reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Andziak
ale z Ciebie szczuplak,super figura i sliczny brzunio:)
hmm mysle,ze w tym lezaczku FP to dopiero jakos powyzej miesiaca bo on nie jest taki zupelnie na plasko:( tez mam wlasnie FP i pamietam,ze jak em go po porodzie zbudowal to jeszcze jakis czas lezal bezuzytecznie. teraz chyba wybralabym cos takiego:allegro.pl/chicco-mia-lezak-lezaczek-bujaczek-i2763005249.html

Daria
witam w niemczech:)
z tym pologiem to nie pomoge za bardzo. u mnie trwal jakies 6tyg a okres dostalam dopiero po pol roku.

Magda
mam cicha nadzieje,ze od jutra bedzie Cie tu wiecej:) od jakiego wieku dzieci w uk ida do szkoly? w de dziecko musi miec skonczone 6 lat,za nim zacznie sie rok szkolny
 
Tasha słońce, ale Ci pięknie ta waga spadła:szok: Gratuluję jak nie wiem co, bo na prawdę jest czego:tak: Normalnie zazdroszczę, że sobie nawet nie wyobrażasz, jak bardzo. Ja z Nikusią przytyłam 8kg,a do wagi sprzed ciąży dochodziłam ponad pół roku, chociaż na prawdę się starałam. Ot taki jestem ewenement:baffled:

Daria Colin ślicznie rośnie! Zmienił się już sporo od porodu. Fantastyczne fotki:-) Ja krwawienia po porodzie miałam bardzo krótkie. Tak 2-3 tygodnie. Pewnie dlatego, że ja byłam po cc. Nelcię karmiłam cycem, ale Nikusię nie i mimo to, mniej więcej tyle samo czasu krwawiłam.

Andzia ja miałam leżaczek z Fisher Prica taki Uspokajający leżaczek Fisher Price - Mamalandia - Sklep i Nelcię kładłam w nim dość często od razu, bo tylko w nim mi się nie darła. Nic jej z tego powodu nie dolega. Kręgosłup prosty jak struna;-) Nikusia nie bardzo przepadała za leżaczkiem, więc tylko sporadycznie używałam. Teraz kupię coś podobnego, jak ma Tasha dla Sonii.

Ewcik
cieszę się, że zajrzałaś;-) Fajna pasję ma Twój synuś:-)

Ann tutaj szkoła jest obowiązkowa od 4 roku życia (wtedy już pełny wymiar czasu, czyli od 9 rano do 15).To tzw reception,ale dziecko musi mieć skończone 4 latka przed rozpoczęciem roku szkolnego. Wcześniej można posłać dziecko do grupy przedszkolnej Nursery. Ta jest od 3 roku życia (w zależności od szkoły na 2 lub 3 godziny dziennie) i niby nie jest obowiązkowe, ale np. w moim przypadku Health Visit (taka pielęgniarka, co to dogląda mi dzieci;-)) bardzo nalegała, żeby Nela poszła, więc posłałam ją, jak miała 3latka i 4miesiące. Ogólnie w UK można też posłać 2latki do tzw. Play Group np. na 2,5 godziny dziennie, ale jest to płatne. Tutaj w Walii, gdzie mieszkam istnieje przy każdej szkole tzw. Flying Start (to jest coś jak Nursery, ale dla maluszków od 2 latek, sponsorowane przez państwo) i jest to darmowe. Kiedy moja Nika skończyła dwa latka, to zaraz przyszli ze szkoły do której chodziła Nelcia, czy chcę aby Nikateż chodziła. No i się zgodziłam, choć to wiadomo nie jest obowiązkowe. Ogólnie dziewczynki uwielbiają szkołę i aż mi szkoda je przenosić z niej teraz, jak się będziemy przeprowadzać:blink:

Trzymam kciuki, żeby Twoja tempka jutro nadal w górze szybowała &&&&&&&&&&:-) No i sama mam nadzieję, że teraz znajdę więcej czasu na BB.

Piraniu jeszcze raz ogromne kciuki na jutro &&&&&&&&&&&&&&&&&&:happy:


Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę spokojnej nocki!
 
Witam z rana. Mam właśnie taki lezaczek.a tasha ma huśtawke czy lezaczek bo myślałam ze hustawke.U nas bez zmian. Narazie ani jednego skurczu.Jak nie miały być to straszyły.
 
Czesc dziewczyny

....juz wpadam z szybka kawusia....

Daria
witaj, dobrze ze szczesliwie dojechaliscie do domku. Dzieciaczki sa slodkie

Andzia
Narazie ani jednego skurczu.Jak nie miały być to straszyły.
czyli cisza????? Uwazaj na siebie, ja nadal 3mam kciuki za szybki i bezbolesny porod

Ann trzymam kciuki za plusika.....

Magda, Marzycielka
.... i nadszedl czas konca relaksu....dzis zaczynamy od nowa....my teraz odliczamy dni do 21 grudnia, a wy????

