reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Patrysiu dobrze ze jestes..Ty Kochanie juz na końcoweczce wiec wszelkie przypadłosci ciązowe są "normalne".
Pocieszające jest to ze juz nie wiele Ci zostało!!!!
Trzymaj sie dzielnie...

Patrysiak A TY gdzie??
??
 
Czarodziejko, mi też wygląda na babeczkę :tak:

Magda, zapomniałam napisać, że robię dokładnie tak jak piszesz :-) a jedzonko najwyżej trafia do kosza, pocieszyłaś mnie, że w pewnym momencie to minęło. Synuś ma z czego zrzucać ;-) ale boję się o jakieś niedobory w jego organizmie.

Patrysia, trzymaj się, to już tuż tuż i niebawem będziemy podziwiać zdjęcia małego Marcelka.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :-)
Nullka mam szybkie pytanko a po strankach obniżałaś jak ph ? Od razu i przez 4 godz. kontrolowałaś? czy całą noc ?????:confused:

Czarodziejko ha, ha dobre> Ja kiedyś mojemu jak miał na noc zrobiłam kanapki każdą spagowałam w ozdobny papier z kokardką i dołączyłam zboczony liścik, i schowałam w reklamówkę .....tylko że kolega zgłodniał i dał mu żeby się poczęstował nie wiedząc o moim psikusie więc ten wziął, przeczytał i padł ze śmiechu....a ja spaliłam buraka jak się z nim spotkałam. Ale przyznał że też by chciał takie niespodzianki od żonki:-D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczyny:-)
Dziś i ja znalazłam czas na małą kawkę z Wami.

Nullka, Czarna
trzymam mocno kciuki za staranka! Oj dziewczyny, strasznie bym chciała, żeby Wam się udało:tak: Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak wiele zrobiłyście w kwestii planowania.

Mama
złych ludzi staram się omijać szerokim łukiem, a do Ciebie jakoś mi się mordka śmieje, więc o opinię się nie martw. Dzięki za promyki słonka...Zobacz jaką masz siłę, nawet do mnie dziś doszły;-):-)

Czarodziejka
numer ze skarpetkami dobry, ale ten z paznokciami pierwsza klasa:-D Chciałabym wtedy widzieć minę nawet nie tyle Twojego męża, co tego kolegi:laugh2: Nie ma to, jak się pośmiać z samego rana:tak:


Misia mocno Ci kibicuję. Znajomość własnego ciała, to podstawa. Powodzenia;-)


Pirania
jak tam nocka? Kaja spała? A Krzysiu zjadł śniadanie? Trzymaj się;-)


U nas dziś w końcu lekka, pewnie chwilowa poprawa pogody. Pomyślę jeszcze co robić. Spacer, czy zabawy w ogrodzie. Zobaczę, jak będzie za godzinę, bo u nas to cztery pory roku jednego dnia się zdarzają:baffled:
Coś mnie głowa pobolewa, więc pewnie dzień mam z bańki:confused2: No ale nic.

Miłego dnia dziewczyny!
 
Dzięki kobitki:)

Domiś jest podekscytowany zerówką ale wiadomo najpierw się dziecie cieszy a potem ryk :p mam nadzieję ze ja az takieog problemu nie będe miała a szybko mu się spodoba i będzie zostawał bez większego ale czy płaczu...

NATUSIA czyli odpuszczasz tak?niekiedy tak jest najlepiej ;)

edit:pochwalę sie brzuszkiem:)

skończony 35 tc :)(fotka była pare dni temu robiona bo jutro kończe 36 tc)







 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Natusiu no jak mi się dzieć gdzieś schowa, to załamka. Pewnie mi dadzą inny termin, za kilka dni....ale tfu tfu:sorry: Nigdy tak nie miałam wcześniej. Zjem coś słodkiego przed, chociaż słodycze mi ciężko wchodzą, napiję się coli, której nie lubię i powinno być dobrze. Maluszek zawsze reaguje na słodkie.

Trzymam kciuki za dobre wyniki badań. Nie namawiam, ale może skuś się na jeszcze jeden cykl? A nóż się uda?:cool2:

Pirania
podobno dzieci same sobie krzywdy nie zrobią. Zresztą moje do dziś mają różne fazy w jedzeniu. Młodsza coś mi się teraz buntuje i uwierz,że czasem niewiele je, ale ja się tym nie przejmuję. Ignoruję coś takiego, pozwalam do woli jeść jogurty i owoce, ale nic poza tym. Namawianie do jedzenia u niej wywołuje efekt odwrotny. Dlatego cierpliwie czekam. A to minie zobaczysz. Ja swoim podstępnie daję np jakieś ciastka wieczorem i szklankę mleka. One się cieszą, że mają ciacho (zazwyczaj coś zbożowego, ale dobrego), a ja się cieszę, że coś zjedzą przed snem;-)
 
reklama
Do góry