reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Kasia a dziękuję :)) biorąc pod uwagę ,że dzień zaczął sie ulewą to dzień aktywnie spędzony na powietrzu ...właśnie wrócił Tomi ..podałam Mu obiadek i zasiądziemy zaraz do kawusi:-)


Myszka ja używam sylku od stycznia...ponad pól roku ..ale tylko w te dni ,kiedy przed działaniami mam suszę bo świetnie nawilża..ja stosuję tylko przed staraniami i wielkość taka co na czubku palca się zmieści..
 
reklama
witam:)

MAGDA.GRATULACJE
boy.png




Piranha-własnie dostałam próbki podkladów od twojej siostry :) dziękuje bardzo :-)
a czym je mam nakładać,bo do tej pory palcem to robiłam :sorry2::confused:

Agulek-nosz nie załapałam się na foty :-( a szkoda :-(

dziewczyny ale idziecie z postami ,dwa dni mnie nie było a dzis cały dzień was goniłam ale dogoniłam :tak:

za staraczki nieustanne &&&&&&&&&&&
 
Tusia witaj i nie znikaj na 2 dni

Martucha no to ciezę sie ,że taki zestaw poprawił Ci humorro
to najważniejsze :)
rób co się da ,ale wiesz...tak ,żeby nie zwariowac

a obiad...cóż..mężulo wchłonął wszystko ..i mówił,że było .ale następnym razem odłożę Ci porcję

fajnie,że i Wy trochę powietrza złapaliście ..zawsze to lepsze niż siedzenie w domu i albo hahahaaa..także łapmy ostatnie dni lata bo już jesień niedługo zapuka


Truskaffcia daj spokój z tym sprzataniem bo u mnie słychac jak sapiesz :-D:-D


ja zmykam na dziś :-)
 
Ależ jesteście Kochane!!!! Jestem dziś przeszczęśliwa, aż mi się ręce trzęsą z wrażenia:-) Na KTG ok, nic się nie dzieje. Pewnie przed 11 będę znowu przerażona, ale teraz to już M będzie ze mną, więc za rączkę potrzyma i mówi perfekt po niemiecku.
Malutka już nie taka Malutka, ze 3500 pewnie będzie mieć:-)
Madzia Ewcik Serdeczne Życzenia Rocznicowe!!!
Lecę doczytać!
 
Martucha , no dłuży się jak diabli :baffled: też się "wsłu****e " i NIC

Magda , Ewcik - Najlepszego ! na rocznice

Axarai , nooooo to Luzik , teraz niech grzecznie siedzi do 11-tego żebyś nie miała niespodzianek
Andziak , współczuje takich głupich tekstów , trzeba jej było przygadać
 
hej:biggrin2:
Magda-gratuluje synka.
axarai-wlasnie przeczytalam twoja pw.
U mnie byl planowany porod sn,
ale w trakcie szew z pierwszej cesarki zaczal dziwnie sie rozchodzic
i lekarz sam sie wystraszyl,bo w2 minuty zadecydowal,ze szybko musi byc cc.
To super,ze bedzisz miec cc tak jak chcialas.
Tym bardziej,ze Ada ulozona posladkowo-to moglo by byc ciezko.
Jagienko-wszystkiego najlepszego dla Luruni z okazji urodzinek,
duzo zdrowka i samych radosci.
Pamietam ta date,bo wtedy dowiedzialam sie,ze jestem w ciazy.


Pozdrowienia dla reszty mamusiek;-)
 
myszka, ja stosowałam przed seksikiem i dodatkowo w dniu owulki (ale jeszcze przed nią) pomimo iż wtedy starań nie było.

tusia, to trzeba nakładać takim pędzlem Pixie Cosmetics pędzel flat top edycja limitowana (2574215335) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., siostra ma wyrzuty, że Ci go nie dołączyła :-) Tego proszku używa się naprawdę ociupinkę.

Martucha
, dzięki kochana, ano czekam na piątek jak na zbawienie :-) Boję się jednak, że synek się rozchoruje i odpadną m.in. urodzinki u koleżanki, nie chcę by Krzysiu zaraził inne dzieci, trzymajcie kciuki by katar został zduszony w zarodku.

natusia, mogłabym sklecić opis dnia i codziennie ten sam wklejać :-D, Dzień Świstaka normalnie. Chciałabym przesunąć licznik odrobinę w przód ale bez upływu moich latek hehehe a takich numerów to chyba nawet w Erze nie ma ;-) Co do wyników to są dobre :tak: choć prolaktyna mogłaby być odrobinkę niższa:

Norma: 1,9- 25 ng/ml
3-15 ng/ml: wynik bardzo dobry
15-20 ng/ml: wynik dobry
20-25 ng/ml: łagodna hiperprolaktynemia
> 25 ng/ml: wynik ponad normę, oznacza hiperprolaktynemie

Kasiu, a Ty łykasz nadal B-100? Co do dupka to on ładnie podnosi progesteron a nie wpływa na wykres, może być więc tak, że wykres wygląda tak sobie a progesteron jest ładny i w ciążę zajdziesz.
 
A ha co do sylko to juz wiem dziekuje bardzo. A czy PIRANHA stosowalas jeszcz irygnacjie czy jak to sie pisze :-p czy to nie bedzie za duzo i sylk i plukanka...?
 
witajcie babeczki,ojj jak dawno tu nie goscilam co u mama05 jak tam staranka ?udalo sie czy nadal nic?pozdrawiam wszystkie starajace sie u mnie nadal nic,odstawilam hormony bo moj zoladek cierpial juz nie mam sily jestem zalamana chyba przywykne do tego ze dziecka nastepnego nie dostane:(
 
reklama
myszka, ja irygacji nie stosowałam, w pewnym momencie zależało mi już tylko na dziecku a płeć zeszła na drugi plan. Piłam nawet Guajazyl i łykałam wiesiołek na śluz płodny :-) ale i tak było go jak na lekarstwo (bez tych wspomagaczy w ogóle nie miałam EWCM, zaczął znikać z cyklu na cykl w wyniki diety i suplementów) a pH było niskie. Minimum 12h przed owulką śluz był już niesprzyjający plemnikom a pH około 4,5, ja widocznie mało estrogenowa jestem i w planowaniu było mi to na rękę :-) (choć w pewnym momencie zaczęłam się bać, że w ogóle w ciążę nie zajdę, zaczęło mi się spieszyć do ciąży gdyż chciałam dla synka rodzeństwo z jak najmniejszą różnicą wieku). Jak sobie jednak zanalizowałam już w ciąży co zrobiłam świadomie i nieświadomie by mieć córkę to sporo się tego nazbierało :-)
Jeśli u Ciebie występuje dużo EWCM to warto godzinę przed staraniami wymyć go irygacją a np. tuż przed zastosować Sylk by nie było zbyt sucho dla plemników
 
Ostatnia edycja:
Do góry