reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Daria helloł wieczornie :)

Czarodziejka się poczeka jutro wrócę z pracy to pooglądam :) będzie kolejna blondyneczka na bb:)

Martuchaa &&&&&&&& za jutrzejsze działanka :):)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Daria dzięki ale już usunęłam jak mama napisała.
Mój miał szał spidermannowy taki że wlazł na szafę oczywiście przebrany porozkładał poduszki i chciał ratować świat przed zagładą dobrze że starszak się dopatrzył i mnie zawołał. Wogóle jest szalony. Wczoraj wziął szlauf i przez kratkę wentylacyjną na zewnątrz domu nalał mi wody do kotłowni, teraz się kąpie wziął okulary i nurkuję idę sprawdzić czy się nie utopił.:confused:
właśnie sprawdziłam już wyszedł ale zamarłam co wymyślił, nałożył piankę po goleniu i szczoteczką do zębów się goli, hi,hi a obok otwarta woda po goleniu i perfumy mężusia. Ucieszy się pewnie jak z pracy wróci a pół mu ubędzie. A i mówi mamo pod pachami już się posmarowałem:-D
 
Ostatnia edycja:
Witajcie laseczki

....wrocilam, teraz weszlam do domku, kawke zrobilam i co .... forum.
Duzo tego oj duzo.....super

Natusia wielkie gratulacje!!!!!! Bardzo sie ciesze i zycze duzo wytrwalosci w pracy PANI NAUCZYCIEL :)

Piranha, Agulek, Mama, NUlka
ja wiem, ze mnie nie bylo ale ja tez chce zobaczyc wasze fotki.....prosze...:)

Magda uk sliczniutka twoja rodzinka. Trzymam mocno w srode, aby to byl baby boy &&&&&

Dziewczynki zycze milego wieczorku, ja spadam pod prysznic. Buziaczki
 
hej dziouszki, ale postów produkujecie, ło matko!

mama woooow, ależ Ty masz nogi, do nieba!!!! a Zuzinka jest boska, ma cudny uśmiech i czarujące oczka. Nie ma się co dziwić, skoro ma takich rodziców ;)

natusia gratulacje, czułam, że się uda :)

magda &&&&& za środową wizytę

agulek, nullka piękne kobietki z Was :)

pirania niestety nie załapałam się na zdjęcia domku :(

noemi a gynoflor jest na receptę? jaka cena? &&&&& za owocny cykl :)

truskaffcia ja też tak mam , że w kłótni, z nerwów zapominam, co chciałam powiedzieć i sie blokuję :/ ale teraz nie ma mowy nawet o pisaniu czegokolwiek, bo w ogóle się nie odzywamy.. najlepsze jest to, ze w czw rocznica ślubu hehe.. cudownie będzie, on w jednym pokoju, ja w drugim :( pieprzy mi się to życie...

martucha no to działajcie, oby II krechy z tego były :)

agulek niezły ubaw masz z synkami :D

pirania śliczności moja, jak tam dziatwa?

miłego wieczorku :)
 
Ewcik jest na receptę, ale to jest coś w stylu lactovaginal tylko z estrogenem i dlatego jest na receptę. Lekarze przynajmniej mi bez problemu przepisują a mój lekarz powiedział, że podczas staranek nawet byłby wskazany bo poprawia śluz-->estrogen. Mnie ładnie zakwasza na poziomie 4,0-4,4 lactovaginal na mnie nie działał niestety
 
reklama
Do góry