reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kobietka, w aptece chyba takiej dawki nie dostaniesz, czytałam, że aby była skuteczna to trzeba łykać konkretne dawki (te apteczne są symboliczne), np. przy cienkim endometrium zalecane jest aż 600iu dziennie. Witamina E nazywana jest witaminą płodności, poprawia płodność zarówno u kobiet jak i mężczyzn, jest niezbędna do rozwoju komórki jajowej oraz zagnieżdżenia się zarodka w macicy. Poronieniom zapobiega m.in. witamina B12.
 
reklama
Nullka ja jak zadzwoniłam do gina ,że nie ma @ a są II to kazał przyjść za 2 tygodnie ...
a co do lutki to ja kochana bym Ci wysłał ,ale nie mam...
to może bierz tego dupka co??

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za jutrzejsze mocne kreski rano i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za popołudniową betę ...

będzie si -co ma nie byc ;)
 
Aaaaa dodam jeszcze (sorki ale Was pewnie zanudzam tematem) że przed chwilą zrobiłam test owulacyjny (a co tam mam ich jeszcze trochę) i dwie krechy jak sie patrzy czyli POZYTYW :-) Chyba nieźle zaczeło iść do przodu to Hcg ;-)


A co do dupka to sama nie wiem :-/ Tempka w górze, bóli jakiś wielkich nie mam plamień też hmmm....
 
Ostatnia edycja:
mama po cichu dziękuję , ale nie puszczajcie &&&& aż do wizyty u gina.

Aaaaa właśnie - (jeśli to będzie ciąża i nie przyjdzie @ ) to kiedy powinnam się udać najwcześniej do gina wg Was???

Ja np za każdym razem szłam do lekarza po pozytywnym teście i z wynikiem bety on jeszcze mi potwierdzał i wtedy wyznaczał kolejną wizytę .
 
Tusia -tak ,pogoda teraz jest ok na mikrodermabrazję ..
nie robi się jak jest bardzo słonecznie bo możesz się zmian pigmentacyjnych nabawić a tego nie chcemy..
teraz juz raczej upały nie grożą wiec smiało pod koniec września możesz iść :) przyjemności:tak:

i ja Ci zaraz dam ,że ludzi wystraszysz.....to ja straszę moimi gilami:sorry2::-D
 
nullka, ja w obu ciążach byłam w ósmym (skończonym siódmym) tygodniu, chciałam mieć pewność, że na 100% zobaczę już serduszko i nie będę się stresować jego brakiem :-)

mama, akwarium niestety wciąż stoi w takim stanie jak na fotkach, brak funduszy niestety na pokrywę oświetleniową a nie chcę uruchamiać go bez niej po zimą będą wodospady na oknach :-D
 
nullka, jeśli masz takie skurczowe bóle jak przed @ (a wspomniałaś chyba o tym?) to wzięłabym dupka tak a wszelki wypadek (zwłaszcza po tym co przeszłaś). A hCG idzie jak burza, ale się cieszę! Juuupiiii!!!!
 
Piranha dzięki ale jeszcze mam pytanie czy ja mam to wszystko łykać czy coś wybrać z tego co napisałaś nie wiem np E, B i ziółka albo E,B i olej ?? A i jeszcze co to ten dupek ?
 
reklama
No właśnie na razie te bóle ustąpiły a nawet jak były to takie leciutkie.

Piranha pisałas że zacznie się gdybanie chłopak czy dziewczynka???? Nie wiem ale mi sie wydaje że chlopak , owu pewnie była nie 18dc gdy miałam te mega bóle tylko pewnie rano 19dc (a rano był sex, więc w dniu ewentualnej owulki ). Innej opcji zatem nie ma jak chłopak . Niby caly czas i przed porannym sexem też ph było 4,0-4,4 ale po jednak zauważałam skok na wyżej , także u mnie na dwoje babka wróżyła.
 
Do góry