reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Axarai, Adusia po prostu do schrupania :tak: Normalnie napatrzeć się nie mogę...:-) A co imienia dla Naszej Księżniczki to w dalszym ciągu wielka niewiadoma, już spać przez to imię w nocy nie mogę bo czasu coraz mniej na wybór...

Piranho buziaki dla Kaji z okazji 5 miesięcy ale już duża z niej dziewczynka... jeju jak ten czas szybko leci...
 
axarai jesteś kolejną osobą z ogromną wiarą że bedzie dziewczynka :-D Szkoda że ja takim niedowiarkiem jestem ;-) Pragnienie jest oczywiście ...i wielkie oczekiwanie na poznanie płci. A może marzenie się spełni ??? Kto wie ;-)
 
hej dziewczyny!!!na kawkę to się piszę, jesoo, od rana tak mnie głowa boli, że masakra, chyba ciśnienie spada...zaglądam a tu takie wieści, no no...Andziak - ogromniaste gratulacje szczęśliwego rozwiązania i przepięknego syneczka!!! niech Jędruś zdrowo rośnie i przynosi Wam tylko radość!!!Maggie - i Tobie gratki wielkie bijącego serduszka i małej rybeczki w brzuszku!!! niech maleństwo rośnie i spokojnych miesięcy!!!Madzia - o rety!!! oby Ciebie ten wirus oszczędził!!! współczuję nocki, oby dziewczynkom się poprawiło, mężulowi i mamie również!!! co to za paskudztwo???Czarodziejka - napisz proszę troszeczkę o tej zumbie, bo brzmi kusząco...miłego dnia babeczki!!!
 
hej dziewczyny,

gratulacje dla nowych mum to be, oraz chyba andziak urodzila o ile dobrze widzialam gratulacje ;)

ja juz myslalam ze sie zawezme za porzadne starania ale los plata figle i nie bede miala mozliwosci bo moj M jedzie, a sama niestety nie zaciaze ... ehh... i pare cykli mam straconych ;/;/, jestem troche zla i zawiedziona przedewszystkim - bo moj isntynkt macierzynski nie daje mi zycccc... :no:

Ann 29
ja patrze na te bransoletki bo wlasnie robia test z ion testerem - a ponoc duzo podrob jest wiec luknij sobie te sa o ile pamietam dosc mocne - no ale tez nie tanie raczej jak za takie cos ;) THE WEARABLE VITAMIN - Infinity Pro Ion Sports Bracelet Band - Sleep & Recovery | eBay

pozdrawiam !
 
hejka :)
ja dziś po przyjemnościach z glukozą:confused2: blee :confused2: do tego wczesna pobudka i kiepska nocka...sama radość:-p
ale przynajmniej słońce świeci:-D

byczęęęę sięęęęę :-p

Magda biedne dziewczynki :( oby wirusy się pokończyły i wreszcie spokój nastał, a ty odpoczywaj jak tylko możesz
ooo ranyy doczytałam że mama i mąż polegli :( współczuję :( i trzymam kciuki żeby Ciebie omineło
Andziak aaaalllleeee z małego cudne słoneczko!!!!! Dorodny Facecik :D Jeszcze raz Gratki Wielkie
Nullka ja przeprosiłam się z kawą jakoś w okolicach 16 tygodnia chyba, więc może i Tobie przejdzie :)
Mój D był pewien że wycelował synka w ciąży z Matikiem :) teraz taki pewny nie był córci, ale oczywiście jak na usg genetycznym usłyszał że na 90% córa...to już nagle pewien był że wycelował haha
Pirania matkooo jeszcze miesiąc i pół roku będzie :D
Wielki MUUUŁŁŁŁAaaaaaaaa od e-ciotki dla Kajuni
i brawa dla Krzysia, pięknie się rozagituje :)
Axa piękne miny strzela Ada haha słodka dziewczyna :D a Kacperkowi ślicznie w tych włoskach :D
 
truskafffka własnie gadałam z kuzynką przez tel - tą co będzie miałam 3 córeczkę i też będzie miała na imię Amelia :)
Czyli będzie Julia, Natalia i Amelia :)

I powiedziała mi niezłą ciekawostkę - jej bratowej która wczoraj była na połówkowym w 14tc lekarz powiedział że bedzie na 80% syn (pewnie na podstawie wyrostka płciowego). Ona bardzo chciała córkę mimo że to jej pierwsze dziecko, ale przyjęła do wiadomości że to syn będzie.
I co???? Wczoraj połówkowe i na 100% będzie córeczka :) Szczęśliwa jest bardzo :), a lekarz jak sie nie zna to nie powinien takiej informacji sprzedawać :no:
 
Nullka :) no bo Amelka to fajne imię hihi
ehhh..otóż to, jak się lekarz nie zna nie powinien gadać..
u nas babeczka jak spytała czy mówić coś o płci, to od razu spytaliśmy czy faktycznie coś widzi i dopytaliśmy o szczegóły, konkretnie gadała, tłumaczyła, pokazywała z bliska ujęcia..a ja i tak nie dowierzałam :p dopiero teraz jak córcia potwierdzona to zaczęłam wierzyć :p
 
reklama
Ann
no to LIFTING
;**


Koliber
piejmy kawę ..ja niedawno do domu wróciłam ...zakupy zrobione,Zuza juz odebrana ..zaraz po syna jadę ..
zdrówka dla Stasia ..


Pirania
zobaczysz jak się zaraz Krzyś rozgada ;)) brawo dla Niego:):)


Truskafcia
no nie zazdroszczę glukozy---> byłas dzielna ;)



Magda
przytulam ..

Czarodziejka
o to,to-kroplówka :)) dzięx ;*


Daria
witam i pozdrawiam :)


Bella
teraz Ty :)) stres jest :)?


Axa
no wszelki duch ...jesteś w końcu ..
sie dzieje u Ciebie ;))
Ada słodziak --> podobna do Kacka :)
zapraszam jak najbardziej jak juz otworzę :tak:



Nullka
lej ,ale bądź delikatna bo już mam trochę spuchniętą doopkę :sorry:



pozdro 4 all
 
Do góry