reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
truskafffka dzięki kochana zapomniałam że masz wszystko na wykresie opisane.

czarodziejko tak tak książki już mamy kupione do szkoły :-)

kate czy mogłabyś mi sprawdzić Jonasa na sierpień??? 19.05.1978 godzina 13:00

natusia wiedziałam że sie uda i serdecznie gratuluję - świętuj kochana bo masz co :-)


Ja nic innego dziś nie robie tylko siedze w necie szperam szukam , obserwuje swój organizm i chyba.... NIE ZARYZYKUJĘ :-(
Ph mi tak urosło i pojawił sie rozciągliwy śluz :-( Taki na jakies 2cm i ma Ph 6,1-6,5 :-( Mimo wcześniejszego sylku a także replensu ZAŁAMKA . W poprzednim wakacyjnym cyklu tak nie miałam. Ale pomyślałam kurcze - stosowałam Lactovaginal wtedy i Ph miałam ładne, więc teraz o 19 wzięłam Lactovaginal i zmierze to Ph za jakiś czas.
Sudafed też łykałam a jednak śluz płodny jest .
Test owu cały czas z bladziochem :-( i nie wiem czy testy szwankują czy co???? Głowa mnie juz boli tak jak kiedyś naszą Gal.
Chyba poczekam na O+12 w tym wypadku tylko kurde nie bedzie tej 7 dniowej abstynencji - że też nas podkusiło w tym 11dc :confused:

magda bardzo bym chciała żeby u Ciebie w brzuchu był chłopczyk i trzymam kciuki za środowe USG

mama fajna klientka Ci sie trafiła - niezły napiwek :-)


Aaaaaaa odnośnie tego linku do kaledarza chińskiego to wg niego mój pierwszy syn powinien być córką, a drugi się zgadza.
 
Ostatnia edycja:
Natusia gratuluje i powodzonka w pracy:-)
Myszka irygację robiłam tak: 16 ml wody destylowanej i 4 ml limonki postać musi 10 min razem i aplikujesz mi już 2-3 ml obniżało ph pięknie a wymywało śluz. Jest też Replens i Rephresh też fajnie działa i pewnie u siebie dostaniesz.
Nullka znam co czujesz z własnego doświadczenia , też mam burzę mózgu" okołoowulacyjną" co miesiąc ale chyba przedobrzam z tym zakwaszaniem i dupa z tej mojej córki na razie.

Po ksiązki mykam jutro do 4 klasy komplet 380 zł a do 1 klasy 280 zł. Ale mi szkoda. Zeby jeszcze ktoś dofinansował :tak:

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
mama jestem jestem :-)

agulek no własnie w zeszłym miałam ładne Ph to za bardzo sie pewnie zakwasiłam, a w tym cyklu Ph do bani i ten śluz :-( Załamać sie można
 
Dokładnie Nullka ale mam już synków dwóch więc muszę się przemęczyć i kombinować choć już czasami mam ochotę zrezygnować i dać na luz.
A propo lactovaginalu na mnie działa jak na ciebie Vitagyn c paski po lactovaginalu mają fiolet przeokropną. Zrób sobie irygacje ładnie likwiduje śluz.

Mama załapałam się na zdjęcia, choć nie było do mnie kierowane, ale podejrzałam fajna jesteś kobitka i mamuśka;-)
 
mama- wszystkie zdjecia super ale dwa pierwsze........MEEEGA!
Nullko no tak to z tym planowaniem, człowiek analizuje, obserwuje i wylicza...wiecej stresu niz przyjemnosci.
A potem jeszcze oczekiwanie na efekty hi hi:)
Pamiętaj ze co ma być to bedzię...Badz dobrej myśli i ufaj ze spelni sie Twoje marzenie o córci!!!!!!
 
mama dzięki kochana za zdjęcia :-) Super wyglądasz a fryzurka z pierwszej i drugiej foty rewelacja :-) Zupełnie inaczej wyglądasz niż w blondzie. Dzieciaczki śliczne i mąż przystojniak. Rewelacyjna rodzinka z Was :tak:

Agulek do irygacji potrzebna jest woda destylowana a ja takowej nie mam :-( Limonki też nie mam . Odpuszczam chyba i czekam na O+12
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agulek dzięki :))

ale Wy się macie z tym ph....

Nullka piękny pęchol i endo oki...
szkoda,że testy wciąż negatywne.
nie wiem kochana co Ci radzić ..
ja nie staram się o konkretną płeć...działam z orgazmo...nic nie łykam ...
kiedyś mi Martika przysłał testy ph bo chciałam sprawdzić czy w ogóle mam jakieś zmiany w nim...
i na ogół mam 4,5-5
po działaniach 7

ale to już daaawno mierzyłam ..
ale ja nic z tym nie robię ..sprawdziłam dla własnej info..


Nullka bo na I i II jestem pomalowana a pozostałe fotki to z Grecji z wakacji a tam się nie malowałam ;)

Martuchaa robię blond...teraz mam jasne kudły ..zaraz Ci pokażę......Tom mi pokazał jak fotki wstawiać i szpanuję :))))

Czarodziejka dziękować :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry