reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ann gratulacje!!! Ale wiadomość:) super :) jakoś się właśnie zastanawiałam czy Ci się przypadkiem nie udało, bo wiesz święta i na luzie i to właśnie sprzyja. W końcu będą jakieś nowe ciężarówki. Życzę córeczki, ale oczywiście najważniejsze zdrowego dzidziusia i spokojnej ciąży. Myślę że szanse na córeczkę masz bo dużo suplementów łykałaś:)
 
reklama
maggie
suplementy suplementami ale podczas jazdy do pl ciezko bylo pilnowac ph a mialam problem z jego zbiciem:/ roslo jak szalone. w pl kupilam lactovaginal i po nim super mi zbijalo na 4,5. Ovu miala byc na 23 lub 24 a przesunela sie chyba na 25 bo tak mnie prawy jajnik bolal,ze az mnie skrecalo z bolu,poza tym piekny sluz plodny. Staranka byly do 23, 24 mielismy z em sciecie i juz seksowania nie bylo:-). dziwilo mnie troche bo 25.12 ph bylo niskie? od 22 bralam lactovaginal i przyznaje sie bez bicia po samych starankach nie pilnowalam jakos super ph.
plusem lactovaginal jest to,ze sa w tabletkach i stopniowo sie rozpuszczaja
 
Ann, ja też stosowałam lactovaginal do samej owulacji ale ph nie mierzyłam przy tym także pojęcia nie mam czy zbijał czy nie:) i też prawy jajnik mnie bolał dwa dni po ostatnich starankach...
Na razie nie myśl za dużo o tym co zrobiłaś a czego nie w kierunku wymarzonej płci , tylko ciesz się ciążą i uważaj na siebie
Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
heloł :)

ANN
no proszę ..spuść z oka z się rozmnoży :-D

GRATULUJĘ !!! rośnij zdrowo i oczywiście wstaw test --> II krechy zawsze są takie magiczne :-)


MAGGIE
I Ty się kobietko doczekasz :tak: jeszcze trochę cierpliwości :)


Koliber
??????????????????



u nas pada od rana..nic tylko spać :sorry:
pozdrawiam i zapodaję kakao :))
 
Mama
ale sie usmialam:) dzieki wielkie

Maggie
ja sie nie nakrecam na jakas konkretna plec,poki co jest mi obojetne, choc na bank bedzie dreszczyk emocji podczas usg ale pozyjemy zobaczymy
 
Ann , gratuluje :)

Powiedziałam wczoraj dziewczynom , o dziecku .
Starsza nie dowierza i myśli że ją wkręcam .
A młoda sprowadziła mnie na ziemię , mówiąc że jestem za stara , żeby mieć dziecko , wyprowadza się do babci i że jest załamana.
Szczerze , to tego się właśnie spodziewałam .
Dzisiaj jest ciut lepiej już , po długich rozmowach.
 
Ostatnia edycja:
Hallo Kobitki!!!
Ann Gratuluję Kochana!!! Trzymam kciuki!!! Ada też poczeła się w Święta Bożego Narodzenia:-)
Czarna, ale długo wytrzymałaś, z nie mówieniem dziewczynką, ja nie wytrzymałam, i Kacowi już testa po 3 minutach pokazałam, ale się cieszył:-) A młodym przejdzie, będą też skakały z radości:-D
 
Ann moje gratulacje!!!!

Czarna wiadomo, że dla takich już starszych dzieci to może być lekki szok, ale zobaczysz, że jak się dzidziul urodzi to świata poza nim nie będą widziały no i zapewne będą Tobie dużo pomagały.

Mi się ciągle śni, że opowiadam wszystkim, że będę miała jeszcze trzecie dziecko i to dziewczynkę, z reguły u mnie w snach wszystko na odwrót... Tak się nakręciłam na córkę. W rodzinie podczas Wigilii dwie osoby mi życzyły córki i jakoś mnie to wkurzyło bo presje poczułam chociaż wiem, że nikt z takim zamiarem tego nie powiedział. Tak naprawdę najważniejsze jest zdrowie nie płeć. Przecież jest tyle chorych, biednych dzieci. Czasem linczuję się za te moje myśli, ale dziękuję też Bogu za dwóch wspaniałych synków. Co ma być to będzie.

Dobrej nocki
 
reklama
hej kobietki!!!

Ann - serdecznie gratuluję!!!!!!!!! ależ fajnie, że się udało:-); spokojnych 9 miesięcy życzę!!!

Kasia, Ewcik - śliczne suwaczki:-); a jak samopoczucie????

Madzia - turlasz się powiadasz:-D, kochanie czy wiesz, że już za 2 dni:szok:będziemy po raz kolejny forumowymi ciociami za sprawą twojego małego księcia:-); trzymaj się kochana a ja jestem z Tobą myślami!!!

a mnie dziś zasypało:eek:, sniegu po pachy napadało:-D

pozdrawiam cieplutko i życzę udanego tygodnia!!!
 
Do góry