reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej Dziewczyny wpadam na chwilkę przypomnieć o sobie, zaciążonym serdecznie dratuluję i życzę spokojnych 9 ciu miesięcy:-)

Ewcik napisz coś do nas bo tak cichutko siedzisz, chyba dlatego ostatnio na moje posty nie odpisywałaś, bo już coś wiedziałaś co;p??
Ann gratuluję i super nastawienie:-)

Czarna a ile masz lat, że Tobie tak córa powiedziała??:D na pewno się przyzwyczają i zaczną się cieszyć:cool2: szczególnie jak będziee mały braciszek, a Ty już znasz płeć?? Będą go pewnie przebierać w ciuszki lalek :)
 
reklama

Ewcik

Gratulacje nic nie wiedziałam a tu już 9 tydzien,super

Czarna
Dziewczynki na pewno się przekonaja do rodzeństwa, pewnie potrzebuja czasu. Ja troche się martwie jak zareaguje mój ojciec bo mama to spoko loko.
 
.....jeszcze ja wpadam w przerwie miedzy kolejnym spaniem....

Tasha moje samopoczucie jest ok, ciagle bym spala, (.)(.) bola masakryczne,,,a jakie duze....operacja juz nie jest potrzebna:)))) Rano zatwardzenie a teraz zgaga..... Podaje kawusie, mam nadzieje ze u ciebie ok. Buziak

Czarna a ja tam jesyem pewna, ze dziewczynki przemysla temat na spokojnie, porozmawiaja miedzy soba i beda bardzo szczesliwe jako starsze siostry. 3mam mocno kciuki i wierze ze tak bedzie.

Neomi buziaka przesylam i pytam czy ty tez tyle spalas co ja????

Dziewczynki uciekam spac. Slodkich snow for all
 
Dobrywieczor :-)

Dawno mnie tu nie było i widze ze same dobre wiadomości :-)

Ann serdecznie gratuluje i mam nadzieje ze pochwalisz nam sie jutro II tlusciutkimi kreseczkami ;-) Zycze spokojnych 9-ciu miesięcy :-)

Daria sliczne te twoje dzieciaczki i aż trudno uwierzyć ze Colin ma juz ponad 3 miesiące :szok: A jeszcze pamietam jak dopiero co go urodziłas ;-)

Noemi, kochana i tobie gratuluje córeczki :-) No nie mogło byc inaczej bo naprawdę zrobiłas dużo w tym kierunku :tak: A imię juz wybrane?
 
Czarna niezłe cię córy zaskoczyły, ale myśle ze poprostu muszą sie oswoić z nowa sytuacja i napewno bedą szczęśliwe jak braciszek albo siostrzyczka pojawi sie na świecie :-)

Madziu czekamy z niecierpliwością na Marcelka :-)

u mnie bez zmian, tzn działamy dalej. We wtorek mam wizytę u lekarza odnośnie moich wyników i mam nadzieje ze wkoncu sie dowiem co jest przyczyna moich niepowodzeń w zajściu w ciaze.

Slodkich snów dziewczynki :-)
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie .... ja rozumiem że dla nich to szok i muszą przetrawić sprawę , teraz to ja muszę zapewnić je że nic się miedzy nami nie zmieni i będą tak samo waźne jak teraz .
W przyszłym roku kończę 37 , a moja młoda zawsze mówi to co pomyśli , bo starsza to ma więcej taktu :tak:
Jest już o niebo lepiej , zaczeły burzę mózgu odnośnie imienia :-p
 
Hejka Dziewczyny!!
Przepraszam że tak wczoraj z bomby przeszłam do sedna sprawy ale wczorajsza rozmowa ( a w zasadzie już kilku dniowa ) nastroiła mnie do szybkich reakcji :-) Może się przypomnę że ja ciągle bardzo chce a M zawsze tak po środeczku raz chce a za chwilę się rozmyśla ale teraz sam z siebie zaczął że bardzo chce trzecie dziecko a jak już mamy się starać to spróbować "sposobów" dziewczynkowych :-)
Więc czynię przygotowania od początku zakup testów owu i suplementów bo z tego co pamiętam to Piranha polecała :-) a z tego co doczytałam to kilku dziewczynom się udało zadziewczynkować :-)
Byłabym wdzięczna za przypomnienie za przypomnienie i relacje dziewczyn którym się udało :-)
Pozdrawiam wszystkie kobietki i gratuluję każdej której się udało i życzę szczęśliwych ciąż i udanych rozwiązań !!!!!
 
witam!

Koliber zmieniła nicka - ale jak chce to niech się sama ujawnia:)

Ann:
gratuluję ci ogromnie i cieszę się, że się udało! dla mnie tez juz przestała być ważna płeć, byle ciąża była:)
Daria:
ja w tarota nie wierzę :) w każdym razie starając sie o trzecie dziecko musisz być tak czy siak gotowa i na chłopca i na dziewczynkę - nie ma opcji wyboru w 100%:)
czarna:
oswoją się i będą jeszcze skakać z radości;)
misia:
no to kciuki za staranka. Poszukaj trochę w tył na forum to na pewno znajdziesz wskazówki - ostatnio noemi pisała o swoich staraniach, wcześniej nullka.

miłego dnia!



 
dzien dobry wszystkim :)
ann mega gratulacje :) po saunie i spa to napewno bedzie cora;p bo u nas po saunie byla;p
jednak magia swiat robi swoje Colin poczety w swieta :) u axarii chyba ada tez :)
pirahna zapomnialam napisac waazylam wczoraj colina i wazy 8,6 :)

czarna76 mnie mama urodzila jak moja starsza siostra miala 11 lat a mlodsza 5 :) i strsza mamie bardzo duzo pomagala ciagle sie mna zajmowala nawet jak juz byl starsza to jednak bylam jej ulubienica :) u ciebie pewnie tez tak bedzie :)
 
reklama
Czesc.

Ann, serdecznie gratuluję! Wspaniała wiadomość.
Madziu, Ty ciasta już dla gości nie piecz, tylko nogi do góry i delektuj się ciszą. :-) Dziękuję za życzenia. Trzymam jutro kciuki, Kochana. Wszystko będzie dobrze. Nie mogę się już doczekać zdjęć Twojego szczęścia.
Mama, dziękuję. Pewnie już pędzisz ostatkiem sił, ale wiem, że dasz radę. Dziękuję za życzenia dla mojej wielkoludki. :-)

Moje dziecię poszło dzisiaj pierwszy raz do przedszkola. Póki co nie dzwonią. Matko, co za stres.:-D
 
Do góry