reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magdziu no pewnie że bym się chętnie brała do roboty ale muszę poczekać, raz zregenerować się fizycznie a dwa psychicznie bo to nie wszystko takie proste i zbyt świeże..no i jeszcze pokorzystać i wyjechać gdzieś we trójkę ;)mam czasami takie myśli no ale mam nadzieję że życie mnie pozytywnie zaskoczy :). Będę tu z dziewczynami koło wakacji ponawiać starania:)
 
reklama
Maggie a ja będę Ci kibicować, bo z forum nie zamierzam odchodzić. Na pewno Ci się wszystko ułoży. Jak już kiedyś Ci pisałam. Jesteś bardzo mądrą osóbką i masz świetne podejście do życia. Musi Ci się udać:tak:
 
Magdziu dziękuję za komplementy:) Ja też bardzo lubię czytać Twoje posty :) Widać że jesteś świetną mamą i wógole bardzo fajną osobą. Trzymam mocno kciuki za Marcelka i za Was i nie puszczam :)
Miłej niedzieli babeczki!
 
Czesc laseczki

.....ja tak na szybciutko, wpadam wam tylko zyczyc milego dzionka.
Samopoczucie beznadziejne, (.)(.) booola masakrycznie, a spac to moge na stojaca. Dziewczynki dopadlo mnie zatwardzenie....co robic????
Uciekam zrobic sobie kawusie,
Daria ja nie wierze w tarota, wrozby itp...... mam wrazenie, ze tutaj chodzi tylko o kase, no ale to jest moje zdanie.....

Milego dzionka for all, :)))))
 
Ostatnia edycja:
Hejka Dziewczyny!!!
My z M zaczynamy od początku nasze staranka dziewczynkowe więc mam prośbę po raz kolejny ale już chyba ostatni :-) a /wię Baardzo Prosimy razrem z M o przypomnienie diety i suplementów dziewczynkowych wszystkie które sprawdziły te dziewczyny sposoby i im sie udoało :-) i o przypomnienie czy odstęp od owulacji ma zanczenie :-) Pozdrawiam Gorąco i z góry dziękuje za odpowiedzi :-)
 
Jutro ide z malym na kontrole do tutejszego pediatry, martwi mnie ten jego kaszel, nos nadal zapchany...zobaczymy co powie.
poczytalam Was troszke ale niestety nie odpisze Wam wszystkim:(
Dziewczyny co sie stalo z nasza Koliber?nie widze jej postow natomiast sa Wasze odpowiedzi:(

Myszka
O matko to Ty musisz być niezły szkieletor -50kg z 172cm wzrostu. Ja mam 171cm i dla mnie 60kg to idealna waga (a mam sporo wiecej:p)

Truskaffka
Piekne foty i piekny brzusio

Daria
Mamy drewniane 140x70 hmm i szczerze majac wybor kupiłabym porządne turystyczne z regulacja wysokości i odpinanym bokiem. Do tego dobry materacyk i wsio. Mój Olo mimo porządnych ochraniaczy łóżeczkowych (mielismy takie na polowe łóżeczka ale On w nocy się tak wiercil,ze miał glowe tam gdzie zwykle miewa się nogi) i obijal się o szczebelki :( od jakiegos czasu nie mamy ochraniacza i smok spada za lozeczko i po nocy musze szukac:/

Kasia uk

Wielkie gratulacje:-)

Axa
Adusia jest sliczna i bosko wyglada w tej czapie:)
Spory wybor sloiczkow maja w dm,Rossmann,Real,toom i innych duzych marketach
moj mlody jadal do roku glownie Hipp i Bebivita, po roku zasmakowaly mu alete-bardziej przyprawione mi się wydaja niż te po roku od hipp.
niedawno wyczytalam,ze Hipp wcale nie jest taki dobry:( najlepsze oceny w Stiftung warentest otrzymaly: Bebivita Gemüse-Spaghetti mit Pute i Rossmann Babydream Karotten mit Kartoffeln und Rindfleisch.
Ogolnie wszystkie zawieraja za Malo tluszczy i Wit C
Co do kaszek kupowalam rozniste zbozowe i dodawalam pol słoiczka owocow dla smaku-kupowalam glownie od hole i alnatura. Te smakowe w skladzie maja duzo cukru a owocow na oczy nie widzialy:(

Noemi
Gratulacje:-)

Magda
Nie mogę się już doczekac Marcelka, ale ten czas zlecial:)
 
yyyyyy hmmmm yyyyyyyy

chyba udalo sie zaciazyc:) dzis powinnam dostac okres,zrobilam test o czulosci 25 miu/ml i pokazal 2 kreseczki z tym,ze ta druga jest blada. jak powiedzialam em to od razu wstal z lozka hehe. No wiec bejbik poczety na ziemi polskiej:-D a na plec sie nie nakrecam, jakos zrobilo mi sie obojetne czy to chlopiec czy dziewczynka
 
Ann wielkie gratulacje, ciesze sie bardzo i zycze spokojnych 9 m-cy, buziaczki
a080.gif
 
reklama
Cześć dziewczyny
biggrin.gif


Przyszłam się zameldować po względnie przespanej nocy. Wstałam już o 8, żeby przygotować rodzince śniadanie. Ledwo stałam, ale było pyszne, także warto. Zaraz się biorę za ciasto, bo na 15 przychodzą znajomi. To nic, że człapię, jak małe słoniątko, a siły mam dosłownie zero, ale już odpuszczam. W końcu po tej cesarce mnie szybko postawią do pionu, więc trza rozruszać trochę kości
p.gif


Ann gratuluje Ci serdecznie!!! Jeny, ale wiadomość. Czyli zgiełk Świąteczny pomógł....cudownie. Spokojnej ciąży Ci życzę!:-):-)
new-mom-to-be.gif



Maggie dziękuję ślicznie za słowa wsparcia! Są mi teraz bardzo potrzebne:-)


Kasiu ja polecam tak doraźnie wodę spod kiszonek. Wiesz, ogórki i kapucha. Mi jeszcze pomagał czasami winogron zielony, ale nie wiem czemu. No i zapytaj położną na wizycie. Może mogą Ci dać coś łagodnego?


Miłego popołudnia dziewczyny!
 
Do góry