reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama
z tego wii niezla zabawa zwlaszcza na poczatku,pozniej jak wszystko troche sie nudzi. ostatnio jak byla u mnie kumpela tanczylysmy wlasnie na wii. moj em nas nagral to mialysmy niezla polewke z filmiku:-D
 
reklama
siostra dzwoniła ,że za 2 h bedzie ..biore się za obiadek ...

miłego weekendu babki ja się pokaże w poniedziałek jak goście pojadą ;)


już tęsknię :):*:)

Ann no to działaj częsciej a kiloski spadną :))
pomyślę nad tym sprzętem ;)
 
Miłego weekendu wszystkim, Ann czy Ty jutro testujesz ? kciuki zaciśnięte, nie wiem kiedy masz dostać okres, ale ja z 3 dni wcześniej miałam jeszcze negatywny, pozdrawiam:)
 
Koli
ja tez wole nie wspominac mojej wagi :D napieklam dzis ciastek i wlasnie wcinamy,a do tego uzupelnilismy zapasy w szafce ze slodyczami :D:D


Maggie
jutro mam zamiar testowac ale czy cos z tego wyjdzie to nie wiem :/ dzis robilam testa i nic nie wykazal. okres powinnam dostac miedzy wczoraj a poniedzialkiem (standardowo mialam cykle 30-31 a od 2-3 cykli bylo 28-29) jutro dopiero bedzie jakies 10 -12 dni od owu. testy chyba najbardziej sa wiarygodne przy 14 dniach od owulacji? Jakiej czulosci testa mialas?
kurcze,ze w aptece nie maja takiego 10miu:D po takim bym wiedziala czy woz czy przewoz
 
Mama, ciesze sie, ze powoli wracasz. Marazm jesienny czy nie, weselej jest z Toba. :tak:
Ann29, trzymam kciuki, kiedykolwiek bedziesz testowac.
Andziak, powodzenia w akcji "porod".
 
Ann, wczoraj był dopiero 10 dpo a to za wcześnie nie tylko na test 25 mIU/ml ale najczęściej również na 10 mIU/ml. Wykres jak ta lala (jeśli się udało to stawiam na implantację w 9 dpo jak u mnie w szczęśliwym cyklu :-), wówczas wyszedłby cień cienia dopiero w 12 dpo ale testem 10 mIU/ml) więc trzymam kciuki!

Coś forum nam umiera :-( (dziewczyny czytające z ukrycia, ratujcie wątek :-)), mam nadzieję, że to tylko efekt długiego weekendu. Miłej niedzieli!
 
53cb1fbe13fad5c448dda252664e18cf.PNG

Dzień Dobry Niedzielnie :)
Komu kawki komu....

My dziś planujemy z dziecmi na basen się przejechac.
trzeba korzystac puki jest w miarę "ciepło" ..potem jak bedą przymrozki to juz srednio z basenem...przynajmniej z maKsiem

Piranho
Nie doczytalam odnosnie wizyty Krzysia...Kiedy masz???/

Mama
QQ

Andziak, Miss Bella -
Trzymajcie sie dziewczyny!!!!!

Widze dziewczyny ze Wy o kiloskach zbędnych piszecie...ja od czwartku ruszam z aerobikiem...
mysle wlasnie tez nad zumbą...zeby sie zapisac dodatkowo..
W domu stoi orbitrek i kurzem zarasta...cięzko zmobilizowac sie do cwiczen w domu!!!
przynajmniej mi silnej woli brakuje..
jak bede chodzila na aerobik to predzej coś ze soba zadzialam...

 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki wpadam już ostatni raz
Jutro moje konto bedzie usunięte (miałam czekać tydzień)
Chcę abyście wiedziały że u mnie jest dobrze.
Zmieniłam fryzurę i kolorek! jak nowy rozdział w życiu to i wygląd chciałam zmienić:) Cała ja...

Pozdrawiam Was serdecznie
Szukajcie mnie na FB
niektóre z Was znają moje namiary:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czarodziejko, wizyta jutro o 13, nareszcie skończy się (mam taką nadzieję) ta niepewność. Mam tylko nadzieję, że to będzie obiektywna diagnoza a nie próba naciągnięcia na 650 zł oraz potem przedszkole terapeutyczne.

Kinga, ślicznie Ci w nowym kolorku i fryzurze ...życzę aby ten nowy rozdział miał niebawem szczęśliwe zakończenie.
 
Do góry