reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

NAtusia no proszę kolejne super wieści!!! Teraz mega Kciuki żebyś niebawem i Ty chwaliła się pięknymi dwoma kreseczkami:-):-):-):-):-):-)
Mama no baaaa szczerze i wiarą, nadzieją:tak: i liczę że mimochodem do Ciebie kciuki i fluidki trafią :-p niech będzie super niespodziewajka;-)
mnie ten turkusik kusi u Ciebie;-)
Andziak łał, to za niecały miesiąc możesz już tulić skarbeczka:-)
 
reklama
Truskaffka
no mi też turkus się widzi :))
zobaczę w jakim koloru ładniejsze i ciekawsze detale znajdę .
a za fluidki podziękuję bo my już tylko z koleżanką gumką działamy..no dobra...wczoraj zaszaleliśmy bez bo nie szło wytrzymać :-D
ale to już ostatni raz był...ale było boskoooo hahahahahaaaa
nie będe sobie żałowac ...pan O ,że aż iskry szły hahahahaa


Natusia
mam nadzieję ,że będzie piknie ;)))

Andziak
moja sąsiadka w tamtym roku urodziła Mikołaja 1 listopada... fajny chłoptaś z niego:)


Macy
witaj:)


Patrysia*
idą pełną gębą
 
Martucha mega gratulacje :) :tak:
pirahna ale masz sliczny typ urody :tak:
ja dzis po badani colina i powiem wam ze o malo zawalu nie dostalam jak oni tu dokladnie badają i rzucają dzieckiem:-p w polsce to tylko zerkna z daleka a tu go za nogi rece podnosili trzymali w powietrzu itp :szok::szok: a lekarz do mnie nie boj sie nie upuszczę go :-p
jeszcze w prezencie dostalismy butelkie i pojemnik hippa

andziak widzisz jak mnie straszyli ze nie donosze odlozylam tabletki miiesac przed porodem i nic sie nie ruszalo i porod wywolany :)
lece bo colin wstal
 
no ciekawe jak bedzie u mnie.ale jak taki kolos to w terminie ponad 4 kg.Ja mam źle skojarzenia z 1 listopada.nie tylko ze to wśzystkićh swietychw tym dniu urodźila śie moja tesciowa
 
Natusia dokładnie :) i dlatego lubię polatać czasem po lumpkach i okazje łapać:tak:
Mama hahahahahaa juuuż to widzę, ostatni raz
nie ze mną te numery:cool2: sama wiem jak u nas nieraz kończyły się seksy z tzw. gumką.. gumka w kąt, i słynne "kochanie wyskoczę":-D
i dobrze, nie żałuj sobie:-p a ja będę sobie po cichutku słać fluidki i kciuki:-p
 
Andzia a ja mam bratowa z 1lis.za która tez nie przepadam :-D;-)
mój tez był ponad 4kg. ale poród w porównaniu do pierwszego rewelka ;-)dasz rade kochana.

Ps.imie na czym staneło???

ps. któraś robiła liste staraczek czego uzywały i co im z planowania wyszło
mozna gdzies to luknąć????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Truskaffcia
ostatni raz ...po prostu wczoraj prasowałam sobie biały fartuszek do pracy ...a prasowałam w bieliźnie i jak go załozyłam na siebie to dla przekory zapytałam czy mam być pania pielęgniarką ? hahahahaaaa
i wiesz co było??:-p
w 3 sekundy byliśmy u góry



a dzis kupiłam sobie szekszowną piżamkę ..przebrałam się w pracy :-p kumpel pyknęła mi fotkę w yyyy fajnej pozycji i wysłałam do męża czy reflektuje ???:cool2:
 
Ostatnia edycja:

czarodziejko
, dla Was Kochana samych miłych dni spędznych razem!!! No i córeczki...;)))hihi Buziaki;***
milosc28.gif
Natusia dziekuje za zyczenia...co ciekawe prawie wszyscy zyczyli nam ...coreczki:D a ja wciąz dziekuję "postoję"
Czekam az bede przestazala na dzieci..wtedy napewno wiekszosc odpusci:)
No a corci to zycze Tobie skarbie...:DDDD

Jesoooo jak jest zimnoi na dworze...wczoraj i dzis rozpalilismy kominek....nie ze zimno w domu ale ja kocham ten klimat palącego sie kominka....dzieci ida spac a my pod kocem przy kominku odpoczywamy:)))) i winko:)))
7_1_120.gif

 
reklama
martucha , łał ! super wieści gratuluje :) wstaw wykresik to porównam sobie tempkę , plizzzz
patrysia , buziaki dla synka :)
czarodziejka , najlepsze życzenia ślę dla WAS :)
Tusia , wydaje mi się że to Ewcik zaczeła skrzętnie zapisywać
magda , najważniejsze że lekarz je obejrzał i dał leki , będzie lepiej nie martw się
 
Do góry