reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

myszka, oto przepis:

Potrzebujemy 7% roztwór octu. Należy umieścić 5% ocet w zamrażarce, kiedy pojawi się lód na powierzchni to należy go usunąć. Czynność tą należy powtórzyć 4-5 razy co da nam 5% roztwór. Ocet należy wyjąc z zamrażarki. W dniu staranek należy dodać do niego sproszkowany wapń bądź tabletkę z wapniem, należy poczekać godzinę aż się rozpuści. PH roztworu powinno wynosić 4. Należy potem dodać 3-4 krople wody destylowanej by uaktywnić roztwór, wówczas jest gotowy do użycia.

natusia, Magda, dzięki kochane, synek zjadł to co tylko przyjmuje na śniadanie, czyli chleb z masłem czekoladowym. A nocka standardowa z pobudkami o 3-4h ale wieczorem jak Kaja przysnęła to wytrzymała aż 7,5h bez jedzonka :-)

Przez tą literę C moja prolaktyna chyba nie mieści się w skali, muszę kupić klawiaturę bo posty piszę 5 razy dłużej i jeszcze nerwicy się nabawię ;-)
 
reklama
nullka, limonka jest kwaśniejsza i pH takiego roztworu wynosi 2, pewnie roztwór cytryny w tych proporcjach da wyższe pH. Irygacje najlepiej robić na leżąco.
 
Daria, to jak najbardziej może być wzmożone napięcie mięśniowe, idź do neurologa a on da pewnie skierowanie do rehabilitanta. Chodzenie na palcach to również jeden z objawów ZA ale to na pewno nie to :-)
 
PIRANHA dzieki chyba tez zostane przy tej cytrynie z woda bo to latwiejsze do tego octu nie mam tabletek itp. tez sie zastanawiam ile dac tej cytryny to moze troche wiecej niz limonki moze 5 ?
 
myszka, ciężko mi powiedzieć ile bo wszędzie piszą o limonce, najlepiej zrobić roztwór i sprawdzać pH paskami :-) Szkoda, że nie ma już Gal na forum bo ona robiła roztwory zarówno z cytryną jak i limonką.
 
Daria, to jak najbardziej może być wzmożone napięcie mięśniowe, idź do neurologa a on da pewnie skierowanie do rehabilitanta. Chodzenie na palcach to również jeden z objawów ZA ale to na pewno nie to :-)

chodzilam z Nadia do neurologa ponad pol roku i badala jej wlasnie nozki itp i nie zauważyła tego;/ niedługo nadia ma wizyte tutaj u lekarza to mu o tym powiem to gdzieś da chyba skierowanie :)
 
Ja robiłam z limonki i cytryny i tak samo pięknie wymywały i obniżały ph, także spokojnie róbcie z cytryny nawet jak wpuszczałam 2 ml
 
Hej Dziewczynki !!!!!
Natusia ja już nic nie planuję jak się trafi to będzie ale planować zacznę później na razie odpuszczam ale tak jak pisałam obserwacja jest silniejsza ode mnie :-) ale wszystko polega na tym że ma być spontan bez bzyku bzyku na żądanie ;-) i ciągłego sprawdzania i liczenia czy to już nie ma oczekiwań to nie ma rozczarowań :-D
 
Martucha, podobno potas można łykać tylko do owulki i podobno niewiele wchłonie się z tabletek więc najlepiej dostarczać go w diecie. Na ciążę nie będzie to miało wpływu gdyż odstawiasz po pozytywnym teście a ponadto zarodek pobiera składniki z naszej krwi dopiero po implantacji. Oprócz tego pij dużo zielonej herbaty, można też łykać te tabletki 315 mg GREEN TEA EXTRACT 315mg/100kaps EGCG MOCNA ZIELONA (2582857349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., tabletki z olejem z ryb 1000 mg FISH OIL KWASY OMEGA-3 1000mg/ tabletka Z USA 180 (2562301319) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., L-argininę 500 mg NOW L-ARGININA 100kaps WZROST SIŁA MOC (2569199567) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., ilaczkowi zamawiałam na eBay takie tabletki Alka-Seltzer, Gold, Antacid Medicine, 36 Effervescent Tablets | eBay (podnoszą pH i dostarczają potas). Twój M powinien łykać potas, cynk 50 mg, L-argininę 500 mg, witaminę E 400iu, koenzym Q10, kwas foliowy 800 mg. Przy staraniach o synka kobieta powinna przyjmować minimum 2000 mg kwasu foliowego (dieta chłopczykowa zmniejsza jego absorpcję), nie można go zażywać zaraz po wypiciu napoju podnoszącego pH.
 
reklama
Dobra woda i cytryna kupione zaraz zrobię rozstwor tylko z dziećmi to trudne jest. Długo po wlaniu trzeba leżeć Piranha? Ja mam paskido ph od 4 to i tak nie będę wiedziała czy jest 2

Aaa i o godz 12 test owu znowu negatywny i nie wiem o co chodzi - pewnie owu będzie dopiero 16dc jak zwykle.

Piranha kochana czyjak dziś test owu będzie nadal negatywny to starać sie dziś jeszcze wieczorem? Zaznaczam że kreska jest cały czas blada i narazie nie ciemnieje ale będę robiła 3 razy dziennie żeby nie przegapić.

Kurcze a może testy jakieś są felerne chociaż to te co zawsze zielone z allegro. Ktoras z Was pisała że też cały czas wychodzą jej negatywne. Czy teraz są już pozytywne i czy był skok tempki?

Ja narazie bólu owulacyjnego nie czuje
 
Ostatnia edycja:
Do góry