reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

mama ja mieszkam 50 km od Poznania. Ale cała moja rodzina mieszka w Poznaniu w związku z powyższym jestem bardzo często w Poznaniu a poza tym autostradą jadę 30 minut :-).
 
reklama
mama ja mieszkam 50 km od Poznania. Ale cała moja rodzina mieszka w Poznaniu w związku z powyższym jestem bardzo często w Poznaniu a poza tym autostradą jadę 30 minut :-).

noooo to kochana ...mam nadzieję,że się często będziemy spotykać u mnie :) na zabiegach ,na kawce :tak::-D


Agagsm no to własnie jest to ryzyko ,które musisz podjąć sama ...
życzę Ci skończenia studiów ,ale ...jeśli zajdziesz i będziesz musiała leżeć ...ja tak miałam na socjologii..zaszłam w końcu w ciążę ,ale miałam przodujące łożysko i połowę ciąży przeleżałam ..lekko nie było ,żeby zrobić licencjat ...ale miałam spoko promotora wiec dałam radę ..


Agniieszka ja zjawią sie babeczki które zęby zjadły na planowaniu to pewnie coś doradzą ...
wiem jedno --> nie ma 100% pewności ,że się córki doczekasz...



kończymy z Zu krewetki i idziemy niedługo po Domisia.
 
chata lśni, prezent spakowany, lecę do przedszkola po solenizanta :-)
na obiad naleśniki z dżemem i bitą śmietaną zgodnie z życzeniem prezesa:-p

Aga no właśnie, jak Mama pisze, sama musisz się nad tym zastanowić, podsumować plusy/minusy. Trzymam kciuki!!!
Piranha haha to Kaja pospała :p no ale ona po prostu szybko się regeneruje ;)

nie wiem co miałam jeszcze pisać:sorry: ...lecę..
 
Aga, zdaje się, że natusia miała podobny dylemat i zapisała się na studia podpyplomowe, życzę by udało się zrealizować jednocześnie i jedno i drugie :tak:

Kasiu
, wykres masz bardzo ładny, piękny skok, tempka jeszcze wzrośnie w kolejnych dniach gdyż progesteron rośnie do połowy FL, zobaczysz! Trzymam kochana kciuki! A Kaja na tamtym zdjęciu nisko główkę trzymała, położona na brzuszku trzyma ją tak :-):

Zobacz załącznik 501213

Agnieszka, witaj, mam nadzieję, że zostaniesz z nami! :-) Poczytaj na początek tutaj (zielona czcionka): https://www.babyboom.pl/forum/stara...ecka-chlopiec-dziewczynka-1147/index4182.html

Truskafffka, hehehe, szkoda, że mamusia się tak szybko nie regeneruje :-D
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki :-)
ja dopiero teraz bo nie mialam czasu wczesniej :no:

ale za to jakie piekne fotki mnie powitaly

Dido, Piranha, Truskaffka, Axarai piekne zdjecia :tak: i wszystkie te dzieciaczki bym wysciskala i wycalowala :-)

Truskafffko 100 lat dla Matika i gooooorrrrrrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyy prezentow zycze :-)

Kasiu witaj :-). ja nie widze twojego wykresu, ale skoro Piranha mowi ze wyglada obiecujaco to ja juz zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Natusia oby to byl twoj szczesliwy cykl &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)

no wlasnie, a gdzie Nullka :confused:

Martucha bedzie dobrze, glowka do gory :happy: dobrze ze masz w domku takiego pocieszyciela :tak:

Aga jezeli bardzo ci zalezy na tych studiach to czemu nie :-)

cos jeszcze mialam pisac, ale po przeczytaniu tych wszystkich stronek to sie pogubilam :-D

A juz wiem, Mama gratulacje! ja tez sie chetnie napije tego szampana, trzeba uczcic taka dobra wiadomosc :-)
 
hej dziewczynki, jesteśmy po wizycie u pediatry; jednak idziemy do szpitala, z uwagi na to, że Sonia wcześniaczek lekarz nie chce ryzykować leczenia w domu, przewód pokarmowy nie jest jeszcze gotowy na antybiotyk a zastrzyki domięśniowe z antybiotykiem zbyt bolesne, żeby małą kłuć, więc najrozsądniejszym wyjściem jest szpital, jest podobno ogromna szansa, że dostanę pojedynczą salę...no cóż, pakuję się właśnie i mam wielką nadzieję, że Sonia szybko wyzdrowieje i za tydzień wyjdziemy; jeśli będę miała internet w szpitalu to będę pisać, bo zabieram laptopa
pozdrawiam cieplutko i życzę udanego dnia!!!
 
Tasha kurcze szkoda , że jednak szpital. Ale jak mus to mus z takimi maluszkami trzeba uważać a jak dostaniecie jedynkę to też będzie Wam łatwiej. Czas szybko leci i już za chwilkę już za momencik będziecie w domu. ale wiem i rozumiem że szpital to nic przyjemnego. Zdrówka dla malutkiej.
 
Tasha no to zycze malutkiej szybkiego powrotu do zdrowia. trzymaj sie kochana ;-)
zapomnialam napisac, ze na twoje zdjecia tez sie zalapalam, piekna corunia i tatus taki szczesliwy :tak:
 
reklama
dzieci w domostwie ..spacerek zaliczony .

Marzycielka dziękuję pięknie i oczywiście polewam
każda dobrą wiadomość trzeba oblać :)


Natusia ????????????????????????????????? !!

Nullka :szok:???????????????????????????????????!!!!!


Pirania pięknie Kaja główkę trzyma :)
pospała coś jeszcze dziś ?:sorry:


Truskaffka naleśnikiiiiii ;) kurka chyba zmienie plany obiadowe i też zrobię :-p
mam dżem ,krem krówkę i nutelle:-D


Tasha zdrówka dla Soni ..
i pojedyńczej sali !!
będę trzymała &&&& za Wasz szybki powrót do domku.


Kate mam nadzieję ,że znajdziesz dla nas chwilkę :tak:




chyba wstawię drugie pranie bo pierwsze już wyschło..
 
Do góry