reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

tasha
kurcze szkoda, że jednak musicie isc do szpitala
no ale dobro dziecka najwaznijesze!!!!!
a Sonia jeszcze taka malutka...
Zdrowka dla Soni, dla ciebie wytrwałości!!
Wracajcie szybko

za godzinkę jak małż nie dojedzie...dygam po Maciusia do szkoły..i wtedy wreszcie mogę zacząc weekned:)))))
 
reklama
truskafcia wpadłam, żeby złożyć Twojemu synciowi najlepsze życzonka urodzinowe- niech rośnie zdrowo i spełnia wszystkie swoje marzenia

mama wow, idziesz jak burza!!!! gratulacje, super, że spełniają się Twoje marzenia :)


kurcze, dzisiaj wszystko w biegu, bo moja koleżanka ma skurcze i poprosiła, bym szła z nią do porodu.. może w nocy coś się rozkręci
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczynki:happy:

Ja dziś zabiegana od rana. Dopiero sobie siadłam na dupci. Pogoda paskudna. Ciemno i szaro. Do tego nie mam pomysłu na obiad i co gorsza, coś za mną chodzi, ale nie wiem co?:eek: Może macie jakiś fajny przepis na sałatkę? Coś oryginalnego, innego niż zwykle? Dajcie znać, bo jakoś nic ciekawego nie mogę znaleźć w necie.

Noemi strasznie mocno trzymam kciuki za Twój cykl &&&&&&&&&&&&&&&! Oby się udało:tak:


Truskafffka dla Twojego synka oczywiście najlepsze życzenia urodzinowe.

166.gif

Zdjęcia cudne, a to z brzuszkiem....mistrzostwo świata! Brawa dla M:-)


Mama już jestem:-p Cudne wieści dziś przynosisz. Z chęcią bym się
images
z Tobą, no ale żem w stanie odmiennym, to uczczę to soczkiem:-) Idziesz normalnie jak burza. I bardzo dobrze. W sumie z takim dopingiem nie może być inaczej. Tylko patrzeć, jak będziemy świętować otwarcie:tak:


Marta
czyli nie jest aż tak źle. Trzymam kciuki kochana za kolejne wizyty, no i w sumie, nawet jeśli na monitoringu się dowiadujesz takich przykrych rzeczy, to przynajmniej wiesz na czym stoisz i co z tym robić. No oby się wszystko ułożyło jak najlepiej &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&:-)


Aga faktycznie moja Nela była bardzo szybka. Pamiętam, jak mi pediatra nie wierzyła, że ona sama sobie siada z leżenia, kiedy jeszcze pół roku nie miała. A najlepsze, że myśmy jej nawet nie sadzali z podparciem, nic z tych rzeczy. Moja mama mówi, że ja byłam taka szybka. Może dlatego. :happy: I z tymi ubrankami, to masz absolutną rację. Czasem ledwo kupię coś, to już muszę dać Nikusi, a Nela płacze, że to jej przecież. Dobrze chociaż, że mam je dwie, to mi nie szkoda, jak Nelcia z czegoś wyrasta, a prawie nie chodzone. :eek:


Pirania tak sobie zerkam na te dżemki Kajusi i się zastanawiam....a nie próbowałaś kiedyś jakoś ją delikatnie przetrzymać, żeby te kilka razy skumulować w jedną porządną dżemkę? Oczywiście to tylko takie moje głośne myślenie, więc nie sugeruj się tym zbytnio;-) Kaja śliczna na zdjęciu. Te oczka ma piękne i mimikę powalającą:happy:


Tasha no to tym bardziej trzymam kciuki za Was &&&&&&&&&&& Jeśli dostaniecie jedynkę, to jest to bardzo dobre wyjście z sytuacji. Ty się zanudzisz, ale dla Twojej kruszynki będzie tak lepiej.Szybciutko wracajcie do zdrówka i do domu oczywiście.
Sonia śliczna, a na pierwszym zdjęciu kto kogo uśpił?:-)


Kinga obyś jak najszybciej dodzwoniła się do taty &&&&&&. A jak się czujesz? Już lepiej?


Dobra, na razie tyle. Miłego popołudnia wszystkim życzę i pozdrawiam oczywiście:-)
 
Dziewczyny zaczynam weekend. Pakuję się i lecę do domku. życzę udanego weekendu i będę starała się i uczyła być na łączach z Wami.

Piranha - Kaja ślicznie się podnosi. cud miód malina ta Wasza dziewczyna:-)
 
Ewcik dzięki ;))

&&&&& za koleżankę ,żeby szybko poszło ;)


Magda z uk a dziękuję kochana :)
są szampany bezalkoholowe to taki możesz łyknąć :)


Karola miłego łikendu:) moja Ty klientko...;-):-)


Martuchaa Ty też do mnie wlecisz jak będziesz w Poznaniu??
jak po wizycie kochana ????

Czarodziejka życzę ,żebyś już mogła zacząć łikend:)




ja już smażę naleśniczki :)
 
Mama skoro tak, to sobie chlapnę;-):-) Ja dziś robię głodówkę w domu. Zjadłabym naleśniki, ale mężuś robi najlepsze, więc muszę poczekać. Dzieci zjedzą zupę, na którą ja nie mam ochoty...Jakaś dziś jestem do....pupy:eek:
 
aaaaaaa-Magda co do sałatki to ja na szybko robię taką
makaron kokardki ugotować
w 2gim garnku ugotować brokuła
puszka kukurydzy-->odsączyć

do miseczki wsypać kukurydzę ,ugotowany makaron i brokuł---> 2,3 łyżki majonezu+sól+pieprz ----> mieszasz i ...smacznego ...



druga na szybko to
szatkujesz pekińską kapustkę
2 ogórki kiszone w kostkę
5,6 pomidorków koktajlowych kroisz na 4ry
2 jajka na twardo w kostkę
kawałek żółtego sera też kroisz w kostkę

do miski wszystkie składniki+ 3 łyżki majonezu +sól i pieprz ---> mieszasz i włala :)


no i skoro tak Ci dziś źle to podaję czekoladę z nadzieniem tofi :)
a ja smażę w sumie racuszki bo do ciasta naleśnikowego dodaję trochę proszku do pieczenia i tarkuję jabłko i smażę takie wielkości placków ziemniaczanych ...sypię cukrem pudrem ,lub jemy z dżemem ,nutellą z czym kto chce ..


te robie jak muszę coś szybko skombinować :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Czarodziejka no to pięknie ,że już masz wolne -->smacznego kochana .
ja dziś zjadłam krewetki a w lodówce na wieczór czeka wędzony łosoś ...na wieczór razem z winkiem na oblanie połowicznego sukcesu dzisiejszego:))
 
reklama
Do góry