reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Magda z uk dziękuję ,dziekuję juz wiecej fotek nie wstawiam bo pomyslicie ,żem narcyz..yyyy narcyzka:eek:
kładź dziewczynki i spokojnego wieczoru życzę :)

Noemi-125 lat albo i wiecej :) jak fajnie,że wleciałaś ;)
co do anty to nie pomogę ..ja tak nie miałam-u mnie anty= susza...
ale jeśli tylko 4 tabletki Ci zostało to dasz radę -&&&& kochana i złe myśli won!!

Pirania wracaj z in grid do nas-Tyś nasza:-D
 
reklama
nullka fajna babka z Ciebie. Kolejna czarnulka. Cieszę się, że zdążyłam fotkę zobaczyć:happy2:

Noemi witaj!
Nie chcę się wtrącać, ale ja miałam takie akcje przy anty, jak nie robiłam przerwy w braniu (nie kojarzę, czy Ty robisz przerwę?). Lekarz mi mówił, że organizm sam się domagał przerwy. Może dziewczyny mają jednak inne doświadczenia.:sorry:
 
Mama u mnie też zawsze susza była, a tym razem jakoś śluz się pojawia, ale może dlatego że już blisko@ sama nie wiem w internecie nic niepokojącego nie znalazłam, zresztą taki czasem brudnawy jest ale naprawdę malutko i przy podcieraniu.

Magda ja stosowałam teraz przez miesiąc bo ja mam problem z owu i w 1 ciążę zaszłam od razu po anty i z bromkiem, teraz 2 miesiące nie miałam owulacji i próbuję sprawdzonego sposobu czyli miesiąc anty odstawiam i staranka z bromkiem zaraz po odstawieniu.Zobaczymy czy nam wyjdzie;-) ale nie robię testów, nawet nad mierzeniem tempki się zastanawiam;p
 
to teraz mama pisz jak usunąc bo nie mam bladego pojęcia:szok:

Ja zawsze chciałam być blondynką więc mama ja ci zazdroszczę. Nullka a ty rzeczywiści urode masz nie Polki.
Chyba jednak przewaga ciemnych kobitek u nas na forum
 
Hehehe nie Polki???? W podstawówce mówili na mnie Cyganka - kurde jak ja tego nie cierpiałam ;-)

Agulek fajni chłopcy - bo w ogóle nasi forumowi chłopcy i Ci duzi i mali to same przystojniachy :-D
 
agulek mozeszwejsc jeszcze w ustawienia i jak zjedziesz na sam dol tam masz po lewej stronie rozne , zaaczniki wejdziesz w to i tam masz wszystkie zalaczniki i zaznaczasz ktroe chcesz usunac :)
 
Nullka kolejna czarnulka ;))))
ślicznie-masz taka grecką urodę -śliczne oczy ;)



a w ogóle to nasza Czarodziejka też śliczna babka!!pokaż kochana na chwilę ze 3 foty co ?????:)


Omg mama ależ mnie zawstydziłas...Kocie nie mam jak wstawić fotosków bo pisze z innego komputera moj kochamy Macbook padł...zaraz małż zacznie mi przegrywac dane na ten to moze jutro cos Wam wrzuce:)))

Nullko, Agulek fajne z Was dziewczyny:)))))
 
reklama
mama omg ale mnie zawstydziłas.:) Zadna ze mnie piękność..ale dziekuje za komplement!
niestety nie mam jak wstawic zdjęc bo pisze z innego kompa...moj Macbook padł.
Zaraz małż zacznie mi przegrywac dane na ten komputer to moze jutro cos wam wrzucę:)

Nullke
juz widzialam...sexi mamusia
Agulek Ty fajna czatrnulka:)))) Chłopcy super!!!!!
 
Do góry