reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
WITAM:)

U nas nocka nie fajna gdyż Alanek w nocy mi wymiotował :/

Marcelek śpi(juz by mógł sie obudzić cycolinki wybuchają hehe)Alanek śpi a Domiś w szkole:)

Obiadek sie już robi :)

CZARODZIEJKA


anniversary-celebration.jpg



MAGDA zdrówka dla córci!!a imię macie wybrane dla synka?:)
ANDZIAK zdrówka dla was!!
PIRANHA DARIA śliczne dzieciaczki:))
MACY KOLIBER wy też o baby się staracie?super:))

MARTA i jak???
 
Dzień dobry
wink2.gif


wczoraj pospałam że hoho jak wstałam z drzemki było ciemno
laugh.gif
kąpiel kolacja i znów do łóżka
laugh.gif


ale powiem wam że po tej kuracji domowymi specyfikami już mi lepiej
yes2.gif
dziś w pracy miód też w akcji i syrop z cebuli...i gumy do żucia co bym nie zabijała zapachem buahaha

Skoczyłam przed pracą do naszego lumpeksu i złowiłam taką okazję że mi się gębula cieszy. Kupiłam spodnie ciążowe, czarne , na jesień-takie grubsze, eleganckie, super będą do pracy. W świetnym stanie, nie wypłowiałe ani nic, jak nówki...za 10zł
shocked.gif
jeszcze mi babeczka skróci je w cenie, normalnie fuks roku
laugh.gif

do tego Matikowi bluzę fajną i ...nie mogłam się powstrzymać
sorry2.gif
takiego misiaczka z uszkami-bluzę zapinaną dla malucha
sorry2.gif
to pierwszy zakup
sorry2.gif


Daria jakie Te twoje szkrabiki kochane:-) super zdjęcia :tak:
Patrysia suwaczki pierwsza klasa:tak: czekam na zdjęcia trzech muszkieterów :-)
Andziak współczuję, zdrowia życzę...co do mamy, jak nie da się z nią normalnie pogadać, to może odseperować? Możecie chatę podzielić na górę/dół, jakkolwiek..tak by choć trochę mieć spokoju? Bo życie w takiej atmosferze to nic dobrego ani dla Was, ani dla chłopców..
Natusia tak, w pracy ;)
Kciuki zaciśnięte!! i czekam na dobre wieści:tak:
Martucha dzięki :) i kciuki trzymam za dobre wrażenia smyka z przedszkola :) zdaj potem relacji iiii...kiuki jeszcze trzymam za bejbika :tak:

Kate, biedaku Ciebie też rozłożyło...ehhh zdrówka
na kaszel u mnie świetnie sie sprawdza syrop z cebuli;-)

Piranha trzymam kciuki żebyś twardzielką była:tak: powtarzaj sobie cały czas że to dla dobra Kajutki ;) ja stosowałam metodę T. Hogg (chyba) odkładałam Matika, jak coś plumkał, przychodziłam głaskałam, w razie potrzeby brałam na ręce, odkładałam jak się uspokoił i tak w kółko. Początki są zawsze najtrudniejsze, bywało że latałam do Niego po kilkanaście razy. Ale warto było. Nauczył się że jestem,nauczył się też że jak mama odkłada do łóżeczka to pora spania i na dobre nam to wyszło ;)

Krzysiu czaruje tymi swoimi pięknymi oczkami :-)

Kasia &&&&& żeby z tej przyjemności maluszke powstał :)

Czarna czekamy:cool2: i kciuki zaciskamy:-)

Aga ujć...zdrówka!!!!!
Nullka mocz w ciąży już nie bardzo adekwatny, ale powiem Ci że ja u sobie zauważyłam zmianę. Pierwsze wyniki w ciąży i ph niskie-jeszcze wpływ diety był widoczny, a teraz ph już mam wyższe ;)
zdrówka dla synka i obyście nie podłapali ;)
MAgda tulę...ale mi żal Ciebie i dziewczynek :( czekam na wieści i mam nadzieję że się Wami dobrze zajmą..
wata jest bardzo "gryząca" może faktycznie małym zaszkodziła, drobinki się unoszą w powietrzu i drażnią...ale nie znam się na tym, tak gdybam...

Czarodziejka Kolejnych Pięknych Lat :D :D :D

WItam nowe Mamuśki!!!!


Pozdrawiam Ekipę :)
 
czesc dziewczynki :happy:

ale u nas zimno i deszczowo...

Piranha, Aga dziekuje za wasze rady :-)
U mnie dzis 2dc wiec powoli zblizamy sie do staranek :tak:
Lampy jeszcze nie mam ale powinna byc w tym tygodniu ;-)

Magda, Patrysia, Nullka zdrowka dla dzieciaczkow ;-)

Piranha przystojniak ten twoj Krzysio :-)

Andziak zdrowka kochana dla ciebie zycze ;-)

Witam nowe kolezanki i powodzenia w starankach zycze :-)

Kasiu jak dobrze ze wkoncu zajrzalas do nas :-) i owocnych staranek zycze ;-)
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejko wszystkiego najlepszego z okazji Rocznicy :-) Długich lat wspólnego zycia w miłości i zrozumieniu i zaufaniu :-)
Ja też powinnam sie wziąć za wyprzedaż niektórych rzeczy bo zawala mi juz i strych i piwnice , ale ciągle brak czasu a troche go potrzeba żeby aukcje powystawiać.

Tusia nie wiem jak jest z zapięciem na magnes , ale szczerze powiem że to moje zapięcie .... kilka razy bym już ją zgubiła ale na szczęście słyszałam jak upada. Także najlepsze rozwiązanie to to nie jest.
Co do rozmiaru to ja zamówiłam M, ale że odbierałam osobiście to była dużo za duża i wymieniłam na S. Ja ogólnie mam nadgarstek taki że jak obejmę to palcem do połowy środkowego palca dotykam.
Na allegro też ich nie widziałam i kupowałam w tym sklepie co Ci podałam linka

truskafffka to żeś naprawde miała szczęście wykukać taką rzecz za śmieszną kwotę :-) Gratuluję i dobrze że ze zdrówkiem już lepiej. Domowe sposoby sa najlepsze na przeziębienie :)

rena611 witaj . Jeśli chodzi Ci o testy owulacyjne to ja polecam takie : 50x TESTY OWULACYJNE+5x TESTY CIĄŻOWE BARDZO CZUŁE (2632581715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. POLECAM :)


Zaraz podaję obiad chłopakom i bedziemy zbierać sie do lekarza z Antosiem.
 
witam wszystkich :)
czarodziejka Nadia juz chyba sie przyzwyczaiła do myśli ze to jest jej brat :) i nawet nie jest zle :)oby nie bylo gorzej :)
e4c07973dbc8eb2f7380bdedc4201087_L.jpg


patrysia widze ze sobie super radzisz i mega wszystko opanowane :) gdyby tak moje drugie dziecko chcialo spac w dzien to bym chyba byla szczęśliwa :)

boze tak mnie katar rozlozyl ze mam dosc wszystkiego ;/

ciekawe co tam u patrysiak i merlyn???
 
Dziewczyny, potem nadrobię i poodpisuję ale na szybko przekazuję info od naszej Mamy, że Martusi (poczta pantoflowa :-D) wyszły 2 kreski na teście 10 mIU/ml i czeka na wynik bety!!! Juuuuupiiii!!!!

Martucha, ale się kochana cieszę, pojęcia nie masz!!! A nie mówiłam, że możesz mnie trzymać za słowo? :-D Trzymam kciuki za super betę!
 
reklama
Do góry