reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
czarodziejka: najlepszego dla Maciusia!
magda:
czekam na wieści jak tam na usg:*
piranha:
walenie garnkami to normalne - bynajmniej u mojej - pewnie jak by mi każdy wmawiał, ze dziecko mam chore to też bym się zamartwiała - no to nie jest normalne, że ci każdy to wkręca:(ja miałam schize z tym mówieniem, że tak mało Miśka mówi i poszłam do logopedy żeby się uspokoić i usłyszeć, że wszystko jest ok. - myślę, że ciebei tez ta wizyta 5 uspokoi, czego ci mocno życzę!
Missbella:
pochwal się jak wózek kupiłaś:) ja lubię wózeczki oglądać:)
kate
: takie, mi odplamia dobrze - w zasadzie dużo lepiej niż odplamiacze jakiekolwiek:
GALLSEIFE - MYDŁO NA UPORCZYWE PLAMY 100G NIEMCY! (2715331300) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wklejam na szybko zrobioną fotkę bo obiecałam Madzi :-) (Sonia mnie zainspirowała by tyci ładniej ubrać Kajkę :-D, natusiu, poznajesz opaskę? :-D), poczytam i odpiszę później, na razie Krzysiu daje czadu ;-)
 
Ostatnia edycja:
dzięki Kate:-), myślę, że lubi; jak myśli, że nikt nie patrzy to podchodzi do łóżeczka lub wózka i wpatruje się w nią jak w obrazek, chociaż udaje luzaka, że jego to nic nie obchodzi, ale zwraca mojemu M uwagę, żeby z zarostem nie zbliżał się do małej, bo ją podrapie, więc chyba lubi, nie;-):-)
 
Witam wszystkie forumowiczki, wiem ze pewnie jestescie juz zwarta grupa, dobrze sie znacie juz od dawna itd. ale postanowilam napisac moj 1 w zyciu post na tym forum ;).
Moze tez po krotce o sobie, mam 25 lat, mieszkam za granica razem z narzeczonym. I moj instynkt macierzynski nie daje mi spokoju. :blink: - Staram sie o 1 dziecko.

ciekawi mnie czy te wszystkie metody daly wam jakakolwiek skutecznosc - ' pomoc' przy zaplanowaniu plci, jak to u was wyglada? Jest tyle stron na tym temacie ze nie dam rady ich wszystkich przewertowac .. :szok:,
Ja rozpoczelam starania juz rok temu i nic, teraz sie bardziej zawzielam jednak z moimi nieregularnymi cyklami moze byc ciezko. Testami owulacyjnymi sie wspomagalam jakis, teraz juz tylko obserwacje. Lekarz polecil mi wizyte w klinice nieplodnosci ale jeszcze tam nie chce sie wybierac. Moze macie dla mnie jakies rady jako doswiadczone mamy. W waszym przypadku co pomoglo co nie i jak to bylo. cokolwiek... ;)

Pozdrawiam Serdecznie ! :-)
 
reklama
Do góry