reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hey hey !
Daria ja tam w takim wrozba nie wierze! Zreszta w inne bzdety tez nie typu kalendarze itp mi sie nie sprawdzilo powinam miec 2 core a jest synek wogole wszystkie czary i magia to dla mnie bujda...
No wlasnie to jest to jak sie nie sprobuje to sie czlowiek nie dowie, nie stety tak jest:tak:
 
reklama
sama nie wiem jak to z tym tarotem jest czy to prawda czy nie ;p
kalendarze mi sie nei sprawdzily nadia powinna byc chlopcem colin dziewczynka ale serio cos w tym jest bo nadia to jak taki chlopak a colin jak dziewczynka ;p
 
Cześć dziewczęta:-)

Tak sobie Was czytam i cieszę się, że sporo planujących pojawiło się na forum. Wreszcie zacznie się znowu coś dziać. No i na pewno dowiedziecie, że planowanie ma sens:-) Ja się o tym przekonałam i namawiam każdą z Was do tego, bo usłyszeć na usg, że ma się tę wymarzoną płeć, to coś niesamowitego:-)


Piraniu fakt, zleciało szybko. A najszybciej chyba końcówka. Nawet nie wiem kiedy. Tyle wciąż do zrobienia, a tu wtorek tuż tuż:happy2:

Macy dam znać na pewno. W końcu BB dla mnie, to już jak rodzina:happy2:

Mama kochana jesteś:**** Normalnie moja rodzina tak ze mną teraz nie jest, jak Wy wszystkie:-) Ta świadomość jest mi bardzo pomocna i dziękuję za to:tak: Dobrze, że zdążę na otwarcie salonu:-)


Pozdrawiam serdecznie ekipę!
 
jestem na chwilke wieczorem ;))


Macy
dziękuję ;))
usciski dla 3latka :)) żółwik i piątka :-D


Daria
ja w takie wróżby i inne nie wierzę absolutnie ..
i nie piszę tego ,żeby Cie zachęcać do planowania córki .
nie wierzę już ..


Madzia
hahahaaa.bez Ciebie nie otwieram :-p



pozdrawiam babeczki serdecznie ..
 
czesc,
my dzis wrocilismy do domu, niestety w ostatnim tyg troszke sie rozchorowalismy, zaczelo sie od kataru u malego,pozniej dopadlo ema i moja mame i na koncu troche mnie. Nie wiem kiedy Was nadrobie,wpadlam tylko,zebyscie nie myslaly,ze o Was zapomnialam:p

dobranoc :)
 
Ann wszelki duch już się zastanawiałam co u Ciebie :)
Magdziu jestem także z Tobą myślami, będzie dobrze, jeszcze parę dni i będziesz najszczęśliwsza na świecie
Daria, ja nie wierzę z wróżbami, nie wiem ale czasami tak jest że jeżeli w coś zaczynasz mocno wierzyć, to sama jakby na siebie coś sprowadzasz i to się sprawdza, jak przywołujesz to myślami
Co do wapnia to chyba Pirania polecała coś takiego
Calcium Citrate 100tabl WZMACNIA STRUKTURE KOSCI (2919646896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Miłego sobotniego wieczoru dziewczyny :)
 
Daria, super masz te dzieciaczki, a Nadia na zdjęciu (pewnie nie tylko na zdjęciu :-)) fajnie się braciszkiem opiekuje :)
Mi też się marzy taka dwójeczka, płeć mniej istotna, ale mam nadzieję że jeszcze nie jestem za stara na drugie ;)
 
reklama
Daria ja też nie wierzę w taroty itp. Nie wierzę i koniec. Nawet, jak coś by tam się sprawdziło, to uważam to tylko za zbieg okoliczności. Na pewno bym się nie sugerowała żadnymi przepowiedniami planując swoje życie:-p Super zdjęcie!


Macy ślepa jestem:baffled: Najlepsze życzenia dla synka!!! Oby beztrosko mijało mu dzieciństwo, a marzenia spełniały się jedno po drugim:-)
happy-birthday-007.gif



Ann
zdróweczka dla Was! Zdrowiej i wracaj tu do nas:tak:


Maggie ja Ci dam za stara:-p Bierz się do roboty, to się przekonasz, że nie:-)

Mama no to git. Imprezki nie odpuszczę:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry