reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha, moja córka ma też taką opaskę. ;-) Sama słodycz z Twojej Kajki. :tak:
Tasha, nie, od kilku lat nie pracuję. Najpierw zajmowałam się synkiem w domu. Potem miałam wrócić do pracy, ale kiedy już miałam w ręce ofertę, mój mąż dostał pracę poza granicami kraju. Potem się urodziła moja córeczka i tak dalej siedzę z dziećmi. Nic tylko dzieci potrafię rodzić.;-) A Ty masz jeszcze synka?
Miciur-ka, witaj. W grupie raźniej. ;-)
 
reklama
Dzieki za powitanie, nawet nie wiem jeszcze jak dokladnie sie poruszac po tym forum ale pracuje nad tym ;)

Miciur-Ka
Witaj na naszym wątKu:))))
Czy badania jakies robiłas..chodzi o hormony oczywiscie?




robilam badania tarczycowe - teraz we wrzesniu- wszystko ok,prolaktyne robilam z rok temu i byla ok. wpadaloby powtorzyc ale to jak bede w Polsce na razie nie mam jak. Zawsze mialam problem
z nieregularnymi okresami - bralam tabletki anty. przez 4-5 lat, z przerwami, juz nie biore od 2 lat. Cykle wahaja sie troche np. ostatnie 4 byly zaczynajac od ostatniego 36 dni, 29 dni, 35 dni i przed tym 36 dni, mialam przed tymi takze epizody z 15 dniami cyklu i 21 - i nie wiem w ogole co to bylo. Moim zdaniem albo mam cykle bezowulacyjne albo wrogi sluz- jak tak go obserwuje - .. hmmmm.... :confused:

A z testami owulacyjnymi tez jakos 'kariery' nie zrobilam - wiec zaprzestalam uzywania - oj ciezka sprawa ze mna bedzie cos czuje - poradzil mi lekarz klinike nieplodnosci ale ja mam dopiero 25 lat - jestem za mloda na takie problemy... az dziwne
 
Cześć dziewczynki:happy2:


Ja już po wizycie. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie kciuki:tak: Ogólnie wszystko dobrze. Marcelek już waży 1370g a wielkością odpowiada 29 tc. Serduszko pięknie bije, wszystkie narządy ok, także zuch chłopak:-)

Co do rozejścia, to mniej różowo. Już jest 14,1 mm:baffled: Oczywiście kolejne kazanie i nakaz odpoczynku. Inne parametry wagowo-ciśnieniowe moje bardzo dobre. Tyle o nas.

Macy ja mam usg częściej ze względu na wypadek jaki mieliśmy, gdy byłam w 8tc. Fotkę (jedną) dostałam tylko na genetycznym w 12 tc i na połówkowym zapłaciłam te 3Ł. Poza tym, robią, ale bez możliwości kupienia zdjęć. Pierwsze było w 8tc i teraz i ok 36tc kolejne. Pozostaje mi czekać do tego prywatnego 4D. Tam dostanę fotek aż nad to:happy2:



Piraniu Boskie zdjęcie, a Kajusi uśmiech rozbrajający:-) Jest przeurocza, do schrupania w całości:-p Wygląda ślicznie i pięknie rośnie! Już taka mała dziewczynka powoli:-) Super i dziękuję za spełnienie mojej prośby:tak:


Miciurka witaj na forum. Ja od siebie mogę powiedzieć, że moje cykle nim zaszłam w tę ciążę również były bardzo nieregularne, ale dzięki testom owulacyjnym i bacznym obserwacją samej siebie, udało się w 7 cyklu. Powodzenia:-)
 
czesc dsziewczynki :-)

ja jak zwykle znowu z opoznieniem :-D bo dzisiaj bez zmian, nadal zabiegana i brak czasu.

Tasha, Piranha przeslodkie te wasze coreczki :tak:
oj jak ja bym chciala taka sliczna corunie :-)

Magda super ze z Marcelkiem wszystko dobrze i teraz to juz naprawde musisz sie oszczedzac do konca ciazy :tak:

Czarodziejko 100 latek dla synka i mnostwo prezentow :-):-):-)

Zycze milego dnia. moze zagladne pozniej ;-)
 
Magda, nie wiedziałam, że miałaś wypadek. Najważniejsze, że wszystko z Marcelątkiem dobrze. :-) Kawał chłopa już z niego. ;-) Dziewczynki już pewnie doczekać się nie mogą, co?
 
