reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
natusia, rób test bo jak to ciąża to trzeba lecieć po dupka. Strasznie długa FL ...jakby coś tam jednak walczyło o utrzymanie się.

Tasha, ale słodkie fotki! :-) Mój M też tak 2 dni temu przysnął z Kają i żałuję, że nie pstryknęłam foty :-) Sonia przecudna i trzymam dziś za nią mocno kciuki!

A tu Kajutek:
 
SONIA i KAJUNIA ślicznotki 0002032E.gif
 
Dziękuje dziewczyny za wszystkie życzenia, Kochane Jesteście :) aż się wzruszyłam :D

Mama hihihi piękny sen:-p ja wyposzczona...też miewam ciekawe sny hahaha
Tasha śpiochy boskie, Sonia wciąż biedroneczka kochana, widać że ładnie się zaokrągliła :)
Martucha czekam na wieści, pięknie mąż wspiera :) super że już jesteś :)
Jej jak Kajunia pięknie rośnie, superowa jest:tak:
 
Tasha: Soniauroczo z tata śpi heh - no i zapomniałam poprzednio, kciuki żebyście w domku zostali jednak i zdrówka dla małej
Piranha: Kajusia piękna ciekawska panna - cudowne oczy jak 5 złoty:)

Truskaffka: ależ twój m. ma zdolności - czym ten brzucho tak wymalował? cuuudo - piękna pamiątka:))
 
reklama
Truskafka świetne zdjęcia . Też za każdym razem jak są urodziny chłopczyków moich też sięgam pamięcią jak to było w dniu porodu i zawsze mnie wzruszenie ogarnia. Ale tak wszystkie mamy mają. :-) Cudnego świętowania Wam dzisiaj życzę.

Tasha Piranha cudne dziewczynki no cóż moje marzenie :-). Ale kto wie ....

Micro również polecam i lubię . Zgłoszę się mama do Ciebie bo uwielbiam ten zabieg :-).

Tasha kciku abyście w domku mogły zostać .

Lecę dalej do pracki
 
Do góry