reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Marta przeslij mi swoja date urodzenia i godzine napjeliej na PW to póxniej wysle Ci wyliczenia
Nulka przesle Ci wyliczenia później, ok?
 
Nullka a wodę destylowaną kupiłam w tesco pisze na niej woda demineralizowana stoi na półce gdzie płyny do spryskiwaczy i takie tam a zamiast limonki sprawdza się też cytryna
 
Wiecie co jestem w szoku bo moje dzieci sie juz razem bawią, wiadomo patrze na nich, ale to juz cos, Alan w chodziku a Oli nosi mu zabawki, ide ich połozyc spac, wpadne później
 
Agulek pieknie wyglądasz kochana ;)) jak miło Cię widzieć ...
a to pan mąż???:cool2:
fajna z Was para ;))) &&&&&&&&&&&& za córę :)

Kate leć kładź ..moje już śpią ..fajnie,że już się chłopcy sobą zajmą :))
 
kate18 jasne, że odebrałam wiadomości na priv. Dzięki Ci za nie dobra kobieto. No i wiadomo, że z 3 córy też się ucieszę. Nutka żalu pewnie się pojawi, ale ja tam sobie umiem jakoś wszystko przegadać, więc i z tym się pogodzę i bedę cieszyć z córy. Nie wiem jakim cudem, ale chyba gdzieś coś przegapiłam....piszesz, że nieświadomie przyczyniłaś się do tego, by mieć chłopca, bo piłaś czerwone wino. I ja nie bardzo kumam o co chodzi z tym winem. Jaki to ma związek? Mogłabyś kliknąć ze dwa zdania? Ale ja Ciebie dziś męczę:zawstydzona/y:
A co do dzieci, to takie są początki wspólnych zabaw. Nim się obejrzysz będę się za rączki prowadzać i bawić w szkołę, albo coś innego:-)

truskafffka
to masz podobnie jak ja. Niby na coś chęć, a jednak nie mam apetytu. Albo zacznę jeść i już mam dość. Co prawda już powoli mija mi takie coś, ale ok 10 tyg była masakra. Za to w tej ciąży strasznie mi dokuczają bóle głowy. Niektórzy mi wmawiają, że na chłopca, ale ja w to nie wierzę:-)

Martuchaa
dzięki za wsparcie i za kciuki! Ja tez się cieszę, że usg jest rano. Nim się zwlekę z wyrka, to już będzie po. I nie martw się kochana. Ja na początku tez strasznie się marwtiłam, ze się nie uda. Teraz owszem, myślę o tym itd, ale już jakoś spokojniej. Może dlatego, że już nic nie dam rady więcej zrobić. Trzymam kciuki za ten cykl wciąż bardzo mocno;-)

nullka nie zazdroszczę Ci tych wszystkich obaw co do planowania. :eek: Im więcej się myśli, tym do gorszych wniosków człowiek dochodzi. Przynajmniej u mnie tak było. Oby sytuacja Ci się wyklarowała &&&&&&&&&&&&&&&&

mama05 tekst w sygnaturce bombowy! I masz rację. Nikt tak nas nie doceni, jak my same siebie:tak: A fotki jak zwykle super. Dwa pierwsze jak dla mnie bezkonkurencyjne! Ooooo widzę kolejne....olala....nie pogadasz....jakbym była facetem, to........:-D Biedroneczka świetna...Ech...już Ci mówiłam, że szczęściara z Ciebie;-):-)

Agulek miło i Ciebie zobaczyć. I też fajna babeczka z Ciebie.:happy2:

Pirania możesz mi podać linka do tego forum in-gender?:-pZnalazłam coś w googlach, ale nie mogę tam wejść, a chętnie bym sobie poczytała.

Idę moje skarby szykować do łóżek, bo słyszę, że już czas. Zajrzę jeszcze później. Pozdrawiam Was!
 
Kate to tak jak u mnie mlody w chodziku a starszy z zabawkami biega ale juz mu sie nudzi bo widze ze teskni za szkola, za duza roznica wieku i chyba nigdy nie beda miec takich samych tematow. Widze ze masz dosc mala roznice wiekow pomiedzy dzieciaczkami nie jest Ci ciezko dajesz rade? bo tak sie zastanawiam czy nie robie bledu ze tak szybko zaczynam sie starac, wlasnie ja chcialam mniejsza roznice zeby Victorek mial sie z kim bawic bo na starszego to marne szanse :no:to juz moj taki jedynak chyba za dlugo byl sam a do tego pierszy wnuk dziadkow wiec wiadomo wszystko bylo zawsz dla niego....:eek: a znowu czekac kolejne piec lat i znowu pieluchy to juz lepiej za jednym zamachem :tak:
 
reklama
Cześć Dziewczyny, witam szczególnie nasze nowe Koleżanki:-)

ja melduję się, że żyję i kończę moje anty, zalatana jestem i zabiegana bo różne sprawy załatwiamy i o ciąży rzadko kiedy myślę, ostatnio miałam taki dzień kryzysu 1 od dłuższego czasu, że tak myślałam negatywnie, ale odpędziłam to od siebie. Mam nadzieję że uda się w tym cyklu po odstawieniu;-)

Piranha mam pytanie do Ciebie, bo ja ostatnio diety nie trzymam a napisałaś że dieta jest najważniejsza...ale skoro ja mam gynoflor i bardzo ładnie mnie zakwasza to czy dieta jest nadal na 1 miejscu?? Przecież ją stosujemy po to żeby mieć niskie ph...a lampa solna też u mnie na całego świeci;-)

I jeszcze jedno pytanko.....teraz zostało mi chyba 3 czy 4 tabsy do końca i przy podcieraniu mam bardzo dużo śluzu i taka napeczniała się czuję i czasami taki brudnawy brązowy śluz mam ale to tylko tak troszeczkę nie wiem czy to normalne przy antykoncepcji....szukałam czegoś w necie ale nic nie znalazłam....
 
Do góry