reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Cześć dziewczyny:-)

Ja coś ostatnio ledwo wszystko ogarniam:baffled: Pewnie dlatego, że dziewczynki były w domu i więcej czasu im poświęcałam. Od jutra wracają do szkoły, więc moje dni będą jakoś bardziej poukładane.


Andzia
śliczny masz brzuszek! A chudzinka z Ciebie, że hej....Widać Jędrusiowi dobrze pod mamusi serduszkiem, skoro mu się na świat nie spieszy:-p Trzymaj się kochana i nie daj się w domku!

Piraniu jutro o 13 rezerwuję kciuki tylko dla Ciebie &&&&&&&&&&&&&&&:happy: I oczywiście będę wyczekiwać wieści odnośnie wizyty!

Ann
ciekawa jestem, jak się u Ciebie rozwinie sytuacja...Trzymam kciuki, aby jednak II krechy ubiegły @:-)

Koli aż jestem ciekawa, co przeskrobałaś:-p No ale skoro jest wina, to musi być i kara:-D

Kinga fotki nie widziałam, ale życzę Ci powodzenia! Oby wszystko ułożyło Ci się jak najlepiej.


No i zgadzam się z Piranią....Coś ten watek przymiera....:-(


Miłego popołudnia życzę!
 
dzień dobry moje babki z piasku:-)

Pirania - jutro mocno zaciskam kciukaski za wizytę Krzysia, ale jestem pewna na 1000000%, że będzie wszystko ok:tak:, koniecznie odezwij się po powrocie!!!

Andziak - &&&&&&&&&&&&& za pomyślne rozwiązanie!!!

Czarodziejka, Kasia - kawkujemy kobietki???:-) a co do ćwiczeń to faktycznie, w grupie większa mobilizacja, ja chodzę wytrwale 2 razy w tyg i co tydzień mam 1 cm w biodrach mniej;-); od porodu zrzuciłam 22 kg i 17 cm w biodrach:-p

laski pisać, bo wyginiemy jak mamuty:-D

miłego dnia!!!
 
jestem, dzień dobry:-)

właśnie wniosłam mego śpiącego syna do domu, bo padł wykończony dziseijszymi przygodami-byliśmy na dworcu pkp, uwielbia to, jest wielkiem fanem Tomek & Przyjaciele.. w dzień nie chciała spać, no to padł w drodze powrotnej w aucie

andziak ale śliczny brzunio, zazdroszczę.. a Ty nadal szczuplutka

pirania nieustające &&&&& za jutrzejszą wizytę

tasha wow, idziesz jak burza ze zrzucaniem wagi:szok:

czarna jak samopoczucie?

kasiu super, że imprezka udana

ann piękny wykresik, oby się udało

czarodziejka ja też nie potrafię zmobilizować się do ćwiczeń, a przydałoby się i to jak:dry:
 
dzien dobry wszystkim :)
ja juz w niemieczech jestem wczoraj przyjechalismy droga szybko mnelo 9 godzin jechalismy to nie bylo zle :) colin ladnie w aucie spi nadia tez a jak nie spi to bajki oglada :)
Andziak chyba bedzie jak u mnie :) a tak nas zawsze strasza ci lekarze ...:)
mama jak tam idzie hulanie hula hop ? ja juz po porodzie wracam do formy jeszcze troszke zostalo bo w biodrach mi zeszlo z 84 na 80 a w tylku z 88 na 83 tylko w brzuchu mam 70;/ i to mi przeszkadza;/
truskaffka to czekam na wiescie do czwartku:)
pirahna idziesz z synkiem do lekarza ale nie doczytałam z jakiego powodu ;/?
axari super prezent od meza ja dostalam tylko tableta;/
powiedzcie mi od kiedy dzieci gaworzą bo colin bardzo duzo gaworzy juz od dobrych dwoch tygodni tak nam opowiada i sie smieje ze jestem w szoku..

a jeszcze jedno zapomnialam teraz jak colina karmie mam dlugo polog i juz od dwoch tygodni lecialo takie tylko zolte a wczoraj w nocy zaczela mi taka woda leciec az cale lozko zalalam i rano to samo to normalne ? przy nadii mialam krotko polod 2 tygodnie..

a to colin i nadia Zobacz załącznik 512789Zobacz załącznik 512790Zobacz załącznik 512791
 
Ostatnia edycja:
Daria super dzieciaczki.A ty ile dni prźed termińem urodziłas.Ile waźył colin. ja sie zastanawiam.kupiłam na alegro lezaczek fisher price to od kiedy moge kłasc do niego małego?
 
ja na 17 mialam termin a 12 wywołaliśmy bo sie balam zeby nie 13;p
ja mam hustawke fisher price i colin nie zasze chce w niej lezec jak byl maly to w ogole nie chcial a teraz mu podkladam koc ze jest bardziej na prosto to lezy :)

mam jeszcze takie pytanie odnosnie pologu ja patrze teraz a tu krew jak na miesiaczke to mozliwe ze sie zaczela? jeszcze karmie go piersia teraz bede kaczyc bo cos nie najada sie bardzo pod koniec placze jak by mu nic nie lecialo a na poczatku je dobrze ale pozniej to juz jest masakra;/
 
reklama
No niewiem trudno powiedziec.musisź obserwowac.a ja jak dotrzymam to pewnie urodze 13 bo wtedy lekarz mi kazał przyjść na dyżur i możliwe że wywoła. Chyba ze udam ze cos nie tak i pojade do niego 10 tez ma dyzur
 
Do góry