reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

dzięki, czyli potwierdzacie moją opinię :)

mnie się wydaje że mam tendecję do brzuszków piłeczek-przy Matiku tak miałam, zobaczymy jak w tej ciąży..no wiadomo że trochę brzuch inny, bo lata nie te i ciało nie te co w pierwszej ciąży :p
ale myślę że ostatecznie mi piłeczka wyskoczy :)

Daria niestety w sparawach surczy, jestem wciąż ciemna masa...tak to jest jak się miało cc planowane :p
 
reklama
Daria ja z Antkiem nad ranem miałam co 15-20 minut - za godzine juz co 10 minut, więc mówienie przelewki jade do szpitala. W szpitalu już miałam co 5 minut - także.... wszystko jest możliwe :-)


Dziewczyny nie wiem czy wstawiać fotkę bo na żywo jednak kreska mocniej wygląda niż w necie i powiecie że walnięta jestem jaki tu bladzioch tu nic nie ma .
Ale wkleje co mi tam: zielony to test owu a niebieski to ciążowy

IMAG0157.jpg
 
Daria ja z Antkiem nad ranem miałam co 15-20 minut - za godzine juz co 10 minut, więc mówienie przelewki jade do szpitala. W szpitalu już miałam co 5 minut - także.... wszystko jest możliwe :-)


Dziewczyny nie wiem czy wstawiać fotkę bo na żywo jednak kreska mocniej wygląda niż w necie i powiecie że walnięta jestem jaki tu bladzioch tu nic nie ma .
Wkleje zielony to test owu a niebieski to ciążowy

Zobacz załącznik 498892

na oby dwoch widoczne II kreseczki :) ja mialam tak przy tescie o czulosci 10 i z kazdym dniem robila sie ciemniejsza :)
 
Daria ja z Antkiem nad ranem miałam co 15-20 minut - za godzine juz co 10 minut, więc mówienie przelewki jade do szpitala. W szpitalu już miałam co 5 minut - także.... wszystko jest możliwe :-)


Dziewczyny nie wiem czy wstawiać fotkę bo na żywo jednak kreska mocniej wygląda niż w necie i powiecie że walnięta jestem jaki tu bladzioch tu nic nie ma .
Ale wkleje co mi tam: zielony to test owu a niebieski to ciążowy

Zobacz załącznik 498892


No ja bledziocha widzę ale koniecznie jutro zrób powtórkę :-)
 
CZYLI ŻE NIBY OWYLACYJNE MOGĄ BYĆ STOSOWANE TAK SAMO JAK CIĄŻOWE?????:szok: to po co w takim razie testy ciążowe kupować jak można owulacyjne robić i tak samo wyjdzie tak????? hahahahha a to dobre. pierwsze słyszę


NULKA
ciążowy bladzioch jest:))))
 
Nullka fajne wieści , myślę że powoli możesz sie cieszyć bo kreski widoczne i nie aż taki bladzioch. Ciekawe czy dzidzie zmajstrowały plemniory sprzed czy z po owulacji :-D:-D

Axarai gratuluje pięknej i dorodnej córy:-)fajnie jak marzenia się spełniają:-)

Daria ja miałam o 2 w nocy co 15-20 min a o 8 urodziłam synka. Także kciuki zaciskam za szybki poród.

Pozdrawiam i miłego popołudnia.
 
Kinga: ja też o tym nie wiedziałam dopóki nie doczytałam od Magdy, że tak się o ciąży dowiedziała - najpierw owulacyjny, a potem ciążowy oba pokazały 2 kreski:-D więc póki co została mi sterta owulacyjnych i nie dokupowałam innych :laugh2:

ja przy skórczach nie pomogę - ja nie miałam żadnych dopóki nie odeszły mi wody, a potem od razu miałam co 2-3 minuty i po paru godzinach była Miśka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dzięki dziewczyny i nie moge ochłonąć i pracować normalnie, a zaległości rosną ehhhh. Mam nadzieje ze to nie jest sen i że jutro kreska z pierwszego moczu będzie ciemniejsza :-) O zbiorowe kciuki proszę :-)

Kinga tak do końca to nie działa bo u mnie np. blada kreska na teście owu jest prawie cały czas , a dopiero po terminie @ wyszły mi na teście owu dwie tłuste. Ale szerzej wyjaśni Ci to nasza kochana Piranha - spec w każdej dziedzinie :-)
 
Do góry