reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Piranha jestem w 18 tygodniu ciĄŻy zaraz bĘdzie 19 a czy to ma jakieŚ znaczenie jeŚli chodzi o test?

Marzycielko mam juŻ chŁopca wiĘc chciaŁabym mieĆ dziewczynkĘ ,chociaŻ czujĘ ,Że pod sercem noszĘ chŁopca, nawet jeŚli bĘdzie chŁopiec to bĘdĘ r
 
reklama
Agulek to mamy chłopców prawie w tym samym wieku. Mój starszy chodzi do 5 kl, a młodszy do 1 i wiem o czym mówisz. Jesli możesz zdradzić czy cyfry 79 oznaczają twój rocznik? Bo jesli tak to tez mamy wspólne :-)

Tusia mój starszy syn w ogóle nie chce się uczyć, ciągle muszę go sprawdzać, a on i tak po najmniejszej linii oporu. A co do 3 dziecka to chciałam wszystko zrobić, aby zwiekszyć szansę na dziewczynkę, ale nie zdążyłam i to jest jedyna rzecz, której żałuję.
 
Olum, trzymam kciuki za dziewczynkę&&&&&&&&&. Ja nie znam się na tych testach, szkoda mi było kaski na kupno, więc nie pomogę.

Piraha, to ta lampa wpływa na jony pierwsze słyszę. Ja mam taka lampę koło łóżka w sypialni i nic o tym nie wiedziałam?A to checa :-D matko a skąd Ty to wiesz?
 
Lola flora dokładnie 1979 rocznik i 33 na karku:-D
Ja bym nie wytrzymała żeby nie poznać płci wcześniej. Może akurat udała ci się ta córka. Życzę ci tego:-)
 
reklama
Ewcik, zapomniałam Ci napisać, może pij znów ziółka nr 3? W tamtym cyklu piłaś i miałaś śliczną owulkę. Jak już pisałam mam przeczucie, że będziesz mieć późną owulację jak we większości Twoich cykli :tak: Długie cykle to długa pierwsza faza a długa pierwsza faza to późno wzrastające pęcherzyki, ja trzymam kciuki bo naprawdę mam takie przeczucie, rób kochana na wszelkie wypadek testy :-)

kochana, czyli w tym cyklu mam jeszcze zacząć pić, dobrze rozumiem?
najchętniej w następnym cyklu nie brałabym clo, tylko same zioła.. no ale znowu to ryzyko, że może owu nie być, a może ta podwójna dawka clo pomoże..

pirania mam jeszcze jedno pytanie odnośnie suplementów-otóż biorę je od połowy marca, przerwę /z wiadomych przyczyn/ miałam od końca czerwca przez cały lipiec.. niby po pół roku trzeba odstawić suplementy-co mam robić? bo teoretycznie pół roku już minęło..

na razie tylko tyle, może uda mi się wpaść wieczorem, bo teraz jedziemy do lasu, taka pogoda piękna, że aż żal ją zmarnować
 
Ostatnia edycja:
Do góry