytę idę 30.01 na 9:00 usg prenatalne to drugie , a na 11:00 wizyta u mojego gina (tak się zbiegło , albo raczej lekarz mój to tak ustawił , zęby zobaczyć wyniki tego usg i muszę wziąć L4 kolejne )
 
Abuuu ale mnie meczy katar i zatoki. Oby to nie zaszkodzilo dzidziusiowi. Dzis do niedzieli nigdzie się nie ruszam z chalupy. W weekend chce porzadnie wyleżeć w wyrku bo teraz to i tak nie dam radyL poki co zrobilam sobie syrop z cebuli,pije herbate z lipy,dosladzam miodem z lipy. Mogę brac paracetamol czy lepiej darowac sobie w pierwszym trymestrze?

Tasha
Wow już do pracy,ale zlecialo, zazdraszczam Ci tego spania.

Maggie
Ano chlopy czasem paplaja i nie mysla o tym,ze komus mogą sprawic przykrość :(

Daria
Rosnie ten Twój chłopak jak na drożdżach ;-)swoja droga to te gondole takie jakies malutkie robia :/

Andziak

Wow szacunek za te spodnie, kiedy Ty na to czas znajdujesz?jestem pod wrazeniem

Piranha

Fajnie,ze Kaja nie podziękowała Ci za cyca jak dostala butle. Ja musiałam odstawic malego na 4 dni podczas antybiotykoterapii. w tym czasie odpompowywałam i wylewalam w zlew ale on i tak już nie chciał ciagnac cyca,dlatego pozniej przez 7 mies odciągałam i dawalam moje mleko z butli.

Magda uk

Łear ju? Wszystko ok.? martwie się,ze się nie odzywasz L

MissBella
Na silne kolki pomocne sa czopki carum carvi,dostępne w de (polecam bo kojarze,ze mieszkacie bliziutko od granicy)

Truskaffka
Fajnie,ze chorobsko odpuściło:)
 
Ann większość wlanie gondoli ma ponad 70 cm chyba 79 maja jakos tak;p jak szukalam na necie to pare znalazlam z większymi ale nie w moim guście :) a niedługo go do spacerówki wsadzę bo mam ten śpiworek i super go chroni a siedzisko rozkłada sie calkiem na płasko :)

masz juz jakies ciazowe dlolegiwosci?
czarna to juz chyba plec będzie znana :) jak dzidzia oczywiście będzie chciala pokazac :)
 
Daria
poki co tylko sennosc i czasem zachciewajki,rzyganko pewnie dopadnie mnie kolo 7-8 tyg -przynajmniej mialam tak z Olkiem.
kurcze wlasnie te gondolki takie male a ja skusze sie chyba na teutonie tym razem i sie zastanawiam czy wlasnie nie wziasc miekkiej gondoli-szczerze to mi sie One nie podobaja ale w zestawie od razu jest spiworek:)
 
Witam.

Tasha zakupiłam te kropelki o których pisałaś. Zobaczymy jak będzie, chociaż już jest o niebo lepiej niż kilka dni temu.

Piranha ja też Kubie od samego początku dawałam raz na wieczór butle i nie odrzucił piersi. I odstawianie nie było stresujące. Za to Adaś ani smoka uspokajacza nie chce ani butli. Dam mu czas do końca lutego potem stopniowo będę go uczyć. Może coś drgnie.

Daria mój też się ledwo w gondoli mieści. Tyle, że moja jest mała 73 cm. Jeszcze z miesiąc i też w śpiwór do spacerówki na płasko będę musiała go kłaść.

Lecę bo mały się wkurza.
 
Dzień dobry :tak:

Z okazji małego święta Laury (kończy dzisiaj 2 miesiące :-)) wrzucam fotkę mojej Biedroneczki
P1050581.jpg
 
Witam.

Tasha zakupiłam te kropelki o których pisałaś. Zobaczymy jak będzie, chociaż już jest o niebo lepiej niż kilka dni temu.

Piranha ja też Kubie od samego początku dawałam raz na wieczór butle i nie odrzucił piersi. I odstawianie nie było stresujące. Za to Adaś ani smoka uspokajacza nie chce ani butli. Dam mu czas do końca lutego potem stopniowo będę go uczyć. Może coś drgnie.

Daria mój też się ledwo w gondoli mieści. Tyle, że moja jest mała 73 cm. Jeszcze z miesiąc i też w śpiwór do spacerówki na płasko będę musiała go kłaść.

Lecę bo mały się wkurza.



rzeczywiście u mnie pisze ze ma 73 cm :) a myślałam jak ja kupowalam ze 79 :-D jak wsadzam colina to lezy na cala dlugosc gondoli a jak zjedzie to ma nogi zgięte ;/ współczuję komuś jak rodzi dziecko ponad 60 cm ;/ to dlugo nie pojeździ ;/
 
reklama
Do góry