reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Mama dzięki za przepisy. Zwłaszcza ta z brokułem super. Uwielbiam brokuł i z tym makaronem...hmm....może być dobre. Już dzwoniłam do męża, żeby zakupił po drodze brokuł. Dzięki, bo to takie proste i szybkie, że jeszcze dziś zjem:-) Czekoladka się chętnie poczęstuję, ale znając siebie, to zagryzę śledziem, który akurat jest w lodówce.:eek: No ale cóż, ciąża ma swoje prawa;-)

Marta, jak tam po wizycie? Czekam
 
reklama
Martuchaa czyli jak to często bywa wiesz ,że nic nie wiesz ...
czekamy zatem do tego 18 d.c. i oby ta owu była ...podziałaj dzis jak jest ochota i potem może po wizycie zależy jakie newsy usłyszysz..
albo działaj kiedy jest ochota i nie patrz na nic :-p
 
Marta i się doczekałam:-) Faktycznie dziwnie, ale może rzeczywiście coś się kluje na prawym jajniku? Ja bym poczekała do poniedziałku, żeby jednak zobaczyć, co i jak. Skoro chcecie chłopca, to mimo wszystko robiłabym testy owulacyjne i w razie pozytywnego działała tak 12-24h po. Jeśli pęcherzyk nie urośnie dostatecznie, a testy wyjdą pozytywnie, to i tak nic z tego nie wyjdzie, więc nie martwiłabym się, że celniecie w babeczkę. Chyba, że już nie zależy Ci na płci, to pełna swoboda w działaniu:cool:
 
Magda proszę bardzo :)
ta z brokułem jest najlepsza na ciepło ;) do tego pajda chlebka z masłem i niebo w gębie ;))

jak nie masz kokardek to może być pene(rurki) chodzi o to ,żeby to był duży makaron a nie taki drobny..


ale się objadłam racuchami ....
 
........
Piranha dziekuje za interpretacje m,ojego cyklu:-). Kaja to wow....suuuupeerr:-)

Marzycielko dziekuje:-)

Tasha duzo zdrowka i mocno trzymam &&&&& abyscie szybciutko wrocily do domku.

Martucha ja trzymam kciuki za ciebie, mam nadzieje i jestem pelna nadzieji ze sie uda.

......uciekam bo moja smerfetka jakas zasmarkana przyszla ze szkoly:shocked2:, oj ta pogoda....taka pokrecona....

Milej popoludniowej
c070.gif
zycze
 
Mama mam kokardki akurat, a jak piszesz, że na ciepło taka dobra, to już jestem w 7 niebie:-p

Marta ja właśnie bym z ciekawości testy robiła, czy LH jest wystarczające. U mnie tak było przy staraniach o Nelcie. Pik LH co miesiąc, testy pozytywne, ale nie miało co pękać. Wtedy dostałam metformax i bardzo szybko po nim zaszłam w ciąże. To jest lek dla diabetyków, ale naukowo jest udowodnione, że poprawia jakość owulacji. Oby u Ciebie wystarczył cykl stymulowany &&&&&&&&&&&&&:happy:

Kasiu oby Smerfetki nie rozłożyło. Dużo zdrówka dla niej!:-)
 
Natusia no jesteś w końcu !!
dzięki kochana ...a co do snu to może był zwiastunem dzisiejszych dobrych wieści :tak::-D


Magda cieszę się :-p
ja ją często robię jak jedziemy do znajomych na kolacyjkę :tak:
na zimno mi nie smakuje a na ciepło grozi zjedzeniem 2 dokładek hahahaa



mąż przybył ,zakupy rozpakoane ,śmigamy na spacerro:-)
 
reklama
Truskafffka, hehehe, szkoda, że mamusia się tak szybko nie regeneruje :-D

no to Moja Droga musisz się uczyć od córci:-D

Tasha przykro mi, trzymam za was mocno kciuki, żebyście jak najszybciej wyszły zdrowe :)

ja już smażę naleśniczki :)
hihihihi Smacznego !!
ja lubię racuchy, ale bez jabłek hehe taki ze mnie szajbus :-p
Karola miłego weekendu ;)
Martucha nie, D tak z hobbystycznie tworzy :)
też żałuję że zawodowo nie wykorzystał talentu, ale cóż, życie inaczej się ułożyło
jakoś mam wrażenie, że wiem że nic nie wiem po tej twojej wizycie:rofl2:
ale widzę że plan działania jest, więc kciuki zaciskam :D
NAtusia proszę się grzecznie kurować przez weekend!!!
Fajowski dzień miał synek w przedszkolu :)


Jeszcze raz dziękuję za życzenia w imieniu Matika i za achy na temat twórczości D hehe
:tak::-)

a my urodzinowo, pojedliśmy naleśników, pogadaliśmy, wybawiliśmy się, prezent wręczony, Mati w siódmym niebie, bawi się cały czas:-)
troszke fotek porobiłam to pokażę potem :)
Jeszcze sałatkę dziś robię..czekam na D, bo po pracy jeszcze na zakupy pojechał...
 
Do góry