Czesc laseczki

....juz z wami jestem, kawusie popijam.....

Kate milego czasu przy
a015.gif
, choc pewnie jak ja to pisze to ty juz masz lus----blussss. No to pijemy kawusie....:-)

Piranha Kaja jest cudowna, a jak slicznie dzis ubrana....mala gwiazdeczka

....napisze tak od siebie
Tasha i Piranha szalejcie z gwiazdeczkami i ubierajcie poki mozecie, bo pozniej to wasze gwiazdeczki same beda sie ubieraly, a jak bedziecie chcialy dokonac zmian to wtedy bedzie :szok:

Magda suuuuuper, ze wszystko ok. 3mam caly czas kciuki aby juz do konca bylo dobrze

Marzycielka
hallo, co ty ka wpadasz i wypadasz????? Pewnie dzionek zapracowany. Usiadz, odsapnij i wypij szybka kawusie, bo zaraz czas po dzieci....

Kinga
caly czas mocno zacisniete
best7_%28www.e-gify.pl%29.gif


Maciur-ka
witaj i zapraszam na
c060.gif
.

Milego dziewczynki, buziaczki for all
i020.gif
 
Ostatnia edycja:
hejka

Kaja obłędna, ślicznie wystrojona, uchachana, przynosi radość w ten szaro bury dzień:-):-):-):-):-)

Maciusiowi przybijam piąteczkę i ślę gorące najlepsze życzenia urodzinowe :D :D :D wesołego dzieciństwa, zdrówka, fajnych kolegów i koleżanek, grzecznego brata i rodziców ;)



Tasha ja mam młodszego brata, który z nami mieszka, jak Mati się urodził, brat miał 16 lat. Na początku Matika się nieco bał-że taki malutki, że może mu krzywdę zrobić, jego pomoc polegała głównie na pomocy w domu, a to pomył naczynie,a poodkurzał i takie tam ;) dumna z niego byłam ;)
a im młody stawał się bardziej kumaty, większy tym większy kontakt chłopaki mieli ze sobą, brat rozśmieszał Matika, pilnował, muzykę mu puszczał, tańczyć uczył i takie tam, teraz też fajnie, bo z przedszkola go odbierze czasem, przypilnuje, pobawią się :)
U was więzi syna i małej będą jeszcze mocniejsze i fajniejsze, zobaczysz :) z resztą już widać, że niby luzak...ale na siostre uważa :D
Magda nooo super Marcelek rośnie:-)
spojenie nieciekawe, ale wiem że dasz radę:tak: trzymajcie się dzielnie :)


a u mnie wizyta kontrolna ok, wyniki badań dobre, odczyn coombsa ujemny ufff .. mocz oki, w krwi zaczyna sie małopłytkowość..także powtórka z rozrywki ( bo z synkiem też miałam) pewnie jeszcze cukrzyca mi wyjdzie :baffled:
Rybci dokładnie nie oglądaliśmy, serduszko bije ładnie to najważniejsze :) dokładnie maluchowi się przyjrzymy za dwa tygodnie na usg połówkowym :)
tylko ta szyja moja licha...więc do dalszej bacznej obserwacji...
 
WITAM:)

Ach ten katar...Marcelek ok ale mi tu nochal sie zapycha buuu...

Dzisiaj jakas śpiąca jestem...

Siostra była na kwace takze pogaduchy zaliczone ;)

TASHA PIRANHA wasze ksieżniczki do zakochania;))
 
Truskafffka super, super news. Bedzie , nie...zle napisalam...MUSI byc dobrze caly czas.

Patrysia kawusie juz spilas???? I ploteczki z sis zaliczylas???? Wow no to super dzionek. Ja uwielbiam taki czas z sis, no ale u nas to odleglosc robi swoje, dlatego ja z kawusia i
e017.gif
potrafie z nia codziennie tak przez 2 godz. Biedna ty jestes z tym katarem, kurcze.... ja dla smerfetki mam masc majerankowa. Moze sprobuj????
 
reklama
Macy niby czekają i dużo mówią o braciszku, ale nie jestem przekonana, czy zdają sobie sprawę co to znaczy, że dołączy do nas nowy członek rodziny:-)


Patrysiu
mi też się coś oczka kleją, ale pewnie dlatego, że też mam nochal zapchanym, także łapkę podaję;-)

Truskawka ja Ci mówię, że to babeczka, bo taka wstydliwa:-p Super wieści! Ugłaskać Rybcię proszę ładnie:happy2:
 
Do góry