reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Ewcik, odpisałam właśnie :-)

Znalazłam na dysku jeszcze jedną ślubną fotkę (większość poleciała z dyskiem :-() to wklejam :-) Uciekam usypiać synka, potem przeczytam zaległe strony i odpiszę, mam straszny sajgon dziś z dzieciaczkami.
 
reklama
Patrysiu, Koli chyba szybciej niz ja. Ja musze czekac na rozwoj sytuacji zawodowo-mieszkaniowej. ;-) Ale poczytac mozna, przy okazji w dobrym towarzystwie czas szybciej mija. Wspaniale sobie radzisz. Najlepszego dla Dominika!
Martucha, wspaniale wiadomosci Gratuluje serdecznie!
Piranha, o kurka. Jaka Ty jesteś ładna. :-)
 
Patrysiu, wiem, że marzyłaś o córeczce, ale ja Ci powiem, że on jest słodszy niż milion córeczek. :tak: I na pewno taaaaaak pięknie pachnie. :-D Ja uwielbiam zapach niemowlaka. ;-)
 
Już jesteśmy po wizycie. Trafiliśmy na nową panią doktor, całkiem w porządku. Długo sprawdzała dziewczynkom klatki piersiowe i jednak mamy nie doleczoną infekcję. Poza tym, kiedy tak siedzieliśmy w tym gabinecie z pół godziny, to sama stwierdziła, że coś im rzęzi w zatokach, bo obie wciąż zaflegmione, wiecie....charczenie itp....ale kataru zewnętrznego nie ma zbyt wielkiego. Stwierdziła, że najpierw poda im antybiotyk, co jest dla mnie szokiem, bo oni tu antybiotyk dają, jak już człowiek ledwo dycha, a później zobaczymy. Jeśli nie polepszy się, to podejmie bardziej radykalne kroki. Oczywiście powiedziała, że u astmatycznych dzieci tak właśnie się kończą lekkie infekcje, a warunki w domu im niestety nie ułatwiają walki z chorobą. Pocieszyła, kazała przyjść do niej na kontrolę za tydzień, a w razie takich napadów jak tej nocy, przychodzić od razu po skierowanie do szpitala. Oczywiście na moją prośbę, Nela została skierowana do poradni alergologicznej, ale na tę wizytę pewnie poczekamy z pół roku.

Ok. Już Was nie zanudzam. Jestem strasznie rozbita, ale jednocześnie pełna nadziei, że może faktycznie to ta infekcja i będzie choć troszkę lepiej.


Nullka jak tam u Was? Czekam na wieści po wizytowe:happy:


Czarodziejko
życzę Wam z okazji rocznicy abyście szli przez życie z dobrocią w sercu,otoczeni ludźmi, których kochacie,silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia - nierozłączni!

Anniversary-Glitters-37.gif



Patrysiu
po pierwsze, to sto latek dla Dominisia!
Birthday-Glitters-33.gif


Po drugie, zdrówka dla Alanka....oj nie dobrze, widzę że i Ty miałaś ciężką nockę, więc trzymajcie się:tak: Poza tym, masz śliczne suwaczki. Chłopcy cudni! A na koniec, to powiem Ci, że ja obstawiam póki co imię Marcel:zawstydzona/y: Strasznie mi się podoba. W sobotę mamy 4d i jak się potwierdzi facecik, to mąż obiecał, że podejmiemy decyzję, bo wciąż nie mamy nic pewnego:happy:


Truskafciu
mój mąż właśnie mówi, że jak na ten strych wchodzi, to go zaraz w gardle gryzie. Pewnie tymi ciuszkami dołożyłam jej:confused2: No nic. Przed wieczorem je przejrzę i mąż wysprząta pokój. Cieszę się, że lepiej się czujesz. Zakupy super! Aż żal byłoby nie kupić za tę cenę:-p


Rena
Ciebie również witam na forum:happy:

Tasha jak dobrze, że chociaż co jakiś czas się ujawniasz;-) Oby jak najczęściej!


Marzycielko
witam i pozdrawiam;-)


Andzia
jak samopoczucie? Jak tam synek? Gorączkuje? Uważajcie na siebie.


Mama znowu Cie wcięło:sorry: Wracaj szybko.


Natusiu co u Ciebie? Jak chłopaki dzisiaj?

Piraniu
dzięki za info:-)


Martucha
wiedziałam!!!! Jeny, ale super. Przychodź tu szybko i opowiadaj. Trzymam kciuki za betę &&&&&&&&&&&&&&&&&& Super!:-)

Kate jak samopoczucie dzisiaj? Kurcze, no oby nie gorzej znowu:sorry:


Daria śliczne masz szkraby. Obyś miała jak najwięcej spokojnych dni:tak:


Całą resztę oczywiście pozdrawiam! Miłego popołudnia:happy:
 
Ja też kocham zapach niemowlaka - mmmm!:)

Piranha: lasko jedna - piękne zdjęcie :)
Martuchaa: gratulacje kochana - ciesze się ogromnie!!
czarodziejka: najlepszego z okazji rocznicy!!
patrysia: słodziak:)
magda: mam nadzieję, ze leki pomogą małym i że będzie szybciutko lepiej!

aaa tylko 30 minut i koniec pracy w poniedziałek - uff uff puff puff
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Magda - dzięki, jestem z Wami codziennie ale nie piszę, bo nie mam o czym, każdy mój dzień jest kalką poprzedniego:-D, dobrze, że trafiłaś na rzeczową lekarkę:tak:, będzie dobrze

Marta - wow, no to dopiero niespodzianka!!! a już się poddawałaś...mocno trzymam za suuuper betę!!!

Pirania - wreszcie Cię zobaczyłam!!!:-D; wiesz, że do tej pory ani razu nie załapałam się na twoją fotkę?! ładna babeczka z Ciebie, trochę mi przypominasz moją koleżankę:-); jak tam dzieciaczki??? dają do wiwatu???

Noemi - kiedy masz wizytę???

Patrysia - Marcelek jest przesłodki i śliczny:-)

witam nowe koleżanki!!!
 
Do góry