reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Hej hej

Na szybko, bo widzialam pytanie Myszki: stosowalismy Sylk przy kazdych staraniach, w 8, 9, 11 i 12 dc, owu bylo w 13 dc.

Prawde mowiac Kochane to chyba bedzie drugi syn, bo brzucholek juz mam i to taki klasyczny "do przodu". Staram sie wiec nie nastawiac za bardzo na corke. Nie trzymalam sie scisle zalecen, nie chcialam presji i wielkich nadziei, wiec i nie bedzie wielkiego rozczarowania na szczescie. Konsylium rodzinne wybralo imiona dla chlopca i dziewczynki;-) Dam oczywiscie znac jesli kolejne USG pokaze cos wiecej:-p

Natusia, serdeczne gratulacje:-)
 
reklama
Natusia gratuluje.
Magda worek z dziewczynkami juz zamkniety .Ja sie nie zalapalam.A od stycznia i tu i wsrod znajomych same baby.
Ale teraz juz chlopcy sie rodza nawet u nas.Ja patrysia daria merlin .A planowane dziewczynki.
Mi jonas pokazal dziewczynke w lutym.
 
Ostatnia edycja:
Magda, sprawdziłam i według tego kalendarza Kaja powinna byc chłopcem :-) Co do odczynu to pH moczu nie ma niby znaczenia ale często jest ono nieco wyższe jak pH śluzu. No ale pisałaś zdaje się, że miałaś dużo EWCM a on zazwyczaj ma wysokie pH ...choć nie zawsze tak jest z tego co czytałam. No ale nie tylko pH ma znaczenie, zrobiłaś wiele i ja mocno wierzę, że zamieszkał u Ciebie mały chłopczyk :-) Andziak ma żal, że nie dane jej było spróbować zawalczyć o córcię (co doskonale rozumiem) ale jednak planowanie też może być dołujące bo wówczas możemy sobie wyrzucać, że czegoś tam nie dopilnowaliśmy czy coś mogliśmy zrobić lepiej a przy wpadce to los decyduje za nas więc sobie nie mamy nic do zarzucenia :-)

Czarodziejko, ten Sudafed łyka się tylko w okolicy owulki, jego dawkowanie z ulotki to 3-4 tabletki na dobę więc dawki z in-gender też nie są za duże :-), ewentualne skutki uboczne z ulotki też nie są jakieś straszne :-D więc ja tam bym łykała ...ale jak się starałam to jeszcze nie wiedziałam o Sudafedzie. A Sylk na suszę super sprawa! :-) ...a może jeszcze kiedyś się skusisz na 3 dziecko? :-D

myszka, pH u kobiety powinno wynosić 4-4,5 (nie może byc niższe bo poniżej 4 zabija już plemniki) a pH spermy 7-7,5. Alkohol z jednej strony zakwasza organizm (starając się o córkę należy unikać wina gdyż ma dużo potasu) a z drugiej podnosi estrogeny co u kobiet sprzyja poczęciu chłopca. Każdy mężczyzna produkuje tyle samo plemników męskich i żeńskich bo one nie powstają w osobnych procesach a z podziału komórek macierzystych zawierających parę chromosomów X i Y.

natusia, GRATULUJĘ kochana!!!!!!!! Pewnie humorek już nieco lepszy :-)

Mam podłączone do kompa 2 klawiatury, ta dodatkowa jest po to by móc napisać literę "c" :-D
 
Andziak z tego co pamietam to ja Ci sprawdzałam Jonasa i Tobie sie nie pokrył, bo Jonas nie pokazuje na dany miesiac tylko na dzien i żeby sie sprawdził lub nie to musi sie twoja owulacja pokryc z ta co pokazuje Jonas, a jeżeli sie nie pokryje to wtedy nie mozesz sprawdzic i jest tzw dzień neutralny
 
Daria niezły numer z tym usg Twojej znajomej:szok::-D Wiesz, ja tu nie mam tak, że ten sam lekarz mi prowadzi ciążę i robi usg. Na usg zawsze jakaś inna babka jest, więc nie mogę powiedzieć czy oni się tu mylą, czy nie. Mam jednak nadzieję, że jak pójdę,a to już 20 tydzień, to chyba powinno być pewne:confused:

Powiem Wam dziewczyny, że ja już głupieję od tego analizowania, jak to było z tą owulacją, śluzem, jak mogło być z ph....Najgorsze, że jak tak się wkręcę, to już sama nic nie wiem. Skoro nawet jonas pokazuje dziewczynkę (aczkolwiek nie sprawdził się z młodszą córką i w tej ciąży pokazuje dziewczynkę z 27 kwietnia, a owulka była na bank najwcześniej 29 kwietnia, więc nie wiem, czy jest dla mnie wiarygodny), to powoli szalka w mojej głowie przechyla się jednak na stronę płci żeńskiej. Nie wzbudza to we mnie rozpaczy jakiejś strasznej, ale jednak ogarnia mnie zwątpienie i chyba czas zacząć przyzwyczajać się do tego, że o synusiu nadal będę tylko marzyć...

Co prawda tak po cichu myślę sobie o tym, co pisze Andziak, że u niej wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały dziewczynkę i póki piłka w grze, to łudzę się, że jednak los będzie dla nas życzliwy. W czwartek, czyli dzień po usg mamy z mężem rocznicę ślubu i nawet nie muszę Wam pisać jak bardzo bym chciała sprawić mu dzień wcześniej prezent w postaci baby boy...:huh: No nic. Moje gdybanie nic już nie pomoże. Co najwyżej będziemy wszystkie bogatsze o kolejne doświadczenia, jak to może być z tym planowaniem;-)

Dziękuję Wam za kciuki. Im bliżej godziny zero, tym szybsze bicie serca....aż strach myśleć, co będzie po jutrze rano:oo:

Natusiu oczywiście ogromne gratulacje!!! Świętuj sobie dzisiaj ile wlezie, bo zasłużyłaś na to:tak:
 
Kate dziękuję bardzo za sprawdzenie jonasa. Mimo, że wynik mnie nie pocieszył, to i tak jesteś kochana:-)
Tak mam jeszcze tylko pytanie o tą owulację...bo piszesz, że z owulki z 27 kwietnia dziewczynka, czyli że 29 jest już neutralny? Dobrze rozumiem?
 
znowu nieświadomie kolejna rzecz jaką stosowałam, zeby miec chłopca, uwielbiam czerwone wino i dosyc czesto piłam 1 lub 2 lampeczki wieczorem
 
Kasia z uk ...będzie dobrze :)) nasze &&&&& pomogą jak u Natusiu:)

ja już obrabiam dzieci ..Zuza wykąpana ,głowa umyta ..biorę się za Domisia..

za chwilę kolacja ,bajka i spać ..
a Tom na wypożyczalni w tv wypożyczył Sprawy damsko -męskie ..polska komedyja :-p
 
reklama
Do góry