reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kinga, wyglądasz świetnie. Jeszcze raz powodzenia.
Piranha, jutro od rana trzymam kciuki. :tak:
Czarodziejka, ja kawę chętnie.
 
reklama
ann , wykres bardzo fajny , temp wysoko . Mnie też brzuch bolał @powo i jednak nie przyszła :)
kinga , powodzenia :)
pirania , będę trzymać kciuki jutro za Was
Andziak , jak ? dzieje się coś ?

miłej niedzieli dziewczyny
 
Niestety nie i martwi mnie to. Bo spojrzałam na usg dzieci i cała trojka w 37 tyg wazyła 500 g mniej.Wiem ze ta waga z usg nie jest wiarygodna ale wymiary mieli mniejsze. I zaraz mam przed oczami porod filipa jak mnie porozrywało.Rano obudziły mnie wrźaski mamy na m. A źe jemu nadal odbija. To kto ucierpi. Napewno nie ona. On posiedzi obraźony.potem zginie w garazu. Jak przyjdzie to albo mi sie oberwie albo dzieciom.
 
Dzien dobryyyyy

...wlatuje z usmiechem na ustach....bo Czarodziejka zaserwowala juz kawusie, tak wiec ja sie czestuje....
U mnie party super, dzieciaczki usmiechniete, mamy tez. Byly zabawy, konkursy...no szok... same bylysmy zdziwione ze tak fajnie to wyszlo. Najwiekszy ubaw byl z kalamburow dla dzieci....Imprezka zaczela sie o 5 a skonczyla o 10, pozniej zaczelam sprzatac.....

Ann
trzymam kciuki za plusik na tesie

Piranha
forum zaraz sie rozkreci.....jestem jutro z Wami &&&&&

Kinga przemiana jest donra na wszsytkie smutki, tak wiec zycze wszystkiego dobrego w tym twoim "nowym" rozdziale. Buzka

Andziak
ty sie chlopem nie przejmuj....ty teraz mysl o sobie, bo to juz ....juz....nie dlugo

Czarodziejka
ty kilosy chcesz zrzucac??? Ciekawe jakie??? Ale masz racje, w grupie jest razniej.

Mama
milego czasu z sis

.....a co do wii, to jest tak samo z kazda gra. Ja wii mam juz 3lata, i jakos sie nam nie nudzi....caly czas dokupujemy nowe gry i jest ok.

Dziewczynki zycze milego dzionka dla wszystkich
 
przedwczoraj do poludnia malego dopadla biegunka ale jakos po probiotyku minelo, cieszylam sie ale niestety wczoraj wieczorem znow to samo,wiec zapodalam ponownie probiotyk i poki co cisza. dzis zapodam zapobiegawczo.
Poza tym u mnie noc kiepsciutka :( Olek obudzil sie o 1 na siku i pozniej sobie tak jakos pojekiwal, kolejna pobudka o 2 przeciagnieta chyba do 2:30 i o 3 jeki o mleko. takze zapodalam i spalismy do 7...przed 9 polozylam sie dalej a em zajal sie malym. nie pospalam za dlugo bo wredna sasiadka z dolu przyszla poinformowac,ze mam sciagnac pranie z szuszarni bo Ona chce powiesic.... jeso z tymi sasiadami to ja nie wyrabiam:/

zrobilam dzis testa no i poki co niccc. Ani II ani @ takze czekam dalej,zobaczymy co pierwsze wypatrze.


Czarodziejka
ooo takkkk potrzebuje duuuuuuuuuuzo kawy.

Kinga
ekstra wygladasz,pasuje Ci ten kolorek:) powodzenia w nowym rozdziale zycia

Piranha
dzieki, no to jeszcze nic nie jest przesadzone. zamowilam w pt testy 10miu mam nadzieje,ze moze we wtorek dojda.
Trzymam kciukasy za jutrzejsza wizyte:*
 
Ostatnia edycja:
Andziak , wspólczuje Ci , spokój Ci teraz naprawde potrzebny...
koliber , zostawił cię samą , żebyś przemyślała pewnie :tak:

ja dziś gotuje gulasz ... z karkóweczki , pieczarek , papryki czerwonej i zielonej .... ależ pachnie ,mniam
 
reklama
Do góry