reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ja wierze w ta cala polaryzacje komorki, ze może przyciągać bądź odpychac dane plemniki i pewnie na ta polaryzacje ma wpływ wiele czynnikow. Zapewne ta cala numerologia tego Pana to nic innego jak wyliczenie w jakiej fazie jest księżyc i tyle… zapewne naszymi czarami można troche zmienic wpływ księżyca. Ja jestem przekonana,ze dieta,suplementy wplywaja na odpowiednia polaryzacje :) Truskaffka jeste tego przykladem:) swoja droga ciekawa jestem co by PAn wyliczyl naszej Truskaffci, moze chlopca hehe:-)
Ten Pan,którego fragmenty książki czy co to było, wkleila Daria może potrafi wspomóc poczecie danej plci ale osobiście nie lubie cwaniakow a ten koles zalatuje mi takim wlasnie tanim cwaniactwem. wszystkie metody sa do dupy tylko jego jest najlepsza i najwspanialsza i w dodatku 100%skuleczna!!!!!. Reklama siebie dzieki pojechaniu po wszystkich metodach naukowcow, no i jaki on poszkodowany,ze urodzil się polakiem…żenada

Maggie
Duzo sil dla Was:*

Daria
Ja mysle, ze jeśli Beata stosowala selnas to ta omega u niej nie miala duzego znaczenia a u Ciebie mogla już podziałać swoje. I serio bardzo mnie zastanawia te Twoje niskie ph po stosunku… mierzylas po zapodaniu zakwaszacza czy tez przed? jesli przed to nie ma bata nie moglo pokazywac 4-4,5
ja biore suplemety z listy Piranhi-calcium citrate 600,magnez 300, b komplex (b6-100), kwas foliowy 800, zurawine 1200mg (nie wiem jaki to ekwiwalent owocow) do tego wit c 900 aaa i pije jeszcze cole light ale ta bezkofeinowa!!!. po tym zestawiku mam ph wahajace sie w przedziale 4-5. Sperma ema 7-8ph,wiec z samej matematyki musi sie podwyzszyc i oczywiscie tak jest.
szczerze to w tym cyklu namietnie nie mierzylam scisle ph po...zapodaje replens dopiero 15-30 min pozniej coby dac wiecej szansy plemnikom:-)

co do lampy
Wpisz w wyszukiwarke Salzlampe = lampa solna
Bransoletki:
www.ebay.de/itm/130646226204?_trksid=p5197.c0.m619
lub
www.ebay.de/itm/261029643296?var=560123413853&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649

Aga
Ja czasem skusze się na chipsy :D ale to zazwyczaj już po owulce :D ehh te nasze Male grzeszki.
Te lapy solne im wieksze tym chyba lepsze.Tak, jonizuja ujemnie choc gdzies przeczytalam, ze ich skuteczność jest niewielka,ale czy to prawda to nie wiem, ja poobwieszam się bransoletkami-zawsze będą przy mnie :D
 
reklama
Daria moze ta kofeina ma jakies znaczenie bo ja i pare moich kolezanek bardzo lubimy cole i wszystkie mamy chlopcow. dlatego teraz przy zakwaszaniu pije bezkofeinowa light

ps a nie chcesz malej puscic do przedszkola wczesniej? w przyszlym roku bedzie miala prawie 4 a im szybciej zacznie sie uczyc jezyka tym lepiej
 
Ostatnia edycja:
przerażające jest to, że taki naciągacz może wywróżyć naiwnej istocie że dziecko które mieszka w jej brzuchu jest chore, ma porażenie mózgowe itd... i co naiwna, ślepo wierząca w to istota może zrobić? może postarać się pozbyć dzieciaka...
cudownie...

bez komentarza, bo serio ręce opadają ...
 
ann mierzylam zawsze przed wieczorem bylo 4,0 po czasami najwiecej mialam po 4,6 nigdy nie bylo wieksze,

ja jej w ogole nie chcialam tu dac do przedszkola ale niech idzie,(bo ja ciagle chce wrocic do polski) colina tez nie dam predzej niz 4 lata do przedszkola..po to siedze w domu zeby od razu ich do przedszkola nie wysylac:)
 
ann mierzylam zawsze przed wieczorem bylo 4,0 po czasami najwiecej mialam po 4,6 nigdy nie bylo wieksze,

ja jej w ogole nie chcialam tu dac do przedszkola ale niech idzie,(bo ja ciagle chce wrocic do polski) colina tez nie dam predzej niz 4 lata do przedszkola..po to siedze w domu zeby od razu ich do przedszkola nie wysylac:)


wlasnie co dotej kofeiny nie pije kawy nie pije coli zadko a alkoholu w ogole;p ciekawe jak to jest;p

a powiedz mi czyms sie roznia te bransoletki czy tylko wygladem;p
 
Czarodziejko to jest własnie ten gościu któremu wierzy Daria i zamierza skorzysta z jego usług w celu poznania kiedy ma starac się o córkę.
Mi też włosy posiwiały jak poczytałam ta stronę

