reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
agagsm a czemu Ty chcesz czekać do niedzieli ??? Dziś masz juz 12dfl ja na Twoim miejscu jak nie przylezie @ testowałabym jutro rano albo w piątek rano. Zależy jakiej czułości masz test
A Twój wykres jak poprawiłaś jest naprawdę ładny :-) Trzymam &&&&&&&&
 
nullka to teraz czekam na jutrzejszy test chociaz to i tak juz pewne ze ciaza :tak::tak:
jutro mam ktg o16.30 przed chwila wrocilam z jazdy rowerem 6km i jak jade na rowerze to mnie nic nie boli ;/ gorzej jest jak siedze to czuje bol brzucha taki na @ ale one nie sa jakies mocne;/
 
nullka: ja mam tą drugą faze dłuższą niż 14dni, więc ogólnie to max do sb/nd powinnam @ dostać dopiero, a jak nie dostanę to zobaczymy. Test owu robiłam niedawno i nic a nic nie pokazał, tempka już od wczoraj niższa o jedną kreskę i pewnie poleci dalej w dół lada dzień - eh jakoś tak po prostu czuję, ale to nic już obmyślam plan działań na kolejny cykl - znów musze partię testów zamówić i jeszcze teraz witamin dla siebie i dla m. - za dobrze by było w pierwszym cyklu starań trafić w "10":-)
ale się ciesze ogromnie, że się Tobie udało!:-D:rofl2: i trzymam kciuki za kolejne: misia, kinga, natusia - piękne mają wykresy i tu będzie na pewno jakieś trafienie niejedno:)
 
59260_144236798951262_144108_n.jpg

Nullko ale mnie zaskoczyłas!!!!!
Szoken taki ze hej!!!!! nie znam drugiej tak płodnej kobiety hehe
Bardzo mocno zaciskam Kciuki aby ciąza sie potwierdziła...zdrowa i silna...potem pomyślimy o płci hehehhe:))))))

Ja za niedługo spadam po Maciejka:)
U nas szaro, troche kropi...ale bardzo cieplo!
 
Ostatnia edycja:
agagsm a co ma do ciąży TEST OWULACYJNY?????:eek: no chyba nie sądzisz że owulacyjny wykaże ci ciąże? :-)
kobieto... jak chcesz czekaj ale ja ci mowie że wykres ciekawie sie zapowiada długą masz FL! dobrze!
 
No to apropo testu owulacyjnego - też przed chwilą zrobiłam i też bladzioch - ciut mocniejszy niż na teście ciążowym ale bladzioch. Test owu pokazuje ciążę owszem ale dopiero późnej jak juz na ciążowym bedą widoczne dwie wyraźne kreski. Tak przynajmniej miałam w ciąży z Antosiem

Hehehehe Czarodziejko a dlaczego bardzo płodnej????

Zaraz ściągnę zdjęcie z telefonu to Wam coś pokażę bo udało mi sie nawet ująć te bladziochy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ŁaaŁ co tu się dzieje, no dostarczacie dziewczyny emocji, dostarczacie:tak::-);-) iii bardzo dobrze :D

Megaśne KCIUKASY zaciśnięte...jej to czekanie jest dobijające, ale tak bardzo Wam życzę żeby posypały się super wieści!!!!!!!!!!!!


i dziś..Nullkaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa SUPER czekam na dobre wieści rano, że kreseczka ciemniejsza :D

Marta ulala to się szaleństwa zapowiadają, fajnie że przy tworzeniu synka można hulać z orgazmem...nie tak jak w przypadku tworzenia dziewczynek:eek:

Piranha wiesz, jak w nocy spać nie mogłam, to oczywiście masę myśli chodziło po głowie:-p no i....zakład, dawaj łape, przyjmuję zakład...moje trofeum jak wygram... To...Uwaga...Kasztanki!!! To takie proste, moje ulubione łakocie hihi
to co?:cool2: zakładzik?:cool2:


gadałam dziś z koleżanką -jest w ciąży, w połówce i właśnie się dowiedziała że będzie druga córa :D mieli nadzieję na synka, ale bardzo się cieszą że córa będzie :)
i wiecie...ja tak czułam że u niej córa, bo brzuszek ma bardzo rozlany...niby w to nie wierzę (tzn, wierzę na zasadzie kalendarzy chińskich-fifty fifty sprawdzalności :p)
ale ciekawa jestem waszego zdania, doświadczeń?

Jak to jest z tymi brzuszkami?
 
Do góry