reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
hejka...

za mną zabiegany dzień, rano zaliczyłam ginekologa, maluch bryka-ale tylko chwilkę go widziałam, wyniki badań ok, cytologia ok, kolejne badania do wykonania ;) szyjka krótka, ale nie skraca się, zamknięta. Więc nadal trzymamy rękę na pulsie, ale jest ok :)

potem do przedszkola poleciałam, pomóc w pakowaniu prezentów dla dzieciaków na pasowanie i imprezę starszaków.

potem pojechaliśmy z chłopakami obczajać temat tapet-remont robimy w przyszły weekend. Oczopląsu o mało nie dostaliśmy:-D ale o dziwo...wybraliśmy:-) także temat z głowy:-) teraz tylko remont zrobić buhahaha
Młody oznajmił że chce do siebie też tapetę- czarną, niebieską i białą:eek::-D

no i padnięta już jestem...więc leżę, wypoczywam i piję rumianek ;)
 
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no i mamy kolejnego pięknego chłopczyka na świecie!!!!
Witamy na Świecie :D :D :D
Patrysia ogromne gratulacje!!!!!
Wracajcie do nas :D

Piranha
dokładnie podzielam Twoje zdanie i odstępie od owulki. Myślę że ma znaczenie zwłaszcza jak u kogoś pojawia się blisko owulki bj i ph wzrasta. Ale jak te elementy sprzyjają to odstęp już traci na znaczeniu ;)
ja działałam ok 48 h, 24h przed owulką i pare godzin po owulce
Ilaczek zaciskam kciuki za działanie ;)
Aga jak tam z mężulem?pogodzeni? Płodzić trzaaaaa!!!! u nas przy Matiku też raz i już...a teraz trzeba było jednak dłużej powalczyć..więc niech mąż nie będzie taki hop do przodu :p
Ewcik podpisuję się pod postami dziewczyn!! My wierzymy i Ty też uwierz :) Wiem jak męczące są te kłody pod nogi...ale wiem też że nadejdzie TEN szczęśliwy dzień :) trzymam kciuki żeby nadszedł jak najszybciej :)wy dzień :) trzymam kciuki żeby nadszedł jak najszybciej :)


Miłego Wieczorku ;) i meldować się leniuszki!!! ;)


 
dziewczyny doradzcie mi proszę

robiłam test po 18. wyszedł prawie że idealny (pozytywny) ale to jeszcze nie to całkiem. Nie wiem sama, chce o 22 zrobić ostatni raz dziś test i zobaczę co wyjdzie. wtedy zdecyduję czy dziś działać z mężem cosik czy nie...ale może jednak nie zastanawiać sie i serduszko zaznaczyć ładnie skoro taki mam śluz piękny.
hm?


tu zdjecia testów

16dc.


17dc (dziś)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kinguś nie zawsze testy wychodzą super dokładnie a owulka jest. Jak masz piękny śluz to może być tak, że np. będzie za 4 godz.a test w 100% nie pokaże tego. Kurcze ciężko to wszystko ogarnąć.
 
Do góry