reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Witam zimowo

z pierworodnym bitwę śnieżną w drodze do przedszkola zaliczyliśmy...i znów biali wtoczyliśmy się do przedszkola:-p ale przyjemnie jest, mrozik delikatny, śnieg pada...taką zimę lubię :)
teraz w pracy siedzę, jutro wolne i na usg lecę :)

Magda weź bo mnie ten suwczek przeraża z tygodnia na tydzień coraz bardziej :p
a u Ciebie...też szał haha kiedy będziesz miała ustalone cc?
Koliber kciuki zaciskam za pozytywne rozwiązania z pracą i domem ;) a potem niech iskry lecą w sypialni i dzieci z tego będą :)
Macy ups...to pewnie cosik pomieszałam:sorry2: bądźcie zatem zdrowi nadal ;)
Ann niestety nie pomogę, ja do obniżania ph używałam tylko sylk
Andziak u mnie myślę zadziałało kilka rzeczy: oboje z D braliśmy suplementy dziewczynkowe, dietę w miarę przestrzegaliśmy-ja oczywiście bardziej niż mój mięsożerny mąż :p do tego sylk przy każdym stosunku, działania bez mojego orgazmu, nie pilnowaliśmy odstępu od owulki, ale w związku z tym że u mnie typowo płodnego śluzu nie było i niskie ph się utrzymywało nawet blisko owulki, to mogliśmy sobie na to pozwolić..tak myślę :)
 
Dziewczyny witam
Jak tylko ogarnę się trochę z pracą to na spokojnie napiszę moje staranka , bo trochę tego jest a nie mam teraz ani chwili.
Andziak u mnie cały cykl Ph było 4,0-4,7, ale z pomocą obniżaczy ;-) Do tego zanikł śluz rozciągliwy (nie było go wcale w szczęśliwym cyklu). resztę napisze jak sie ogarnę
 
witam!
Coś mi na gardło siadać zaczyna - to pewnie przez to, że wiecznie biegam do tramwaju, autobusu, ect. wiec się nałykam powietrza i efekt jest...
Ann: ja w tym cyklu na owu byłam akurat na weekend od piątku do poniedziałku u rodziców swoich i normalnie jazda była. Paski Ph poupychane po kieszeniach, Sylk w kosmetyczce i tak biegałam 2 razy na godzinę i po nocy w łazience urzędowałam;) Pomijam, że uskutecznialiśmy podłogę, co by cieszej była hahah - ale daliśmy radę, choć komfortowo nie było, bo u nas nikomu w rodzinie nie mówiliśmy, że się o drugie baby staramy;) Na szczęście rodzice mają duży dom i dość daleko od nas śpią:)
Koli: może te wszystkie preparaty razem wzięte uskutecznią się w końcu! M. to chyba to samo co Ty - wit. E, koenzym Q10 i jeszcze z tego co pamiętam L-arginina i L-tauryna na poprawę żołnierzy...
Macy: poćwiczcie juz teraz to potem wam szybciej pójdzie z trzecim:))))
Magda: eh ja już się nei mogę doczekać, zeby tego twojego Marcelka zobaczyć:))
Truskaffka: fajnie z tą bitwą na śnieżki macie - mówisz co dzień to bałwanki dwa:) miłego podglądania córci:)
 
Ann,Macy
dzięki za &&&

juz po wizycie ..
cytilogi mi nie zrobiła bo ostatnia miałam w styczniu więc musi minąć rok-mam przyjść za miesiąc to jeszcze usg piersi mi zrobi..
a teraz zrobiła usg ..torbieli brak ..tylko ta torbiel nabota na szyjce cały czas jest ..ale nie rośnie to nic z nią nie robi ..
owulka była w tym cyklu..
z lewego jajnika ..jeszcze płyn widać ..ale żaden ~~~o nie miał szans sie przedostać :-D


Nullka,Truskafka,Agagsm ,Andziak

pozdrawiam ..


