reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria wiesz dla mnie ta wypowiedz Twoja "to tak samo jak ja bym mogl powiedziec ze ieta ph nic nie daje bo wiesz u mnie ph caly czas gora 4,5 dieta rok i nie udalo sie ;p to jest tak samo 50 na 50 :)"

i słowa NIC NIE DAJE to to samo co "NIE DZIAŁA"

I wyczytałam ze prawdopodobnie skusisz sie na metodę tego faceta i zastosujesz zakwaszanie i ok fajnie - ale jak uda Ci sie córka to uwierzysz że dzięki temu gościowi i gwiazd czy dzieki zakwaszaniu???
Aaaa i wydaje mi się że jak mierzyłaś Ph jakoś od listopada a w grudniu zaszłas w ciąże to troche mało na obserwację, bo może własnie u Ciebie wystapiło to o czym mówiła Piranha że testy zawsze pokazuja niskie Ph . Bo dla mnie dziwne to jest że cały czas niskie miałaś. Bo ja mimo że brałam fure suplementów prawie przez rok i zakwaszaczy to zdarzało sie że ph podskoczyło do 7 , ale ja mierzyłam Ph nawet co 1-2 godziny a po stosunku sprawdzałam i korygowałam Ph przez prawie 12h. Nawet dwa razy robiłam irygacje bo miałam problem ze zbiciem tego Ph. Czy po stosunku mierzyłaś i nigdy mimo spermy która ma wysokie Ph nie wzrosło Ci na pasku??

Czarodziejka u mnie ok - samopoczucie z wejściem w II trymestr duuużo lepsze i ogólnie fajnie jest :)
Tylko nie moge sie doczekac 6 grudnia ;-) i tylko o tym myślę
 
reklama
Nullka już czas żebyś brzuszkiem się pochwaliła :p

a ja zrobiłam córci -bo przecież nie sobie hahaa-budyń czekoladowy i taaaak mi przyjemnie ;-)
 
nullka ale to jest cytat wytracony z polowy tekstu a ja dalam tylko przyklad ze taksamo jak tego goscia metoda nie dziala to moge powiedziec ze tak jak np wlasnie ph... bo akurat jego metoda mi sie sprawdzila...
i wiem ze jak np mi sie uda zaplanowac to sie okaze dzieki czemu bo napewno bede sie starac w dni oznaczone przez niego na dziewczynke ...

ph po stosunku mi w ogole nie podskoczylo ,wiesz nie kazdy pewnie ma wysokie ph pochwy , moja mam ma 3 corki a to wcale nie musi oznaczac ze ma niskie ph pochwy ..ja przy nadii do zadnej metody sie nei stosowalam nawet o nich nie wiedzialam a tez jest corka to co wtedy miaam aurat niskie ph albo wpan jadlam mozeto tylko los niewiadome to jest i nigy nie bedzie:) ale sie próbuje żeby pomoc szczesciu;p

pamietasz sama raz zaszlas w ciaze przy beacie jagience itp po ich metodach ktore tylko pilnoaly diety i odstepu i maja corki a zadna nie mierzyla ph
 
Daria przede wszystkim nie możesz powiedziec że zrobiłas wszystko żeby była dziewczynka bo znalazłam kilka Twoich wypowiedzi , gdzie pisałas że zazywałaś zwykły magnez i wapń a nie ten bardziej stężony Calcium Citrate , a po drugie staranka były centralnie w owulację czyli kolejny czynnik nie pomagający w zaplanowaniu dziewczynki. Bo tak jak pisała Piranha trzeba wszystkie czynniki zastosowac a jest ich 7 a i tak 100% pewności nie bedzie.
Także sex w owulkę i suplementy zwykłe z apteki to już 2 nie spełnione czynniki.
Tak samo jak wierzyc mi sie nie chce że po stosunku nic a nic nie wzrosło Ph (czyli mogło zaistniec to o czym pisąła Piranha, brak reakcji na testy Ph). Sama sperma ma wysokie Ph wiec test napewno pokazałby wyższe przynajmniej przez pierwsze minuty.

A jak często po stosunku i jak długo badałaś Ph???



Aaaa i jeszcze jedno weszłam na stronke tego faceta i byłam w szoku na co oni potrafią naciągac:
Niby za darmo ale podaja jaka jest wartoś poznania tych rzeczy. Rozbawiło mnie to bo kto chciałby zapłacic prawie 300zł żeby wiedziec czy dziecko w łonie to schizofrenik czy może down czy też ma porażenie muzgowe.

