reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Edi słońce teraz już tylko czekaj. Ja wiem, łatwo się mówi. Ale pamiętaj, że Twoje negatywne emocje szkodzą dziecku. Myśl pozytywnie. Ja trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&.

Ewcik dzień jak co dzień mówisz....zatem tulam mocno:blink: Dzień się jeszcze nie skończył....
 
reklama
Axarai no brawooooooooooooooo!!!!!!! Dzielna babka z Ciebie! Teraz już czekaj słońce spokojnie na spotkanie z córeczką, a my razem z Tobą. Ale się cieszę. Wyobrażam sobie jak musiało Ci ulżyć. SUPER!:-) Teraz trzymam kciuki za 11.09 &&&&&&&&&!!!!!
 
Axari ja mam.wizyte 10 a tobie 11 marzenie sie spelni ujrzysz Adusie.
Magda w mojej sytuacji czyli jak mam problemy z chlopcami swiadome starania o kolejne dziecko nie byloby dobrym pomyslem .Szczegolnie ze nie wiem czy nawet za 4; 5 lat bede miala sile przez to znowu przechodzic.
Rozczarowanie strach czy 5 synek bedzie zdrowy. To czekanie na usg a potem smutne miny meza dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Axarai, gratulacje, dobrze, że się nie dałaś!!!

Edi widzisz czasami lepiej nie czytać tyle. Ja wtedy robiąc betę nie wiedziałam, że przyrost powinien być 66% (dowiedziałam się dopiero teraz) więc nie martwiłam się, że coś może być źle. Mój gin stwierdził, że wyniki są prawidłowe. Cała ciąża przebiegała bezproblemowo, a na koniec urodziłam zdrowego i dużego chłopczyka. Będzie dobrze Kochana, ważne, że beta rośnie. Nie martw się na zapas, teraz już nie jesteś sama, nie denerwuj maluszka:-)
 
Magda no właśnie, też tak myślę, nie ma się co doszukiwać związku z płcią na podstawie innego samopoczucia w ciąży ;)
bokiem ci nic nie wyjdzie :p jedyne co wyjdzie...za jakiś czas i to nie bokiem...to Synuś ;-)
Patrysia :baffled: niezła akcja z tymi grzybami
Ewcik mnie się wydaje że jak zaczęłam brać femoston -pierwsze opakowanie - to od 5dnia cyklu, potem już bez przerwy ;)
Trzymam kciuki żeby jednak dzisiejszy dzień miło się skończył :)
Axa i super :D teraz już odliczanie możemy zacząć :)
 
Axarai, super wieści! Jejku, to już tuż tuż! Nie mogę się już doczekać fotek małej blondyneczki :-)

Ewcik
, łykaj bez obaw, zarówno witamina E jak i Acard łykane przez kobietę nie mają wpływu na pleć (ale zdarza się czasem, że witamina E zwiększa ilość EWCM u niektórych kobiet). Femoston mite faktycznie najlepiej łykać od 1 dnia @ ...hmmm, to może weź dupka przez 10 dni i odstaw a może wywoła to @?
 
jestem na chwilę ..u mnie dzis dzień np.spacery:-D

wrócilismy ze spaceru rowerowego-dzieci rowery ja na nogach-->posiedzielismy chwilę na ogrodzie i wzięłam się za obiad..
ziemniaki duszone z masłem i koperkiem
pałki z kurczaka pieczone
sałata z j.greckim

zjedlismy aż mlaskaliśmy i...dopadło nas zmęczenie....

to sobie żałowac nie będziemy i każdy do swojego pokoju na drzemkę:-pja i Zuza pospałysmy godzinkę , Domi jeszcze kima.


Axarai- no!! git:-D czyli za 12 dni będzie po4ną mamą :)

Ewcik pogodzenia z mężem ...szczera rozmowa jest potrzebna:sorry2:

Andziak :wściekła/y: Ty masz ale ludziska koło siebie..w ogóle nie dbaja o Twoje uczucia:no:czy ludziom sprawia radośc ranienie innych...........


Martuchaa jak tak humorro??:cool2:


Truskaffka- no proszę Cię ...Ty się tak nie urabiaj..Rybka pływa..zrobisz sztorm i zaczną się wymioty:-D



ide z Bonusławem na spacerek..
 
Witam!
Nareszcie dostalam SYLK jutro rano odbiore z poczty. Mam pytanko do kobitek ktore go stosowaly czy nalezy go stosowac codzienni az do owulki czy tylko przed seksikiem?
 
reklama
.....no to teraz czas na mnie....

Ewcik, Magda wszystkiego naj.....
k010.gif
&
n030.gif


Edi 3mam kciuki,
......odnosnie twojego czytania i szukania odpowiedzi na bete to napisze tylko jedno.... blagam, nie szukaj po innych forach. Tutaj zawsze ktoras dziewczyna pomoze a nigdy przenigdy nie napisze czegos zlego. Zawsze jest pelno nadziei. Ja tez kiedys szperalam po forach, nawet raz wyskoczylo ze mam raka.....matko cala noc przeryczalam, rano pierwsza do lekarza i co....wszytsko dobrze...

Teraz jak cos mnie meczy to tylko i wylacznie mam ZAUFANIE do dziewczyn tutaj.

Patrysia zabawki porane????

Axari cudowne wiesci!!!! 11 wrzesnia " rodzinnie" zacisniemy kciuki i solidarnie zjednoczymy nasze sily z toba.

Mama ale mialas super dzionek z dzieciaczkami.....zazdroszcze :)

Truskafffka a ty dzis nie mialas odpoczywac???? Domek posprzatany powiadasz:).....narobilas mi apetytu na kapusniaczek, tak wiec moje jutrzejsze pierwsze danie to kapusniak....dziekuje ci za pomysl na obiadek, hehhe

Kosmo witaj slonce, buziak

Andzia wspolczuje rodzinki.....czasami sie zastanawiam, dlaczego nie mozna sie wypisac z rodziny?????

Piranha tak biore dupka, ale tu juz nawet dupek nie pomoze..... czekam na kolejny cykl i wtedy "zolnierze do boju" :)

Agagsm ten cykl to beznadzieja....ja to wiem i czuje!!!! Przygotowuje sie psychicznie do nastepnej wali. Mam nadzieje ze kiedys ja wygram!!!!!

Myszka
co do Sylku ja nie pomoge :(

Natusia, Misia, Czarodziejka, Kate, Martucha, Patrysiak, Tasha, Tusia mam nadzieje ze dzionek super :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry