reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Andziak
etykietka.
eskupal( taki wąż co jest w herbie lekarzy) ..
eye-liner ( tusz do kresek na powiekach :-D) ..
eros( aniołek z łukiem ) ..
emulsja---> farba
ementaler---> ser żółty:-D
niech narysuje jaką panią Ele :-D
elipsa---> takie jajo:-p
eksplozja-->wybuch
ogród Eden..



nasza PIRANIA nie ma netu ...oby szybko wróciła do nas.....






aaahahahahahahaaaa posikam się ...mąż mówi EREKCJA :)))
 
Ostatnia edycja:
Andziak - Europa, Egipt, emerytura, egzemplarz, egzotyka, eksponat, elektroda, etui, etola, ekwipunek...
a dlaczego nie da się narysować elektryczności??? machnąć można jakiś kabelek albo żarówkę...
 
Ja jak zwykle wieczorową porą.
Przepraszam za brak odzewu dzisiaj, ale przyjazd mamy troszkę zaburzył porządek dnia, no i wiecie....pogaduchy, kolacyjka i takie tam:-p Ogólnie mówiąc bardzo przyjemnie, dziewczynki z radości i emocji nie mogły zasnąć. Mama doleciała bez przygód, mąż ją przywiózł również bez większych przeszkód. Wszyscy zadowoleni:happy2:
Ja troszkę kuśtykam, bo dzień był dość zwariowany i oczywiście przesadziłam z łażeniem. Jutro już będę grzeczna:zawstydzona/y:


Noemi wciąż trzymam kciuki za Ciebie. Wykresik wygląda bardzo obiecująco:tak:


Andzia szczerze Ci powiem, że w życiu bym nie pomyślała, że można mieć taki problem z imieniem dla chłopca:blink:


Patrysia no to nieźle Twój mąż wymyślił. Nie chodzi mi o imię, wiesz, tylko że teraz, kiedy już tyle czasu miał być Marcelek. Ciekawa jestem, jak w końcu będzie miał na imię Wasz synek:-) Oby Cie słońce nie rozłożyło. Że też akurat teraz musiało chwycić:angry::wściekła/y: Trzymaj się! A brzusiu śliczny. Tak szczuplutki, że wygląda jak przyklejony, serio:tak:


Marta Bazyli jest po ojcu mojego męża, który zmarł bardzo dawno temu, a był cudownym człowiekiem. Jak teściowa o nim mówi,, to tak fajnie to brzmi...Zylek, Zyluś.....mąż by chciał, ja sama nie wiem.....echhhh......nie sądziłam, że tak ciężko będzie z imieniem:baffled: Podejście co do @ fantastyczne! Wcześniej, czy później na pewno się uda:-)


Mama zaraz wkleję fotki;-) Sorki, że tak późno:zawstydzona/y:


MissBella
u mnie leżaczek bardzo się przydał przy obu córkach, chociaż dla starszej był niezbędny, bo tylko w nim spała mi w dzień. Młodsza lubiła się bawić zabawkami na pałąku i rozglądać za wszystkimi. Ja osobiście uważam, że dziecko potrzebuje popatrzeć na świat z innej pozycji, a przecież nie dasz rady non stop nosić na rękach. I tak, jak Marta pisze można w nim podawać pierwsze posiłki, kiedy dziecko jest jeszcze za małe na krzesełko do karmienia. Myśmy mieli taki, jak Pirania i sprawdził się rewelacyjnie. Teraz kupię nowy, ale tylko dlatego, że ten się już lekko rozsypuje.

Natuisu, gdyby mnie jutro w dzień nie było, to już teraz słonko najlepsze życzenia dla Synka i oczywiście dla Was posyłam:-)
Życzę Wam samych pięknych chwil, które na zawsze zapisują się w pamięci!


Tasha ja też lubię krótkie imiona....jeny, jaka jestem niezdecydowana:baffled: A z tym forum, to masz rację. Na styczniówkach jest ok, ale wiem, że czasem, to aż strach się odezwać. Fajnie, że możemy tu sobie tak o wszystkim pogadać. Zaraz wkleję fotki:happy2: Fajnie, że masz net w szpitalu. Ja jak siedziałam z Nelą dwa tygodnie, to myślałam, że tam oszaleję:baffled:


Czarodziejko zuch chłopak z Twojego synka. Aż mi smutno, jak czytam, że on taki biedny. Mam nadzieję, że ta noc będzie spokojniejsza &&&&&&&&&&&&&&


Axa Adusia cudowna. I pięknie Ci śpi. Oby tak dalej!:-)


madzi tel 001.jpgmadzi tel 002.jpgmadzi tel 003.jpgmadzi tel 004.jpgmadzi tel 005.jpgmadzi tel 003.jpgmadzi tel 004.jpgmadzi tel 005.jpgmadzi tel 006.jpgmadzi tel 007.jpg
 
reklama
Do góry