Albo lepsze 200zł prawie za informację czy jestes dzieckiem z wpadki czy z miłości.
No ja pierdziu..... a niby skąd ten Sherlock o tym wie hehehehe

tu jest link do niego który podawałas dawno temu http://sumero-cyfrologia.com/corkaczysyn.php
 
Ostatnia edycja:
tak z tej strony korzystalam i teraz tez do niego pisalam :)

seks byl ostatni w dniu pozytywnego testu i po owulacji stweirdzilam to na oko odczekalam pltora dnia i sluz mi sie skaczyl. a w sama owulke nie bylo seksu , a pirahna mowila ze odstep jest najmniejszym czynnikiem sama miala jeden dzien .
bralam zwykly magnez i wpan do tego zurawina i witamina c , nie kupowalam innego magnezu bo nie stwierdzilam takie potrzeby bo planowalam za czasow jagienki i beaty co braly zwykly magnez tylko :)a w tym cyklu co zaszlam zdecydowalam sie na seks w dniu pozytywnego testu bo za dlugo to trwalo i bylo mi juz obojetne , dlatego teraz chce dwa lata roznicy,

mniejsza z tym bede jeszce raz probowac napewno traz bede brala wszystko pod uwage co jest mozliwe i jak wtedysie nie uda to juz na bank stwierdze ze to jest nam przeznaczone jaka plec a nie jak mi sie zache :)

a ja np jeszcze wierze w wrozby itp ;p wiec mnie nie odstraszaj tacy ludzie jak ten gosciu :)
 
Jak znajdę czas to przytoczę twoje słowa i podam kiedy pisalas ale właśnie zmieniasz zdanie gdyż napisalas że przed owu ph mialas do 4,7 a w sama owulke 4,0 i zdecydowaliscie sie starać w owulke. Więc trzeba przyjąć jedną wersję a nie zmieniać bo Sie nie udało.

A żurawinę i wit c też bralas z apteki - jaka to była dawka?
 
tasha nie pamietam zeby beata mierzyla ph pochwy bynajmiej wtedy jak planowalam plec to robilam wszystko to co ona mi polecila o ph mi nidy ne mowila szukam i nic nie znalazlam czy ona mierzyla ph , jagienkaalbo diodo chyba tez nie mierzyły
beta pisala o ph ale w ciazy cytuje
ale to ph sprawdza sie tak ok 5 - 6 tyg ciazy pozniej juz moze byc mylne
tak mi polozna mowila i wyczytalam to na forum ang

dlatego ja mimo ze wszystko wychodzi na dziewczyne
nie zdziwie sie jak na usg bedzie chlopczyk jak wystko jest takie mylne i nie sprawdza sie
tym bardziej ze te testy ktore robilam po 6 tyg co wyszla dziewczynka
sa prawdopodobnie na bazie ph
czyli to nie znaczy ze mam dziewczynke
i jeszcze wy mowicie ze to ph sie nie sprawdza
 
Ostatnia edycja:
pirahna jak to bylo z ta cola ?
bo tu pisza tak
Ważną rolę w diecie przyszłej mamy (ale również taty) odgrywa podobno kofeina. Wypicie przez mężczyznę kawy lub coli trzy godziny przed stosunkiem ma zwiększać szanse na poczęcie chłopca. Kofeina przyspiesza bowiem, i tak z natury szybsze, plemniki Y. Również picie kawy przez kobietę sprawia, że poczęcie syna jest bardziej prawdopodobne. Tak wynika z badań przeprowadzonych dwa lata temu na oddziale położniczym w Pretorii (RPA): panie pijące przynajmniej dwie kawy dziennie rodziły synów trzy razy częściej niż te, które stroniły od kofeiny.
 
reklama
mam cytat
daria0607 Odp: Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)
witam wszystkich w Pierwszy dzień swiat:)
mi dzis test wyszedl pozytywny a ph mialam 4,0 i dlatego sie przytulalam bo moze sie chociaz uda :)
a co bedzie jak sie uda to bedzie niespodzianka :)
a w polowie grudnia dowiedzialam sie ze kuzynka meza urodzila 6 miesiecznego synka a wczoraj sie dowiedzialam ze go pochowali:-(normalnie szok;/ teraz dochodzenie robione dlaczego co sie stalo;/
czy winna matki czy szpitala...
teraz te swieta sa coraj bardziej mniej magiczne:eek:
oby kazdy mial lepsze:-)
w ogole dziwne ze dzis mam niższe ph niz predzej;/​
 
Do góry