reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

WITAM:)

Dzisiaj na zakupy je je je uwielbiam to :D

Położna była i jest zadowolona:)Marcelek ładnie przybiera(4980 g) mocz kupka dobra(akurat nam niespodziankę zrobił hehe)pepek ładnie i ogólnie wszystko dobrze:)nawet jak popatrzyła bioderka ok ale wiadomo na usg sprawdzic trzeba ale zadowolona położna jest a ja tym bardziej :))

PIRANHA chciałabym zobaczyć Krzysia jak bedzie nastolatkiem:))oj to bedzie ciacho!!
MISS haha mi M też wymyslił pare dni przed porodem :D ale stwierdził ze Marcelek jednak ładniejsze(po porodzie )i został Marcelek :))
ANN o to bedzie opiekuńczy braciszek :))
ANDZIAK kciuki za poród aby był szybki bez komplikacji!!!ale fajnie :D
TRUSKAFFFKA a no często pisze z wami a Marceluś pije mlesio :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja po skurczach wieczornych konkretnych zasnełam. I sie trochę uspokoiło. Teraz wylatuje po trochu czop ale jasno bezowy.nie taki jak wczoraj. Co do imienia ja mam totalny metlik w głowie.maz ze wszystkich propozycji stwierdził to niech zośtanie ten jędruś.Co do kajtusia. Jakoś nie moge sie przekonac do nastoletniego kajtka. Ze bede wołac kajtek lub kajetan do domu.i ciagle mi sie kojarzy z psem sasiada.
 
ANDZIAK u mnie też tak było że skurcze a ja zasnęłam ale jak przyszły skurcze co 5 minut i regularne były to już wiedziałam że to jest to...ale u mnie od razu były co 5 minut...tak czy siak lada dzień chwyci u ciebie :))
 
MissBella, bo widocznie to ma być Klara a nie Kornelia. :-) Tak czy inaczej będzie pięknie. My też zmieniliśmy zdanie co do imienia dwa tygodnie przez urodzeniem synka. I jak go zobaczyłam, to byłam pewna, że to jego imię. ;-)
Andziak, powodzenia, kiedykolwiek akcja by nie nastąpiła.
 
Czesc laseczki

Andziak trzymam caly czas i juz nie moge sie doczekac, kiedy miejsce zwolnisz....wtedy ja wbijam sie w twoje:-)

Patrysia super, super ze wszystko ok

MissBella Klara te jest ladne imie.

Piranha slodziutki jest ten "moj" lobuziaczek. Piatke mu przybij, powiedz ze ja pozwalalm mu broic ile sie da!!!! Pozniej jak bedzie starszy to bedzie slyszal...Krzysiu to nie wypada, taki duzy a tak brojiiiii.... niech teraz walczy ile sie da. Juz nie dlugo i cioteczka go nauczy...piastke zacisnac i walic prosto w nos;-):tak:

....a ja melduje ze "franca" wpadla sobie na mpoja Latte....chyba ja uwilbia tak samo jak ja....no coz, trzeba ja ugoscic jak juz przybyla z wizyta....

Pozdrowionka for all
 
witam!!!

wow, jak tu dziś pusto...

Kasia - następnym razem francę pogoń miotłą i pokrzywami ją poczęstuj, szkoda pysznej latte:-)

Miss - od początku moja córeczka miała mieć na imię Oliwka, potem była zmiana i burza mózgów, stanęło na Soni, choć mi się jeszcze Inka podobała, ale dobrze, że mąż teraz tak stwierdził a nie jak już by było za późno:-)

Andziak - pisz co u Ciebie!!!

Pirania - buziaki dla Krzysia, grzeczny jak aniołek:-)

pozdrowionka for all:-)
 
Czesc dziewczyny.
Pewnie nie pamietacie mnie a w wiekszosci nie zna. Pislama kiedys dawno temu troszke, potem z braku czasu przestalam.
Niedlugo mam zamiar zaczac starania o drugiego malucha noi oczywiscie marzy mi sie coreczka ;-)
Podczytuje was czasem i strasznie kibicuje kazdej z osobna.
Mam nadzieje ze moge sie przylaczyc i pisac bardziej regularnie :tak:
 
reklama
Andziak jak tam ?? Cały czas o Tobie myślę bo wiem, że niedługo będę na Twoim miejscu a Ty będziesz już miała Jędrusia przy sobie...

Natusiu ale super pamięć :tak: Tak, dostałam latem od M bransoletkę Lilou z zawieszką w kształcie wózka z wygrawerowanym imieniem: Kornelia. Dlatego byłam przez cały czas pewna, że M jest tak samo pewny co do tego imienia jak ja. A tu taki psikus :szok: Teraz cały czas Go pytam czy napewno Klara to mówi, że nie wie. Ach, ci faceci...

Czarna
naprawdę tak chciałabyś nazwać swoją córeczkę?? Mi się bardziej podoba Kornelia ale na Klarę też się zgodzę :-)
 
Do góry