reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

detailseite-kaffee-rezept-coffee-albicocca.jpg

Witam Porannie
bez kawki sie nie obejdzie...
mialam wczoraj "trudny" dzień...zrywalismy z mężem tapete i naklejalismy nową..w domu był taki balagan..wszystko na wierzchu, szafki pozdejmowane...nie cierpię "takich zabiegów" ale musielismy to zrobic..

Dziś moj pierworodny Konczy 6 lat:)
Zleciało nie wiem kiedy...dopiero co go tuliłam po porodzie...byl taki malusieńki, delikatny...pierwszy Synek:))))ahhh
Dobrze sie złozyło bo Maciusia klasa wychodzi dziś do "Smykusia" sali zabaw..beda konkursy, zabawy, rysowanie buziek:))) a przed wyjsciem zdjędza tort i slodkosci ktore mąż zawiozł:)))))

Zmienjąc temat to..dzis u nas tak zimno
bzimno.gif

nie wiem czy nie przesadzilam ale dalam maciejowi kurtke zimową do szkoły..rano bylo 0 stopni...mnie dzis gardło lekko drapie!!!
 
reklama
Hello!

Ja ledwo przytomna, czekam aż synuś wstanie by kawkę sobie strzelić :-)

Koliber, ja Ciebie nastraszyłam a Ty mnie pocieszyłaś :-) Jeśli Twój synuś swobodnie odpowiada na spontaniczne pytania to nie masz się czego obawiać, z moim Krzysiem naprawdę nie da się nawiązać dialogu ...mam nadzieję, że to tylko opóźnienie rozwoju mowy. Często dzieci szybciej rozwijające się ruchowo wolniej rozwijają się w innych dziedzinach ale Krzysiu ruchowo wcale się nie wybija spośród rówieśników, znam kilku dużo sprawniejszych ruchowo. No ale staram się być dobrej myśli i mam już po prostu dość tych sugestii ze strony rodziny, lepiej wiedzieć na czym się przysłowiowo stoi by w razie co móc jak najwcześniej rozpocząć próbę wyciągnięcia Krzysia z tego.

Czarodziejko, sto lat dla Maciusia, spełnienia wszystkich marzeń i samych powodów do uśmiechów i radości!!!

HappyBirthday44.gif


Więcej napiszę jak kawa mnie powróci do świata żywych :-D
 
Czarodziejko, Wszystkiego najlepszego dla Twojego synka.
Magda, pisałaś wczoraj, że z państwowych usg zdjęć nie dają. U nas w szpitalu dawali - pierwsze było za free a za resztę trzeba było zapłacić 3f (zdaje się) od fotki.
 
czesc wszystkim
Czarodziejko sto lat dla Maciusia !!!!!!
Pirhania to Krzysiu dzisiaj dłużej pospał, Kaja też?
Anecia gratuluje dwóch kreseczek !!!
Nie wiem co miłąm jeszcze pisac, biore sie do pracy
Trzymam &&&&&&&&&& za wszystkie dzisiejsze wizyty !!!
Miłego dnia dla wszytkich !!!!
 
reklama
i ja się witam:-), dołączam z kawką...

Czarodziejko - mnóstwo szczęścia i radości dla Maciusia!!!:-)

Magda, Czarna, Truskaffka - kciukaski zaciśnięte:tak:, szybko się meldujcie z dobrymi newsami, bo nic w domu nie zrobię:-)

Pirania - dłużej pospaliście???
mój synuś już ma swoje lata i pewnych zachowań nie pamiętam, pamiętam jednak jak wysuwał wszystkie szuflady w kuchni, wyciągał pałki, wałki, miksery, walił w pokrywki i gary i ogólnie miał jakieś upodobanie do kuchennych przedmiotów, jest z nim ok, nie ma ZA, więc mama pewnie doszukuje się na siłę u Krzysia niepokojących zachowań, ale jestem pewna, że wszystko z nim w porządku a wizyta u specjalisty Cię uspokoi i jednocześnie utnie błędne teorie na jego temat u mamy i siostry, będziemy zaciskać &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Kate - pranko robisz???

Mama - jak tam? dziś też lifting:-):-D?

Macy - a Ty w domku jesteś czy pracujesz aktualnie???

pozdrowionka for all:-)
 
Do góry