Truskafffka tez pierwsze co mi przysżło na myśl to to że gościu powie jakiejś pannie że dziecko ma downa, albo schizofrenię a ona trach i na zabieg usunąc. MASAKRA JAKAŚ NORMALNIE


Poza tym Daria próbujesz mi wmówic że nigdy nie pisałaś że staranka były w owulację a cytuję słowa Twoje z dnia 16.05.2012 ze strony 4792 naszego wątku :

ja jadlam zwykly wapn i magnez :) a paski uzywalam takie
Elanee pH Test | windeln.de[40s]-[Var_PLA]-S-[]

solic to ja nigdy zbytnio nie solilam bo nie lubie soli :)
przed owulacja ph mialam 4,7 do 4,5 a w owulacje spadlo na 4,0 i nastepnego dnia tez :) dlaego przytulalam sie w owulacje :)

Ja już tego nie komentuję, uwazam że Ci nie wyszło bo nie spełniłaś wszystkich 7 czynników , a teraz nawet własne dawne słowa odwracasz i mówisz co innego. Teraz twierdzisz twardo że w dniu pozytywnego testu i po owulacji. Dla mnie to żenada.
Nawet nie odpowiedziałaś na moje pytania odnośnie tego ile godzin po starankach sprawdzałaś Ph bo jeśli nie sprawdzałaś to kolejny czynnik z 7 którego nie dopełniłaś. I czy zurawine i wit C tez brałas ta z apteki?
A starałas sie też kilka dni przed i wtedy też sprawdzałas Ph przez chociaż 4h??? Bo ja zawsze sprawdzałam dla pewności po każdych starankach (a troche ich było) przez 8-12h
 
Ostatnia edycja:
tes wyszedl pozytywny 25 grudnia a przytulania byly 25m 27 wtedy mogla byc owulacja ale nie musiala , obstawialam ze mogla byc ale ja nie mierze temp. i nie wiem czy to byla owulka .... a bol jajnikow mialam 26 grudnia i tu byl dzien przerwy. ja nie mierzylam tempki jak wy i moglam to tylko na oko okreslic i dla mnie to proste...
a co do tego goscia jego metoda niczym sie nie rozni od beaty tylko grupa krwi i co tez to dziwne;p a jednak co trzecia osoba kupuje ...

zreszta kazdy wierzy w cos innego i ma inne zdanie moje jest proste ja wierze i juz ..
tak samo jak co druga z was sprawdza jonasa po co skoro nie wierzycie bo jak byscie nie wierzyli to byscie nawet tego pod uwage nie brali ...narazie lece bo nie bede sie tlumaczyc z czegos czego jestem pewna .... ***9
 
Ostatnia edycja:
Wszystko rozumiem ale staranka mialas w grudniu a o tym że staralas sie w owulke piszesz w maju więc nie widzę zwiazku. Zresztą nie mierząc tempki to nie wiedzialas kiedy tak naprawdę owu była i czy staranka były 1-2 czy może 3 dni przed owu a może centralnie w owu czyli w sumie na dwoje babka wrozyla.
Zresztą nadal nie dostałam odpowiedzi na moje pytania odnośnie suplementow i mierzenia ph po staraniach, więc kończy ten temat bo nie ma sensu.

Aco do Jonasa tak ja poprosiłam kate o sprawdzenie ale bardziej dla zabawy a nie żeby sie tym sugerować bo tak to nigdy bym nie zaszła w ciążę.
A słowa że co trzecia osoba kupuje od tego gościa mnie też rozbawily. Skąd masz takie wiadomości i gdzie to jest napisane???????

Koliber wiem wiem trzeba skończyć te gadki tylko ja nie lubię jak ktoś odwraca kyota ogonem i jeden raz mówi tak a potem co innego i tyle.

Już Was nie będę męczyć to był ostatni post :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nullka sory ze nie odpisuje dokladnie ale nadia mi nie daje czytac do konca i tez pisze z bledami bo nadia mi przeszkadza , po pozytywnym tescie po ostatnim seksie mierzylam ph wieczorem to bylo 27 i pozniej chyba 28 rano nie pamietam juz dokladnie

ja obstawialam ze owulka byla 26 wiece 27 wieczorem byl seks to od pozytywnego testu 25 rano minelo poltora dnia to liczylam ze owulka juz byla , a sluz plodny taki w owulacje nie byl w ogole w tych dniach tylko pare dni po pozytywnym tescie wiec ten cykl w ktorym zaszlam byl bardzo dziwny i dlugi w odroznieniu d moich cykli 28 dniowych

co 3 osoba mowie o tej metodzie co miala beatka i tak samo cykl jonasa duzo osob wykupowalo ja mialam taki dokladniejszy ale nie pokryl mi sie w miesacu zajscia w ciaze...
 
Ostatnia edycja:
Do góry