Koliber
no to łykaj Clo i działaj niech sie kurzy a po nowym roku daj znać jak po wizycie ;)


Macy
no to &&&&&&&&&&& za Wasze plany--> niech będzie lepsza praca,większe M i jeszcze 2ka bobasów ;))
 
matkooo jak mi się miesza wszystko:sorry2::baffled::-D

Koliber to miało być do Macy haha, czyli Macy kciuki zaciskam za pozytywne rozwiązania z pracą i domem ;) a potem niech iskry lecą w sypialni i dzieci z tego będą :)
A Tobie Koliber po prostu bejbika życzę :D :D :D i zdrówka ;)
Aga nie daj się zarazkom
mała szaleje, to człowiek spokojniejszy, ale i tak mały stresior przed wizytą jest...tak to już z nami jest ;) dzięki ;)
Mama Muuułaa ;)
dobrze że podwozie sprawdzone i wszystko gra ;)
 
Ostatnia edycja:
Hello!

Czasu brak więc czytam tylko ostatnią stronę :zawstydzona/y:, Kaja od rana spała tylko 15 minut więc marudna, zasnąć nie może, położona na macie turla się po całym pokoju więc muszę mieć oczy wokół głowy, zwłaszcza że Krzysiu wszędzie rozrzuca zabawki, w tym małe elementy.

Ann, wiele dziewczyn stosuje Rephresh przed staraniami a Replens po, warto też przetestować ten preparat o którym wspominasz - jak bardzo obniża pH i na jak długo. Olej Canola nie ma zbyt niskiego pH (6.83) i nie wpływa na płeć, ułatwia zajście w ciążę gdy nie ma śluzu EWCM.

Koli
, może jak raz CLO spisze się na medal i za to trzymam kciuki ...ja bym dodatkowo załatwiła sobie Pregnyl albo inny lek, który spowoduje pęknięcie pęcherzyka. Trzymam mocno kciuki!

Mama, super, że wszystko w należytym porządeczku, tak trzymać :-)

Andziak
, witaj w klubie, Kaja śpi jak na lekarstwo a resztę czasu jest zazwyczaj marudna z niewyspania i też nic kompletnie nie mogę zrobić :-(

Aga, dużo zdrówka!

Kaja właśnie przysnęła więc muszę opuścić pokój a tym samym kompa ;-)

...no to sobie pospała ...10 minut.
 
Ostatnia edycja:
hej babeczki!!!

zasypało mnie i to chyba dosłownie, bo nawet mi się pisać nie chce za bardzo, więc pewnie i mózg przysypany sniegiem;-)
ale na piłki dziś idę, a co!!! już w czwartek odpuściłam, bo @ wpadła, ale od sierpnia jest miłym gościem:-D

Madzia, Truskaffka - pędzą suwaczki:tak:, już niedługo znów zostaniemy forumowymi ciotkami;-); bo teraz Madziu twoja kolej, prawda??? i mówisz, że worek ze styczniówkami się rozwiązał??? to teraz juz poleci:-)

Andziak - dokładnie myślę jak Madzia; pewnie, że planowanie już teraz nie byłoby najrozsądniejsze, ale za jakiś czas, rok, dwa lata...kto wie...może wtedy tak na spokojnie i skrupulatnie jak Nullka podejść do staranek...nie mów nie, daj sobie czas i nadzieję!!!

Ann - trochę będzie utrudnień w gościach, ale dla chcącego:-D...dacie radę!!!

jeeeny jakiego mam leniucha zimowego:-D

pozdrawiam cieplutko i życzę udanego dnia!!!
 
TRuskafcia
tak,przegląd musi byc ..aż mi tak dziwnie bo normalnie to co cykl ze 2 razy byłam a teraz ostatni raz w sierpniu czy wrześniu..

Pirania
dobrze ,że jesteś :**


Tasha
poklep lenia po ramieniu ;)) czasem dobrze,jak na jeden dzień przyjdzie :))


biorę się za rosół..
 
reklama
a to nasze pierniczenie:)

DSC_0416.jpg
wlasnie koncze ost ture, uff ale zeszlo czasu!!
 
Do góry