reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

reklama
Magda jeżeli okaże sie ze 3 dziewczynka to i tak bedzie super, bo bedzie twoja , zdrowa i wyjatkowa, ale cos czuje ze to chłopczyk, ja mam 3 chłopców i jest super
 
wychodzę...naprodukowałam się... i sama własnymi zdolnymi rączkami sobie wszystko skasowałam..nosz cholera..takie głupoty to tylko ciężarna może robić
 
Tak podczytuję właśnie in-gender (dawno tam nie zaglądałam) i pełno tam dziewczyn, które tak próbowały do skutku, że np. mają 7 córek i 1 synka albo odwrotnie :-) Natrafiłam na post, w którym wszyscy piszą, że najważniejszym z czynników jest pH i wiele dziewczyn pisze, że to dzięki jego kontroli miało upragnioną pleć po kilkorgu dzieciach tej drugiej płci. Jak znajdę jakieś nowe ciekawostki to dam znać :-)

Truskafffko, znam ten ból ale dobre chęci najważniejsze :-D
 
teraz już bez głupot....:-p

Natusia :) wiedziałam że tak będzie, nie mogło być inaczej!!!! Gratuluję :D
Nullka
staranka masz opisane na enpr-link w sygnaturze ;)
Sylk używałam za każdym razem, przed, w trakcie, po ;)
do tego suplementy-B-complex, wapno, magnez, wit.C, żurawina.
Dietę przestrzegałam zwłaszcza jeśli chodzi o pożeranie nabiału, unikanie pomidorów, ziemniaków, owoców. Jedynie na maliny i truskawki sobie pozwalałam ;)
Magda hehe to miałaś kanapeczkę z fantazją :p
ekstrymalnych zachcianek, mieszanek wybuchowych nie miałam w ciąży z Matikiem, teraz odpukać..też nie,jeszcze :p
choć przypomniałam sobie jedną ciekawą zachciankę przy Matiku- oliwki czarne, z pestkami, z Chorwacji:-D tata mojej przyjaciółki jest tam czesto jako przewodnik i mi przywoził:-D
a teraz często mam tak, że nie wiem na co mam ochotę, a czasem się zdarza że myśl o czymś konkretnym, zapach całkowicie mnie odrzuci albo nakręci..ostatnio np jak koleżanka banana jadła w pracy, tp chciałam lecieć do sklepu też kupić, a potem mi przeszło:eek:
no i ten ser z dżemem..też był "natychmiastową zachcianką":-p
co dalej..zobaczymy :p
Ja z jednej strony jestem spokojna, Rybcia jest, płeć swoją ma, nic już nie zdziałam :p ale ciekawość jest również, analizowanie co się zrobiło, czego nie...chciałabym już po prostu wiedzieć..ale do wiedzy sobie muszę jeszcze poczekać buhaha:eek::szok::-D
Za środę trzymam ogromne kciuki :D będziemy z Tobą i wspólnie będziemy przeżywać :)
Piranha no właśnie, mnie myśl o tym że Rybcia ma już swoją płeć z jednej strony uspokaja :) a z drugiej ...zwłaszcza przy opisach staraczek ciągle coś chodzi po głowie, analizuję, myślę, kombinuję:-p
I tak...jak wesz, czuję że Misiek w brzuchu siedzi :) ..ALE hehe czasem pojawia się myśl że może to jednak córa?
D ostatnio wymyślił że córa nabiałowo była tworzona i skoro mnie teraz ciągnie do nabiału dalej to znaczy że córa domaga się swojego żarcia:-D
Kate to mam podobnie jak ty, tylko Ty masz lepiej hehe bo koło mojego domu zamiast sarenek..sąsiedzi:eek::-D
a do małego miasta mam 5km, do większego 15, no i do samego Krakowa ok35km ;)
Andziak toż to szok:szok: tyle kasy na podręczniki, w głowie mi się nie mieści...
Mama fajnie tak wrócić do pracy, jak taka fajna atmosfera to aż się chce ;)
aaa ..hasło w sygnaturce...powaliło mnie hehehehehehe
 
reklama
KOBITKI a znacie jakies domowe sposoby na obnizenie PH jakies irygnacjie czy cos kiedys mi sie obilo o uszy ja nie mieszkam w PL-lu i nie mam dostepu do gotowych tabletek itp. jedyne co mi sie udalo zamowic to ten SYLK tylko nie wiem kiedy przyjdzie...
 
Do góry