reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

czesc babeczki :-)

Nullka gratulacje :-):-):-) juz sie nie moge doczekac jak i ty bedziesz nam, staraczkom rozdawac rozowe fluidki :tak:

Kobietka bedziesz tu zawsze mile widziana, a takim towarzystwem jak my to choroba napewno do ciebie nie wroci :tak: i tego ci zycze kochana z calego serca :-)

Piranha wszystkiego najlepszego dla Kajuni z okazji 3 miesiecy :-)

Misia, Aga nastepny cykl napewno bedzie nasz :-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Mama ty to masz energii :szok: zeby tak juz od samego switu brac sie za porzadki :-D relax kochana relax ;-)
 
reklama
Nullka fajne wieści:-) kciuki potrzymam &&&&&&&&7:-)a czarodziejka ma rację że jesteś płodna , cyk-myk i to z irygacjami i ciąża a u mnie duuupa dalej:-D
Napisz jak będziesz miała chwilkę streszczenie staranek i jakie suplementy brałaś, byłabym wdzięczna.
Oczywiście pozdrawiam wszystkie, a i chyba Darii nie gratulowałam synka więc mega gratulacje kochana !!!!!
 
misia, jak funduszy starczy to łykaj wszystko :-) A dupek to Duphaston - jest to syntetyczny odpowiednik progesteronu (o nazwie dydrogesteron), który wspomaga naszą produkcję progesteronu i ułatwia zajście w ciążę oraz jej utrzymanie gdy nasz organizm produkuje zbyt małą ilość progesteronu. Można też łykać Luteinę - są to albo tabletki pod język albo dopochwowe (Duphaston to zwykłe tabletki do łykania :-)), jest to już czysty progesteron więc działa termogennie i może fałszować wykresy.

Mama, oj przydałoby się, miałam smaka na te 30 baniek w lotto ale nawet dwójki nie trafiłam :-D
 
To jeszcze Was pomęczę bo wybiegam już w przyszłość (może nie potrzebne) , ale gdyby się udało to termin wg OM byłby na 22 maja , wiec miałabym mega prezent bo ja jestem z 19 maja :-) Ehhhhh rozmarzyłam sie...... tylko praca czeka , dokumenty do księgowania na mnie patrzą a tu od rana jak leżała faktura tak ta sama caly czas leży :-)

Teraz to będę miała niezły wyczyn z niepoinformowaniem mojego M. - muszę wytrzymać żeby niespodzianka się udała
 
Ostatnia edycja:
Marzycielka hahahahaaa..no ja sama się czuję jak po red bulu ..to przez ten salon :))))
a teraz wstawiam drugie pranie bo tamto juz wyschło tak wieje :szok:

Zuza kończy odrabiac lekcje i za godzinę idziemy po Domisia .
 
nullka, a Krzysiu z 18 maja jest ale termin był na Dzień Matki :-) A zakwaszałaś PO? Ja tam nie wierzę w odstępy od owulki i czuję, że to jest dziewczynka :tak: Powodzenia w niepoinformowaniu! :-D

Marzycielko
, dzięki kochana! :-*
 
Ostatnia edycja:
Piranha z 18 maja jest mój tato :-) a mama z 9 maja :-)

tak po zakwaszałam się - tzn używałam replensu, a po kilku godzinach jak zobaczyłam że ph skoczyło to sie przestraszyłam i zrobiłam irygacje z 4ml



Agulek
ojjjjj dużo zrobiłam w tym temacie dużo
biggrin.gif

Łykałam już dłuższy czas (zastanawiałam sie nawet czy nie za długo) B-Complex 100, Calcium Citrate, Żurawine 4200g, Vit-C
Dieta była w miare możliwości, starałam sie jeść bardziej dziewczynkowo ale nie zawsze się udawało.
Oprócz tego w dniach staranek non stop pilnowałam Ph (w tym cyklu zużyłam prawie całe opakowanie pasków Ph czyt.100 szt ) Aaaaaa kilka razy zażyłam Sudafed
Nie miałam praktyczne śluzu Bj tylko albo lepki, albo grudkowaty (tym bardziej jestem w szoku że się udało).
Gdy Ph znacznie mi wzrosło to przed starankami zrobiłam irygacje ale z mniejszej ilości przeważnie 4ml
Przed stosowałam Sylk a po Replens. Kiedyś za szybko po zrobiłam irygację, ale nie pamiętam kiedy (musze zerknąć w moje szczegółowe zapiski
wink2.gif
)
To chyba tyle- zrobiłam co mogłam, a czas pokaże czy się udało.
 
Dziewczyny jak zobaczyłam te dwie II u Nullki to się tak nakręciłam, że szok nie odpuszczę Piranha mnie doinformowała :tak: i działam nie ma co nie długo zaczynam z nowymi siłami i wsparciem suplementów i mnito i nie ma bata musi być z tego fasolka i koniec :-) Teraz to się dopiero za wzięłam :tak:
 
reklama
Nullka no to z tego musi byc dziewczynka :tak:

Mama fajnie ze u ciebie tyle pozytywnej energii :-) oby szybko udalo ci sie otworzyc ten salon ;-), tylko szkoda ze ja nie mieszkam w twoich okolicach :-(
 
Do góry