Pozdrowionka dla wszsytkich
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja:)
Piranha: jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki!
Truskaffka: czy ty nie masz jakoś USG lada dzień?;P
Ann: kciuki - obyś wypatrzyła II kreseczki:)
Andzia: 4 dziecko to zobaczysz raz dwa pójdzie i nawet nie zauwazysz kiedy - najtrudniejsze to czekanie na poród chyba...
Daria: witaj:) dzielne smyki w aucie ci nei marudziły:)
Ewcik: twój syn chyba by się z moją córą zgodził - ona miłośniczka pociągów do kwadratu - dzień bez składania torów kolejki w domu dniem straconym. U nas zabieramy ją żeby się metrem przejechała, choć na dworzec tez nam się zdarza - a jak widzi gdzieś znak "M" od metra to krzyczy pociąg:) Aczkolwiek z bajek to i tak chyba najukochańsza jest Myszka Miki, choć Stacyjkowo i Tomek też w repertuarze mamy często...
Koli: w dobrym związku musi być i zgoda i kłótnia od czasu do czasu dla oczyszczenia emocji:)
Tasha: alez ci zazdroszczę - nie kg chociaż to też, bo ja też 20kg zrzuciłam po porodzie, ale w ciągu chyba 2 lat - ale tego samozaparcia - ja go nie mam chyba w ogóle - jeszcze tak z 6 powinnam zrzucić, a mi się nie chce nic robić;)
Kasia: buziak:) czemu odliczacie już do 21 grudnia? do PL lecicie?
czarna: jak samopoczucie?

miłego dnia - muszę się zabrać za prace;)
 
I ja się witam. Widać, że po świętach listopadowych teraz w końcu ruch się zrobił.

Magda, fajnie, że dziewczynki zadowolone. Mój synek też lubi do szkoły chodzić. Dzisiaj rano wcześniej ode mnie się obudził, bo myślał, że zaspałam i nie obudzę go do szkoły. ;-) A jak kaszel dziewczynek? Dobrze już? Wiesz już, gdzie będziecie się wyprowadzać i kiedy? Zdążysz jeszcze przed porodem?
Tasha, wow! :szok: Ale wynik! Ja chętnie bym ze dwa kilogramy zrzuciła, ale waga stoi mimo, że się ruszam.
Andziak, ale Ty chudzinka jesteś. Najgorsze to czekanie, ale dasz radę. Jeszcze zbieraj siły.7
Kasia, takie czekanie jest najlepsze. :tak: My w tym roku na święta do PL nie jedziemy. Trochę smutno, ale może uda nam się do Wenecji wyskoczyć, chociaż na dwa-trzy dni.
Piranha, już mocno trzymam!

Miłego dnia.
 
hej babeczki:-)

pada od rana, więc zaraz 2 kawkę sobie zrobię...
Sonia ładnie śpi w nocy, zasypia ok 20-21 i śpi do 7 rano; cieszę się, bo będę normalnie funkcjonować w pracy a bałam się, że będę wyglądać jak zombie:-D

Andziak - ja mam huśtawkę, którą ustawia się w 2 pozycjach, na razie podkładam Soni pod pupę małą poduszkę, żeby miała prosto pod pleckami i chętnie się w niej buja, bo raczej jej wygodnie

Pirania - dziś zejdzie z Ciebie napięcie:tak:, mocno trzymamy &&&&&&&&&&& i czekamy na dobre wieści!!!

Magda, Macy, Aga - dzięki dziewczyny, ładnie mi te kiloski schodzą biorąc pod uwagę, że mam niedoczynność tarczycy, co do samozaparcia to nawet nie o to chodzi, ja po prostu lubię chodzić na fitness, lubię się ruszać, przed ciążą też ćwiczyłam i jeździłam na rowerku stacjonarnym, w ciąży bardzo mi tego brakowało, na basenie były organizowane zajęcia dla kobiet w ciąży ale przez to rozłażące się spojenie nie mogłam na nie chodzić:-(; teraz sobie odbijam te miesiące nicnierobienia;-)

pozdrowionka!!!
 
reklama
Witam się poniedziałkowo ;)
jakby to Mama napisała.. Lifting ;-):cool2::-p
pomimo że szaro buro mokro i...poniedziałek :p

ja dziś tradycyjnie do wieczora w pracy, postaram się zaglądać..ale zobaczymy jak będzie...wielkie oko wielkiego brata czuwa :p

weekend super, dzieciaki sie wybawiły, ja wybyczyłam, zakupy zaliczyłam..trzeba było big staniki kupić na aktualne big ..wiecie :p

Aga eee no zapomniałam hahahaha
tak tak..byle do środy-wizyta u mojej gin :) a potem czwartek i być może wielkie odsłonięcie głoda/głodzilli ;)
Andziak ty chudzinko, wszystko poszło w brzuszek :)
czekamy cierpliwie na Jędrusia :)
Ann czekamy :D
Pirania dzisiejsze kciukasy należą do Was :)
Daria haha super fotki :)
i jak Collin wysoko głowę trzyma, silny chłopak :D
Tasha pięknie biedroneczka śpi :)

Ściskam wszystkie ;)
 
Do góry